» »

Pogosti problemi - statični internet

Pogosti problemi - statični internet

iSink ::

Lepo pozdravljeni,
zelo rad bi preklopo iz statičnega interneta na dinamični....pa da zaprosim operaterja....bi mogel navesti razlog oz problem zakaj bi šal na dinamiko....in sedaj bi vas prosil če kdo ve kakšni so pogosti problemi statičnega neta...

tnx

Lp

Tilen ::

Zakaj bi torej rad preklopil na dinamični (IP)? Kakšni so ti pogosti problemi?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

logout ::

Če sem jaz prav razumel, možak sploh nima nobenih problemov, ampak je nekje slišal, da je za spremembo na dinamični IP potrebno napisati "prosti spis" za obrazložitev. In sedaj prosi za spisek možnih težav statičnega IPja, da jih napiše v svojo obrazložitev.
Zakaj pravzaprav želi preklopiti iz statičnega na dinamični IP, pa verjetno še njemu samemu ni čisto jasno...

L.p., Kloko

BlueRunner ::

Spoštovani!

Prosim za prehod iz statičnega IP naslova na dinamičen IP naslov.

Lep pozdrav: Vaš Naročnik.


It usually does the trick.

Veron ::

odvisno tud od oparaterja, kabelski nevem če bo šlo

iSink ::

logout je izjavil:

Če sem jaz prav razumel, možak sploh nima nobenih problemov, ampak je nekje slišal, da je za spremembo na dinamični IP potrebno napisati "prosti spis" za obrazložitev. In sedaj prosi za spisek možnih težav statičnega IPja, da jih napiše v svojo obrazložitev.
Zakaj pravzaprav želi preklopiti iz statičnega na dinamični IP, pa verjetno še njemu samemu ni čisto jasno...

L.p., Kloko

Sem jim napisal pa so rekli da ne preklaplajo na dinamiko...
Preklopit pa sem hoto zato, ker so me na Partisu IP banali ;)

ViperR ::

Nisi slisu za proxy?

iSink ::

Ja tu je problem....preko proxy-ja lahko samo po forumu pišem.....klepet in downloadanje pa ne gre....tu je problem

ViperR ::

Na partis se registriraš pobereš torrent in je, tud če si bannan iz partisa lahko downloadas.

gokky ::

iSink je izjavil:

Sem jim napisal pa so rekli da ne preklaplajo na dinamiko...
Preklopit pa sem hoto zato, ker so me na Partisu IP banali ;)


Res so grdi, da tega ne naredijo. Ti pa bi tako rad svoj banani (in po možnosti še na kako anti-SPAM listo uvrščeni) IP podaril naključnemu in nič hudega slutečemu nasledniku. :(

jRk0 ::

ne vem kak majo drugi, na t2 je 1 staticni + 2 dinamicna mas ce priklopis drug racunalnik. dinamika se pol edino na mac zaklene za 24 ur, ce ga ne releasas (ipconfig /release)
You fuck up once, you loose two teeth.

iSink ::

ViperR je izjavil:

Na partis se registriraš pobereš torrent in je, tud če si bannan iz partisa lahko downloadas.

Če si IP banan ne gre downloadat....je razlika med BANOM in IP BANOM

gokky je izjavil:

Res so grdi, da tega ne naredijo. Ti pa bi tako rad svoj banani (in po možnosti še na kako anti-SPAM listo uvrščeni) IP podaril naključnemu in nič hudega slutečemu nasledniku. :(

Tak je to....eni tak delajo....pa če dobiš taki IP banan ip, ga še pol enkrat menjaš (RELEASE -> RENEW) ni to noben problem ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404905 (3311) seba-beba
»

wrt3600 - brikan, kaj narediti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171874 (1129) Majkl
»

Varnost statičnega IP? Davčna blagajna (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7615583 (13205) Er333
»

statični IP

Oddelek: Omrežja in internet
355999 (5141) Bakunin
»

Kako zamenjati fiksen IP !?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132965 (2650) Sergio

Več podobnih tem