» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
13 / 17
»»

Jst ::

Jaz sem pri kolegu malo (slabo urco, kliknil misijo nekje na sredini) igral in moram reči, da sem nad SP zgodbo zelo razočaran. Reklamirali so, da se bo BlackOps dogajal med hladno vojno, zato nisem pričakoval all out warfare shooting.

Mislil sem, da boš igral misije, kjer podtikaš/kradeš dokaze, ugotavljaš, kdo je komunist, bolj silent approach 2 do 4 ljudi v ekipi pri nekaterih misijah, kjer sklestiš kakšno bazo. Recimo tako, da prvo sabotiraš Communication Tower, potem šele glasno streljanje.

Ali pa, da slediš nekomu, potem pa v njegovi vili, ubiješ njegove stražarje in Target dostaviš neki agenciji.

Še en primer misije: Zima. Ranč na samem. V eni izmed hiš je nekdo, ki nekaj ve in ti naj bi ga dostavil nekomu. Ampak ker si iznajdljiv, dobiš info, da nimaš časa in greš nekaj sabotirat sam, s svojo ekipo.

Torej misije, kjer bi res dobil občutek, da se gre za Hladno Vojno, ne pa tole.

Res več ne vem, kako da se na leto pojavi menda samo ena igra, ki ima zgodbo, katera te potegne in delaš misije z takšno motivacijo, kot smo čakali na epizode Lost-a.

Grafika tudi ni kakšen presežek v Black Ops - v bistvu je precej meeeh.

Glede na to, da sem preigral vse Cod, bom tudi tega. Ampak ko bo na Steamu kakšen pošten popust.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outsajder ::

BALAST je izjavil:

Prvo povej katero igro si kupil nazadnje za 50EUR in se je "splačala".

Single player se splača preigrat naenkrat, ker je odlična zgodba, ki te zaposli za 5-6 ur. (toliko trajajo 3 celovečerni filmi)
Multiplayer je pa zgodba zase, ampak če imaš dobro internetno linijo, dober računalnik in vsaj povprečne reakcijske čase ti bo zagotovo všeč.

Nazadnje sem kupil starcraft 2 ;) in pss: sp sem že obrnil:D gre se za mp

Machete ::

@jst

lej še zadnji splinter cell ni mel tiholazenja, kako lahko to pričakuješ od coda??

macgajver ::

Sej vidš da se samo še na ime špile dela. Cod NFS NBA FIFA pa vse je že 10 let isto ubistvu skoz slabš.

Recimo cod 1del je bil bomba potem v 2ki so dodal radar v 4ki radar perke in moderna orožja v 5ki radar stara orožja in perke v 6ki so serverje in lean pojebal vse ostalo je ostalo. V 7ki so popilili pojebano 6ko ampak so zajebal s lagam in slabo optimizacijo. Ubistvu je vsak let slabš. In nevem zakaj folku tko dogaja ta pufukan radar jest ga vidt ne morm a vm more res s rdečo pikco pokazat s kje te kdo strela da ga najdeš u pičku mater. Kul je da rabš par metkou da kerga ubiješ ker drgač na hardcor kje je fora sej se še brant ne morš s pištolco čez celo mapo enga ubit to je tud mal brez veze. Sam koj ko ni hardcor maš križc pa pofukan radar vs cajt in še ostale brez vezne stvari za butlne ki jim to dogaja. Kje so streljanke stare šole kjer smo se zabaval in je skill nekaj veljal. Mimogrede če že hočeš ownat v nowih CODIH ne rabiš skilla samo naštudiraš glup spawn sistem in maš srečo da nasprotniku bolj laga kot tebi. Upam da počasi dodajo wall hack perk ker radar mi ne dogaja več. Pa spawnal bi se rad vsakič nekomu za hrbtom perk. Ker ne prenesem da me mogoče kdaj spawna drugje.(sarkazem)

Se oproščam ampak cod me je resno razpizdu ok pač špil je skomercializiran še prežvim ampak no da ne morjo zrihtat zadeve tko kot se zagre pa tok so pokasiral s prodajo. Samo da še kdaj slišm kej o tem da piratstvo zjeba špile ni dost dnarja in se zato požvižgajo na pc grem tja pa tem kravatarjem pajsar u rit nabijem in to do ta za krivlenga dela.
Delajo se norca z ldi ldje jih pa za finale še hvaljo. sej nevem al bi se smejou al jokou.
tenstan krompir je pa zakon

