» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
16 / 17
»»

fr4nc ::

See this: http://www.xfire.com/video/3f0d32/ ??

Je ali ni?? Verjetno ne :|.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

onitam ::

Možno.

Mene zdaj muči nek druga težava. Hočem si v class dat l96 pa mi noče classa shrant. Vso drugo shrani samo to snipo noče !? ;(

fr4nc ::

Aha... to je pa čudno :|.

Drugače pa poglejte tole:

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

galu ::

Jaz v takem času na PS3 pridem do 2. prestigea... Na kompu nebi smel biti problem priti do 3., ker je aim dosti boljši (+pike za headshote) :D
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

fr4nc ::

galu je izjavil:

Jaz v takem času na PS3 pridem do 2. prestigea... Na kompu nebi smel biti problem priti do 3., ker je aim dosti boljši (+pike za headshote) :D


Ja samo ne vem če je med PS3 in PC skillom 50% razlike?? To je zelo veliko :).
Drugače pa gledano na PS3 si kar dober ja :)

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

bdoxx ::

vprašanje za PC playerje - kako je z hekerji? jih ni? so?

galu ::

fr4nc je izjavil:

galu je izjavil:

Jaz v takem času na PS3 pridem do 2. prestigea... Na kompu nebi smel biti problem priti do 3., ker je aim dosti boljši (+pike za headshote) :D


Ja samo ne vem če je med PS3 in PC skillom 50% razlike?? To je zelo veliko :).
Drugače pa gledano na PS3 si kar dober ja :)

Lp


Mja, glede na rezultate sem na PS3 kr dober, ampak je IMHO moj comp gameplay 2x boljši od PS3.. xD
Tako to gre.

fr4nc ::

bdoxx je izjavil:

vprašanje za PC playerje - kako je z hekerji? jih ni? so?


Hekerja sem srečal samo enkrat pa še ta je imel aimbot :|, sicer pa se Steam precej dobro bori proti hekerjem, vsaj tako jaz mislim...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

def0r ::

Pa se ta je bil najbrz par dni kasneje VAC banned.
Jah ne vem pac glede skill razlike black ops PC in console nebi rekel da je velika razlika. Ker je poceni console port in je tudi malce poenostavljen (ni autoaima kakor konzole, ampak tudi nimam gamepada v roki).
Ce bi dal kaksen CSS na console bi pa rekel da je 100% razlika tudi ce bi bil auto aim:)

Tr0n ::

matija14 ::

Kaj, ko bi prvo patchali Ak-47u, ghosta in mogoče še par glitchov na obstoječi igri, nato pa dali map pack? :(

def0r ::

matija14 je izjavil:

Kaj, ko bi prvo patchali Ak-47u, ghosta in mogoče še par glitchov na obstoječi igri, nato pa dali map pack? :(

Zakaj? S patchem nic ne bodo zasluzili :P Z map packom pa bodo:)

Outsajder ::

A to naj bi blo samo za xbox in ps3?

Tr0n ::

Zaenkrat samo 360.

MajstrZvasi ::

Ste pogledali trailer (and it will be available for xbox360 first oooooooooo meni gre kar na kozlanje. Kurčov microsoft tako promovira to gnilo škatlo, da je res že kar svinsk in next gen gaming potem imaš pa pri assasins creed 2 draw distance 5metrov pred sabo isto z vsemi open world špili ki niso na unrealu3 katerega očitno idino zmore dostojno poganjat ta škatla. Bohve koliko pejnezou bodo hoteli imeti za mappack.
In potem še kakšen mesec patchanja preden bodo mape igralne na pcju če sploh dospe.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

zupanman ::

Za Xbox in PS pride 1. februarja. Za PC naj bi prišlo 1. marca. No vsaj nova zombie mapa takrat pride vn, vrjetno da tudi te nove mape za MP če na začetku vse skupej pove.

Tr0n ::

1. februarja pride samo za 360. Za PS3 in PC se ni datuma.

Skyman ::

Nov patch za cod prsu!

Updates to Call of Duty: Black Ops have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Call of Duty: Black Ops
MP Audio stuttering on certain systems.
Playercards sometimes not showing properly.
Added three Private Match Server Settings: Team Change, Team-Up Period, and Keep Balanced Teams.
Added Alternate Color Scheme for accessibility: Settings / Multiplayer / Player Name Indicator.
Changed Team-Up Period countdown interval to 10 seconds.
Combat Training sessions are no longer counted in Server Browser Unranked tab.
Friends on your team will now show as blue on your minimap.
Prevention of various exploits.
Objective markers localized for all languages.
Various stability improvements

Call of Duty: Black Ops Rcon Tool
Recognize new "invalid password" server response

MajstrZvasi ::

Najbolje da kar tu vprašam. Zanima me kako vam igra kaj deluje pač performance najbolj me zanima če bi se komu dalo pogledat s i5 i7 procesorjem.
Sem posnel video http://www.youtube.com/user/majstrzvasi... in daleč najslabše mi v multiplayerju dela v mapi crysis točno tam na začetku videa. Pa če bi si kdo vzel 5minut in pogledal s frapsom ali pač kako drugače koliko je najmanj fpsjev ki jih dobite približno na tistem mestu na začetku videa. Pa če bi napisali kateri procesor in frekvenco zraven. Sem pa 100% da je procesor tisti ki bremza ker sem sprobal s precej švohnejšo grafično in je rezultat popolnoma enak.

