» »

Program za OBDELAVO videa (filmov iz HD kamere)

Program za OBDELAVO videa (filmov iz HD kamere)

Bias ::

Posnameš kar nekaj filmčkov na svojem dopustu, si jih ogledaš bodisi na sami kamerci, ali na PCju in potem ne-vem kaj bi z njimi :D

Zato ste tukaj, da mi date nekaj namigov. Potrebujem/bi potreboval nek programček (vsekakor brezplačen) in preprost za začetniško uporabo...no lahko tudi malo manj preprost, ampak logičen :)

In plaz predlogov se usuje....... :)

Hvalaaa

mtosev ::

windows movie maker.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dzinks63 ::

Bias ::

Super!

Bom pregledal kateri ponuja največ "efektov". Hvala za pomoč.

vratar ::

Katerega priporočate Vi?

harvey ::

Za malo porezati in za osnovne funkcije (credits, malo efektov) povsem ustreza novi Live Movie Maker (program je samo za Win7 in Visto).

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Sssaga ::

Sam uporabljam Power Director 8 in 9, ki je celo 64-bitni program. Prvi na svetu.
Zame je dovolj. Kar si zamislim pri editiranju, mi uspe narediti brez težav. Ali pa nisem preveč zatežen :D

Leblanct ::

Camtasia studio 7.1

AVS Video editor

Gandalfar ::

Gandalfar je premaknil sporočila v .mts format na DVD.

flameir ::

Pozdravljeni. Mene zanima, kateri program bi priporočili za malo starejšo osebo - mora biti v slovenščini.

Sam za tistih par stvari na leto uporabljam Adobe Premiere, vendar pa ta za očeta ne pride v poštev, saj je v ang. Če sem prav zasledil, WINDOWS Movie Maker ne pride več zraven ob W10? Verjetno bi bil ta program najboljša opcija, ali obstaja še kaj drugega v SLO?

Verjetno je tole najnovejša različica?
http://windows.microsoft.com/sl-si/wind...

hvala

PacificBlue ::

Ja, ta link je v redu. Movie Maker je zdaj del zbirke programov Microsoft Essentials in ga po defaultu pri win10 ni zraven. Tudi pri win 8 in 8.1 in 7 ga ni bilo zraven. Nekaj v zvezi z nelojalno konkurenco napram drugim programom se mi zdi. Drugače pa ne bi vedel, če obstaja kakšen drug program v slovenskem jeziku, pomoje je windows maker najboljša izbira, sploh za domačega uporabnika, čisto dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za obdelavo videa

Oddelek: Pomoč in nasveti
8947 (786) pacnik5
»

Program za obdelavo videa !

Oddelek: Pomoč in nasveti
61040 (955) ThomasSGS
»

Program za delanje filma

Oddelek: Zvok in slika
246783 (3856) MiniProgram
»

Video editor za tale video

Oddelek: Zvok in slika
111977 (1768) Sale_One0
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223340 (3047) poweroff

Več podobnih tem