Tr0n ::

Skomercializitan, ali ne. Multiplayer je se vedno fun. :)

AnZo ::

Tr0n je izjavil:

Skomercializitan, ali ne. Multiplayer je se vedno fun. :)

Ja če ti je FUN, da te nekdo stalno v rit nabija (beri: golazen se nonstop spawna za ritjo)

Mene počasi mineva... Ponavadi preden začnem igrati SD igram TDM ali pa HQ, da malo spoznam mape. TDM je katastrofa s temi SPAWNI, isto HQ. Šteka še vedno tako, da je za mene neigralno.

Eh butl naiven sem mislil, da bo kaj boljše... Drugo leto dam 60€ v dobrodelne namene.

Če kdo kupi prodam za 50 €.

Imam pa še vedno inštaliran COD 2 in ravno smo s prijatelji sklenili, da za fun (kako urco po večerih) je to še vedno the best špil.

MACGAJVER - svaka čast in hvala za 2 minuti smeha ob branju tvojega posta. Sem ga potreboval po 10 minutah igranja COD:BO
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnZo ()

Tr0n ::

I guess you just suck at it. :)

PARTyZAN ::

Tron je itak gaming turist, čez dva meseca bo že pozabil na BO. Tvoje mnenje je zato treba jemati z precej rezerve.

Pa brez zamere.

AnZo ::

Tr0n je izjavil:

I guess you just suck at it. :)


Lej pač preigral sem vse podobne špile (COD, Wolf,...) in skill ki ga imam mi ni ravno v sramoto.
Tu pač nimam volje da me en pederiši skoz v hrbet, pa da gledam diapozitive na solidni mašini.
Kdor ima takšna nagnenja mu pač želim veselo igranje COD:BO.

Men je sam žal 60€...:'(
Pa ne da bom zaradi njih bolj bogi, pač zato ker bi jih lahko bolj pametno ponucal (npr. za dober WC pokrov).
Pa isto sem rekel že za MW2. Upam, da drugo leto kupim WC pokrov.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Tr0n ::

Heh, ni problema.

Pac cudim se, da folk vedno nekaj joka, ker ni tega ali onega. Sure, marsikatero stvar bi lahko se popravili, ampak to zame ni razlog, da ne bi igral igre, ki je v bistvu precej zabavna. Tudi t.i. problemov s zatikanjem nimam.

I guess it's just me. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

matija14 ::

Tr0n je izjavil:

Heh, ni problema.

Pac cudim se, da folk vedno nekaj joka, ker ni tega ali onega. Sure, marsikatero stvar bi lahko se popravili, ampak to zame ni razlog, da ne bi igral igre, ki je v bistvu precej zabavna. Tudi t.i. problemov s zatikanjem nimam.

I guess it's just me. :)


Nope, že meni skoraj od samega začetka nič ne šteka. :)

BigWhale ::

Tr0n je izjavil:

Skomercializitan, ali ne. Multiplayer je se vedno fun. :)


True to that! :>

Jaz sem imel nekaj problemov z zatikanjem in se vedno jih imam na cajte ampak je vseen fun.

Edina mapa kjer je nadlezno spilat je Nuketown na HC, ker so spawn pointi res hecn in vcasih vrzes granato, pa se v tistem trije tvoji spawnajo in uspesno vse pobijes. Sovraga pa prej en drug ustreli. :>

Tr0n ::

Jaz nuketown enostavno preskocim. Cisto brezveze mapa, sploh na hardcore.

IvoJan ::

Na nuketownu jih je najlazji zjebat z attack dogi :) folk znori k ne more igrat ko jih cucki skos grizejo xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jizzer ::

Jaz še edino NUKETOWN špilam ker ostale mape še bol štekajo...Čisto sem ga nagikan pa večinoma DOM špilat...sem mel dans 4040 score pa sem bil prvi z lahkoto... Je pa napalm pa rolling thunder še bolši ko cucki...sam čez celo mapo tisto spustiš :D

Oziroma še boljše: NAPALM+RT+DOGS = WIN :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Tr0n ::

Hardcore headquarters je meni osebno najbolj cool. Hiter XP, malo kampanja.

subby ::

če bi se nuketown limital na max 6 igralcev, bi bil lepo igralen.. tako je pa preveč gužve

BigWhale ::

