» »

Brezžična tipkovnica+miška

Brezžična tipkovnica+miška

2CrazyFish ::

Ali kdo ve za kakšno dobro brezžično tipkovnico z vgrajeno miško.
Lahko je pad/ball/button, karkoli, samo da deluje.
Pa da ima zadeva dober domet... vsaj 5m brez izpuščenih znakov.

Hvala in LP

rapvirus ::

Dinovo Edge, slaba stran cena: cca 150EUR.. drugače pa vem da obstaja tudi ena BTC tipkovnica ko ma vgrajen touchpad sam ne vem oznake. jst pa sem si za htpc kupu tole http://shop.lenovo.com/SEUILibrary/cont...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rapvirus ()

St235 ::

Če rabiš zadev oki bo 100% delovala potem priporočam Bluetooth verzijo, dosti bolj zanesljivo.

2CrazyFish ::

To sem se že spraševal kaj je razlika med cordless, wireless in bluetooth....?

No, tačas sem našel še tole.... ampak je kar draga
http://www.logitech.com/en-us/keyboards...

rapvirus ::

če ti ni problem se podobne tipkovnice dobijo na ebayu dost cenej. recimo tista od lenova ko sem zgoraj dal link je bla cca 60EUR s poštnino

St235 ::

cordless oziroma wireless je pač izraz za tipkovnico, ki ne potrebuje kabla oziroma komunicira po zraku. Večino uporalbjajo 2.4ghz spekter in potrebujejo svoj oddajnik, ki ga vtakneš v računalnik. Zadeva v redu deluje na kratke razdalje. Recimo, da ne rabiš luknjat mize da povežeš tipkovnico/miško in računalnik oziroma je manj kablov na mizi. Za upravljanje računalnika z postelje pa je zadeva že vprašljiva, sploh ko so baterije bolj švoh.
Bluetooth je drug standard za brezžično komunikacijo, ki deluje nekje v okviru do 7-8 metrov (10m po speciifkacijah). Ta sistem je standardiziran in takšna tipkovnica brez težav dela z vsako napravo ki podpira bluetooth (Pametni telefon, računalnik...) Naprava ne potrebuje posebnega oddajnika (Notesniki so naprimer vsi že serisjko opremljeni z Bluetooth). Te naprave so bolj zanesljive pri srednjih razdalja (okrog 5 metrov), vendar pa porabijo več energije za delovanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028232 (9839) Kayzon
»

Miška na adroid telefonu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152269 (1964) fujtajksel
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321849 (18045) mancini
»

bluetooth miška - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
192257 (1978) Dzuro10
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087765 (5126) SnakeBite

Več podobnih tem