» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
3 / 17
»»

bluefish ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Wisor ::

Čudil se nebi ce bi v Call of duty: Space ops collectors editon oz. naslednjem nadaljevanu dobil zravem kar pravega space shuttla. Najbol me pa zanima ce bo capten price se zmeri živ :)):))

69charger ::

Kaj tebi ni jasno,če se Black Ops dogaja 30 let prej pred MW lol.

Outsajder ::

Eh captain price je nesmrten če je preživel vse od 2.sv.v in do leta 2010 in se ni med tem časom nič spremenil>:D

Jst ::

Neee, sej Price ni igral v World at War...

Modern Warfare pa naj naredijo še enega, da zaključijo zgodbo, ker je konec dvojke prekrut ciffhanger.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Wisor ::

69charger je izjavil:

Kaj tebi ni jasno,če se Black Ops dogaja 30 let prej pred MW lol.


Glej nič mi ni jasno, ker me za zadevo dejansko boli kurac. Serija CoD (vsaj MP) se je zame koncala z izdajo CoD2, tako da mi vseeno kaj delajo.

Bananovec ::

Wisor je izjavil:

69charger je izjavil:

Kaj tebi ni jasno,če se Black Ops dogaja 30 let prej pred MW lol.


Glej nič mi ni jasno, ker me za zadevo dejansko boli kurac. Serija CoD (vsaj MP) se je zame koncala z izdajo CoD2, tako da mi vseeno kaj delajo.

Se strinjam. CoD2 kampanija je bila super. Še multiplayer je sekal na polno, kar za naslednja nadaljevanja sicer ne morem reči.
69charger, jeza in smeh ne gresta skupaj. Vsaj v enem stavku ne.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jizzer ::

Bananovec je izjavil:

Wisor je izjavil:

69charger je izjavil:

Kaj tebi ni jasno,če se Black Ops dogaja 30 let prej pred MW lol.


Glej nič mi ni jasno, ker me za zadevo dejansko boli kurac. Serija CoD (vsaj MP) se je zame koncala z izdajo CoD2, tako da mi vseeno kaj delajo.

Se strinjam. CoD2 kampanija je bila super. Še multiplayer je sekal na polno, kar za naslednja nadaljevanja sicer ne morem reči.
69charger, jeza in smeh ne gresta skupaj. Vsaj v enem stavku ne.



To pa pravijo tisti keri sploh MWja niso probali...Jaz sem bil podobnega mnenja kot ti: "Eh cod 2 še ga vedno seka 5ka in 4ka sta sux"...ko pa sem enkrat probal 4ko SP je bil vredu MP pa odličen (PROMOD seveda) in ga mam zdaj original in igram CBje tak da ne neke na pamet sekat tu...

49106 ::

MW je dober in slab hkrati. IW net je nekaj najslabšega, kar lahko doleti online FPS. Če bi se odločal za nakum, ga nebi kupil.

jizzer ::

S tem se strinjam zato pa obstajajo "emulatorji" ki poganjajo travniške serverje :) in nam ni treba kupovat igre

p.s.: Pri prvem postu je bil mišljen MW ne MW2!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Nejc1994 ::

Moder warfare 2 kampanja je pa res dobra. Men je res skoda na konc k Ghost umre. ( sam bolj kt pa di bi Soap al pa Price)

PS: Ghost je res hud drgac

Bananovec ::

Vau, predlagam vam, da preigrate HL enico, Deux Ex enico in še par starih iger. Sam sicer nisem imel možnost do konca preigrati nobenega. Če primerjate HL1 in CoDMW2, boste videli, da v 10 letnem napredku v igričarski industirji niso sposobni pri CoD za SP spacati niti pol tega, kar ti nudi stari špil. Če boste preigrali Black Ops, boste videli, da njihov singleplayer ŠE VEDNO temelji na tistem iz leta 2003, ki so ga uporabili v originalnem CoD. V bistvu ni nobene zgodbe, če pa že je, potem pa ni omembe vredna.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bluefish ::

Nič novega.
Moderne igre z dobro zgodbo lahko našteješ na prste ene roke, morda še to ne.

bajsibajsi ::

Se strinjam z majeric10. COD4 ga seka na polno. COD2 ni bil slab, ampak ce smo iskreni je v COD seriji sele stirica prinesla novo svezino, saj je COD2 le (slabsa?) kopija izvirne COD.

Se malo bolj offtopic. Mislim, da imam od vseh FPS medmreznih iger COD(1) v najlepsem spominu. Ce se samo spomnim Carantana z BARom, ali mape Brec s K98 - priceless. Se mi kar nasmeji, ko pomislim kako sem leta nazaj prvi COD igral po cele dneve, dobesedno po 9, 11, 14+... ur na dan :) Nekako normalno je lahko za geeka, da igra MMO(RPG) igre ure in ure, po cele dneve in noci... ampak FPS. :)

Samo sanjam se lahko o vseh tistih oldskul SLO projih, ki so vcasih igrali, sedaj pa o njih ne duha ne sluha (in ne, ne govorim o STRUDLIH, Slapcih..itd ampak o igralcih kot so bili Line6, Crazy+ (Caran + BAR je bil nepremagljiv), Adidas, Phantom,... mogoce se Alec999 :P...).