Tr0n je izjavil:

Hardcore headquarters je meni osebno najbolj cool. Hiter XP, malo kampanja.


ja, HQ je tud men kr vsec. Edin nadlezno je, ce te ubijejo lih takrat k zavzames HQ. :))

Jst ::

Machete: Saj nisem pričakoval tiholazenja. Ampak že ime Black Ops ti da asociacijo na spy misije, nato reklamna kampanja, ki je reklamirala Hladno Vojno. To ne gre skupaj z run&gun kampanjo. Saj sem opisal, da bi lahko vsaj dele misij prilagodili tako, da sovražnik ne bi vedel kdo oziroma katera država je za napadom.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

Tega jst nevem niti če mi povejo, ker se mi ne da spremljat ene in iste 'zgodbe' že 6 delov.
Pač laufaš do čekpointa in strelaš. LOL spymisije v codu.
Priporočam ti, da obrneš vse (razen zadnjega) splintercella, ne bo ti žal.

Tr0n ::

Na tem mestu bi rad samo spomnil, da ima Slo-Tech ze lep cas na Steam-u svojo javno skupino (group), ki trenutno obsega 300 clanov. Ce se kdo zeli joinat za kaksno CODBLOPS igro, je seveda vabljen. :)

http://steamcommunity.com/groups/slo-te...

Pesimist ::

AnZo je izjavil:

Tr0n je izjavil:

I guess you just suck at it. :)


Lej pač preigral sem vse podobne špile (COD, Wolf,...) in skill ki ga imam mi ni ravno v sramoto.
Tu pač nimam volje da me en pederiši skoz v hrbet, pa da gledam diapozitive na solidni mašini.
Kdor ima takšna nagnenja mu pač želim veselo igranje COD:BO.

Men je sam žal 60€...:'(
Pa ne da bom zaradi njih bolj bogi, pač zato ker bi jih lahko bolj pametno ponucal (npr. za dober WC pokrov).
Pa isto sem rekel že za MW2. Upam, da drugo leto kupim WC pokrov.


Lol. Midva z frendom sma se pa drzala tega in nisma kupla black ops po tej mw2 polomiji. No wc pokrova tudi ne. :)

Outsajder ::

A vam tudi prek mpja kr naenkrat zamrzne in morete dat cad(ctrl+alt+delete)????

Tr0n ::

Nope.

SlimDeluxe ::

Kaj pa ste vi izbrali za equipment. A je še kaj uporabnega poleg Claymora?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

kar-nekdo ::

Ja spawnje je pa res malo nadlezno na case ko ti jih kr za hrbet mece.

def0r ::

SlimDeluxe je izjavil:

Kaj pa ste vi izbrali za equipment. A je še kaj uporabnega poleg Claymora?


C4 je koristen ce mislis zakampat ker dobis 2:) claymore pa samo enega ,samo moras pa tudi pazit hrbet.

SlimDeluxe ::

campus, se strinjam.

Nisem še vseh modov preigral, ampak HQ in S&D prav tako nimata fiksnih spawnpointov in večina fragov je čisto mimo, ker vsak lahko pride iz vsake smeri; včasih enemy spawna na istem mestu kot ti, po 10s. :S

Pa FAMAS se mi zdi pretirano hiter :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Tr0n ::

Jah, pac vedno nazaj pogledas, a ne. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Outsajder ::

Kateremu se še zdi da je black ops boljša kakor mw2????

Outsajder ::

In še eno vprašanje...ali se lahko embleme ki jih nardiš da shranit??

Tr0n ::

Shranit kam? Takoj, ko si naredis svoj emblem, se ti shrani server-side.

galu ::

Kere puške so vam najboljše? Jaz sem AK fan.. Torej AK74u.. :D
Tako to gre.

Good Guy ::

Tr0n je izjavil:

Jah, pac vedno nazaj pogledas, a ne. :)



hja.. spray and pray zadeva...

Outsajder ::

galu je izjavil:

Kere puške so vam najboljše? Jaz sem AK fan.. Torej AK74u.. :D

Jst sem se pa tok tega ak 74u naveliču komi čakam na ak 47 to ti je makina XD

Outsajder ::

Tr0n je izjavil:

Shranit kam? Takoj, ko si naredis svoj emblem, se ti shrani server-side.