Mogoče če bo čas preizkusim xpje baje black ops deluje skoraj še enkrat bolje kot na 7ki.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

Engineer_SLO ::

sedaj je nov patch 5-6, probaj če ti kaj pomaga...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Outsajder ::

Meni je prej na low štekala sedaj jo igram vse dokonca razen shadows in glajenje robov.
Patch pomaga:D

MajstrZvasi ::

Nope nobene razlike. Pri meni je fora da je grafična premočna imam lahko 1920-1080 16AF 8AA isto fps kot 800x600 vse minimum procesor mi bremza špil. In kot sem rekel baje na xpjih potem igra poleti bom sprobal in napišem samo da bo čas.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

MajstrZvasi ::

No pa mi je le uspelo. Stvar je dokaj smešna. Nisem pričakoval tako hude razlike.
Xpji-
 LOOL

LOOL


Win7 -
Če komu špil še vedno dela porazno predlagam da preizkusi. Pa lep pozdrav
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

subby ::

danes iz 1440x900 prešaltal na 1920x1080 in je fps občutno manjši, ampak še vedno redko pade pod 60... sam če si navajen na high fps kar čutiš razliko :\

ve mogoče kdo, kaj bi se dalo nardit, da bi špil bolj izkoristil gtx295?

macgajver ::

Izklopi sence fpsji precej manj skačejo. Mene je to isto najbolj motilo ko ti z 91fpsjev pade malo pod 60 koj začutiš na miški res nevšečno.
Drugače sem pa probal kot je predlagal majstrzvasi na windows xp in me je res pozitivno presenetilo vse skupaj. Še enkrat sem obrnil singleplayer ker mi res igra na xpjih dela v nulo. Narediš particijo reskiraš ene 8gb placa vrh glave za xpje+driverje in še kakšen programček je popolna zmaga.
Recimo meni je windows7 všeč dela mi super nasploh ga z veseljem uporabljam je pa žalostno, da za normalno poganjanje igre ki je izšla konec 2010 rabiš 10 let star operacijski sistem Lool Le kaj so pri 3arc mislili ko so tole izdali za pc.
tenstan krompir je pa zakon

Bor H ::

Kake monitorje pa uporabljate da vidte razliko med 60 pa 90FPSi?

mr1two ::

Občutiš jo, vidiš ne toliko. Če tega ne razumeš, potem nimaš očitno še občutka za to. Največja razlika ki jo boš občutil(moraš probat ta dva ekstrema), če igraš na 25-30 slik na sekundo(zatikanja ne vidiš) in nekaj kar teče na 100+. Razliko boš opazil z očmi minimalno, med tem ko je feeling, ko igraš, čisto nekaj drugega.
Malo fpsjev- oglat okorn feeling
veliko fpsjev- gladko gibanje brez primankljajev

macgajver ::

Sej drugače jo ne to se težko upiše. Jest na miški začutim nekakšen lag ko pade pod 60fps pa ni treba veliko recimo 50-55 fps. ravno pri codu se to najlepše občuti ko so nenadni dropi iz 90 na 50-60 pa potem nazaj na 90. Če se greš resno igranje multiplayerja je to zelo moteče. In zanimivo je da na xpjih tega ni. Špil teče konstatno pri 80-90fps. In to je precejšnja prednost. Fpsji niso samo to kar kaže fraps pri codu če vtipkaš drawfps 1 ti lepo kaže 60fps ampak v resnici nihajo na pamet bom rekel 50-70 povprečje 60. Se pravi 80-100 povprečje 90.
fructal_jabolcnik si me prehitel ja točno tko.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Če bi se vsaj na občutek miške skliceval..
tko kot macgajver, evo

če ti monitor teče na 60Hz ne boš VIDEL razlike pri 90FPSih, ker ti jih bo monitor itak sam 60 prikazoval

MajstrZvasi ::

Ker ne morem popravit posta zgoraj bo pač še eden tu. Še na xpjih sem posnel filmček da se res lepo vidi razlika.
Nastavitve pri obeh so 1920-1080 4AA 16AF vsync off vse ostalo on.
Q9450@3.6ghz + evga gtx480sc

Windows 7

Windows xp
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

subby ::

@Bor: Zaslon ti že prikazuje samo 60fps, vendar na grafiki preskakujejo, tako da kljub 60fps občutiš zatikanje

sicer bom pa tudi sam, ko bo čas naredil particijo za xpje... upam da s 64 bitno verzijo ne bo težav

Skyman ::

evo 25,3 DLC 5 novih map +1 zombi mapca cena 12,59 prednarocilo(steam)

Gutjerez ::

lp vsem.

Imam eno vprašanje. Če formatiram PC mi igrica bo shranjena v steamu? ali se bodo vsi prestige resetirali?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Bor H ::

Mislm da je to v online accountu shranjeno, verjetno boš pa zgubil single player save.

Gutjerez ::

za single player ni blema. samo za prestige se mi gre. da vem če se splača formatirat al ne :D
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Tr0n ::

MP statsi so server-side, tako da lahko formatiras.

Gutjerez ::

no super. hvala ti. maš v dobrem pivo :D
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Gutjerez ::

Evo mene spet
Sedaj pa imam eno drugo vprašanje. In sicer sem včeraj opazil da obstajajo nove mape? ker ko sem igrau na enem serverju je prišla neka mapa stadium pa mi napisalo
Error
You do not have this map. You can get this map by downloading the content pack from Steam Store.

Pa nevem kako da si naložim te mape če free al kako.

A Look At Call of Duty: Black Ops' New Map Pack
Kowloon, Discovery, Berlin Wall in Stadium so pa imena map

Kdo ve kaj o tem?

In še eno vprašanje o hardline pro.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

dr.Akula ::

Mape stanejo 15EUR (zame totalen ripoff), kupiš jih pa na Steamu.

BTW, ima kdo kaj informacij kdaj bodo mod-toolsi na voljo (če sploh)?
ni podatka

subby ::

@witboy007: ravno čez noč je prišel patch, ki ti pri izbiri serverjev lahko onemogoči tiste, ki imajo nove mape

Gutjerez ::

15 eu za 4 mape? :D se ne splača.
bomo počakali na ugodnejšo rešitev ki bo čez čas itak free :D
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Outsajder ::

dr.Akula je izjavil:

Mape stanejo 15EUR (zame totalen ripoff), kupiš jih pa na Steamu.

BTW, ima kdo kaj informacij kdaj bodo mod-toolsi na voljo (če sploh)?

Se strinjam raje nabaviš bc2 vietnam ki je za moje pojme prepocen glede na to kaj vse ponuja.

PujsaPepa ::

Kako se vklopi konzola ? tipka ¸ mi ne prime.
v Settings (game) jaz nič ne najdem, kot je bilo v prejšnjih verzijah "enable console"

Outsajder ::

Danes so se mi vsi živci pretrgal ko me je ubil nek NOOB na moji stani zanalašč ko sem disarmal bombo.
Zakaj pa vsi vemo ane!!;((;((

def0r ::

Outsajder je izjavil:

Danes so se mi vsi živci pretrgal ko me je ubil nek NOOB na moji stani zanalašč ko sem disarmal bombo.
Zakaj pa vsi vemo ane!!;((;((


Because its fun?

Tr0n ::

V HC HQ ni teh problemov, razen ce se res najde nek noob.

Outsajder ::

def0r je izjavil:

Outsajder je izjavil:

Danes so se mi vsi živci pretrgal ko me je ubil nek NOOB na moji stani zanalašč ko sem disarmal bombo.
Zakaj pa vsi vemo ane!!;((;((


Because its fun?

Pol boš govoru ko boš to sam doživu.

def0r ::

Outsajder je izjavil:

def0r je izjavil:

Outsajder je izjavil:

Danes so se mi vsi živci pretrgal ko me je ubil nek NOOB na moji stani zanalašč ko sem disarmal bombo.
Zakaj pa vsi vemo ane!!;((;((


Because its fun?

Pol boš govoru ko boš to sam doživu.


Saj sem, samo ne sekiram se ravno :) Pri FPSjih na public serverjih mi je vseeno malce za to. Se nebi cudil ce bi ze jaz kdaj to naredil:)

macgajver ::

Že dolgo nisem igral pa sem se prejšnji vikend malo lotil multiplayerja. Mislim WTF Špil laga na hard.
Ok grem pregledat internetno povezavo vse ok preverim da ne laufa kakšen program ki bi odžiral povezavo špil mi leti s 91fpsji konstantno a še vedno ko so serverji polni igra laga ko hudič isti kurac ko modern warfare 2 samo tu mi ni logično saj so deticated serverji folk pa kar glajda po mapah in se teleporta po par metrov da ne govorim kolikokrat so me ubili ko sem čepel za steno na killcamu me je pa streljal ko sem še tekel proti steni o knif teleportu nebi govoril ko tipa pol ure streljam pol se mi pa iz par metrov teleporta z nožem in ubije LAG + knife. Igra še nekako deluje če je na serverju 3-6folka ko se server napolni LAG fest totalno u kurcu tole.
tenstan krompir je pa zakon

hojnikb ::

Če koga zanima; na Steamu je free vikend varjanta, tak da se da sprobat multiplayer.
#brezpodpisa
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127565 (4526) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768799 (36564) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937564 (23206) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100548 (75377) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534311 (25908) oo7

Več podobnih tem