Ne da jih imaš več ne da moreš zbrisat tega zdj da novga nardiš

Tr0n ::

Aja to. Te opcije, kolko vem, ni.

galu ::

Outsajder je izjavil:

galu je izjavil:

Kere puške so vam najboljše? Jaz sem AK fan.. Torej AK74u.. :D

Jst sem se pa tok tega ak 74u naveliču komi čakam na ak 47 to ti je makina XD


Valda jaz tudi na AK47... Sam čakat na 38 level, al kolki je že bo muka... XD
Zdaj sem 33 :P

P.S. AUG + scope = win!
Tako to gre.

Outsajder ::

ak 47 + silencer je totalno overpowerd XD ravno sprobal

Tr0n ::

jizzer ::

Matrix Dive WIN! :D

galu ::

Hahahhaha, RPG WIN!!! :D
Tako to gre.

Skyman ::

Hey guys,

I wanted to reassure you we're still here and listening, and working on a patch. As always, I don't like to give ETA's because through the 'telephone game', that turns into expected deadlines that may not be hit due to the complexities of game development.

That said, I will be providing a thorough update to the "PC Community Update" sticky atop this forum later this week (hopefully tomorrow). It will be an update to the "IN PROGRESS" list of fixes, which will include a very large number of the "LIVE FIXES" from the respective console Stickies you may have seen. Many of the items on that list don't apply to the PC version, and all of the issues we've addressed to-date on the PC took higher priority over the other fixes the consoles received that the PC hasn't yet.

I'll post that list as soon as it's finalized, but in the meantime it's safe to assume that any problems you guys experienced that have been fixed on the consoles will be included in a future patch for the PC as well. The first week or two, though, we had much more pressing PC-specific issues to address which the teams focused on first. Any additional PC-specific issues that you're experiencing will continue to be addressed in a manner consistent with the Black Ops Patching Process I posted earlier today:

http://www.callofduty.com/board/viewtop...

Stay tuned for future updates, and we appreciate your continued support!

Regards,
-JD

Upam da kej bo sicer men igra dela ok nobenga Freeza ali karkol podobnega ze od prvega dne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Tr0n ::

Verjetno cez kak teden ali dva, ja.

Sicer mene razen spawnov trenutno ne moti nic kaj.

def0r ::

Ja saj te nima kaj drugega, nas druge pa stutter:P Zaradi poceni console porta:D

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

galu ::

This thing is amazing! bought it with a copy of COD and got a great deal. Arrived very quick and was easy to fit. Now the call of nature doesn't interrupt the call of duty. No longer will i have to decide between a kill streak or a brown streak.


I buy this same product at a local outlet, Let me tell you, this is not only good for COD4, it's also great for WOW, Halo,Starcraft or any other game you happen to be heavily invested in. I recommend getting these in multiples so you can just slip out of them and into some fresh ones when they start to get a little full.


OMG OMG OMG OMG XD XD XD
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

IvoJan ::

To je direkt za tozillo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

flekec ::

če komu lagira, potem naj zažene multiplajer, odpre konzolo ter vtipka sledeče-lepo po vrsti, iz lastnih izkušenj povem, da stvar deluje kot navita, nobenega lagg, imam dober procesor, grafo 5870....-zdaj deluje vse na maximum,antialiasing 16, resolucija na 1920 *1080-bla bla bla.... prej pa je bila igra dobesedno za stran fliknt, upam da vam bo pomagalo to, meni je zelo, če pa bo komu slabše delovala, pa naj v steam/steamapps/common/call of duty-black ops/players/config_mp izbriše, pa ima nazaj nastavitve kot prej. V STEAM-pojdite na settings, ingame, tam odkljukajte-enable steam community in game. lp
cg_fov 80
com_maxfps 125
snaps 30
cl_maxpackets 100
cl_packetdup 2
rate 25000
sm_enable 0
r_drawdecals 0
cg_drawFPS 1 -to je po izbiri-če želite da vam frame pa fps med igro v desnem kotu kaže
cg_brass 0
r_multigpu 1
r_cachemodellighting 1
r_cacheSmodellighting 1
cl_mouseaccel 0
vid_restart

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flekec ()

Tr0n ::

Aimboti in wallhacki so ze aktivni. Na tega tipa sem pred kratkim naletel v HC HQ.



Da vidimo, kako bo VAC zdaj tole porihtal.
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126831 (3792) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100039 (74868) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534130 (25727) oo7

Več podobnih tem