Ja vem vem, totalno sem ze zasel na stranpot, ampak vcasih je lepo obujati prijetne spomine, hehe.

Majeric pridi kdaj na server http://www.gametracker.com/server_info/... , ne glede ce imas orig. ali ne. Ni Promod, ampak non stop S&D. Kar je poslastica, je da je FF on in pa prisotnost adminov/power userjev skoraj non stop online, tako da kljub disejblanem PBju server ostaja dokaj cist s strani citerjev. Plus, nekaj stalnih igralcev ima zelo soliden skill, kar je danes na pub serverjih bolj redkost (npr. "jaws" in pa "JudasEx" oba s K/D ratio okoli 1.8 - 2.0 kar je zelo dobro).

Drugace pa zanimivo, kaj kupec dobi zraven pri Special Edition (or whatever) paketu. Sam sem bolj pricakoval, da se bodo nove instant COD serije zacele prilagati k pralnemu prasku, kavi...itd.

Zgodovina sprememb…

jizzer ::

če ni promoda tut skilla ni mogoče pa kdaj priletim na server ja ;P

nuclear ::

@9000 ne moreš primerjati HL in CoD franšizo.

COD1, COD:UO, COD2, COD4, te igre imajo odličen MP.

COD6 je podoben COD4, vendar so zafrknili z MP, in pa nenormalno OP orožji, s katerimi je bedno igrati. v COD4 pa bi morali izklopiti Heli in artiljerijo.

Še vedno igram COD:UO in COD1, in moram reči, da je stvar odlična.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Nejc1994 ::

Men je pa Modern Warfare 2 res zakon igrca. Moral bi se sprobati multiplayer sam mam travnisko verzijo ^^.(sej so na Tugglu neki tko da bom =D)

bajsibajsi ::

jizzer je izjavil:

če ni promoda tut skilla ni mogoče pa kdaj priletim na server ja ;P


Igral sem ogromno Promod, se prej PAM, potem DAMN, PAM4..itd in se ne morem v celoti strinjati. Ze samo dejstvo zakaj se vsi vedno tepejo za snajper v Promodu je zgreseno. Lahko je biti pro z insta full steady aim snajp zumom. :P

Promod je zakon, kar se tice tekmovalnega igranja. Na vseh ostalih podrocjih le omejuje izbor in pestrost igre.

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Meni osebno mi ta serija daje dober vtis predvsem zaradi zgodb. Res faking neverjetno, prekaša še večinoma dobrih akcijskih filmov. Super izvedeni liki..sploh legendarni Price..igra nabita z tisto pravo energijo,veliko napetosti,preobratov,emocij,humorja,zaključkov...in zaradi tega se razlikuje od ostalih streljank.
Se pa na žalost odmika od tiste originalnosti...sploh mp..ko bo kmalu kot UT, ko strelaš ko ti žmiga gor vse živo..da ne govorim o nekih avtkih na daljinsko vodenje? Očitno merijo na mlajšo publiko..na 15 letnike..škoda.

Drugo leto naj bi izšel eden izmed boljši delov serije, ker bo prevzel delo sledgehammer, leta 2012 pa naj bi učakali modern warfare 3.
klik
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

Berserker ::

Se strinjam COD1 je bil najaći. Najbolj sem si zapomnil začetne scene za stalingrad, z okvirjem nabojev jurišat če pa mal nazaj pogledaš pa te je polit-komisar v rit nastreljal.

V novih cod igrah pa me moti še bolj rambovski nastop, v cod2 in cod5 si še imel nekako celo vojsko zraven tu pa skoraj sam čistiš. Pa zvoki orožij(pri meni zelo pomembno) so zelo slabi, mislim da ga tukaj bad company 2 powna.

Zgodovina sprememb…

Outsajder ::

Meni so pa vsi deli zakon razen cod 3 ki je nikoli niti nisem sprobal ker je za ps.

Nejc1994 ::

Modernwarfare 3?!?!?! =D

Spet bom Soapa pa Prica igrou >:D

69charger ::

Kaj ti sanjaš o nekem MW3? Ga ni in ga gotovo tudi ne bo.

LeXani ::

Seveda bo. Dva zaposlena od iw sta neuradno izjavila da delajo na tej igri, čeprav iw vztrajno trdi da nadaljevanja ne bo. Pa tudi logično bi blo da bi bilo nadaljevanja a ? Makarov živ, price in soap pa si bosta oprala ime in krivico..baje naj bi se ghost nekako vrnil? ..sem nekje zasledil na nekem tujem forumu.
Čas prve prijave 04.11.2005

Nejc1994 ::

GHOST =D

Men je ta res zakoooooooon.

K ma res tm Skull =D(pol res zgleda k Ghost)

bajsibajsi ::

Meni je pa za COD single player (skoraj) vseeno. O_o

Outsajder ::

Men so pa ravno v mp usi codi slabi mislem nič posebnga*-*.

Tomozuki ::

Mene MP v CoD tudi ni pritegnil, SP mi je bil pa zakon. Sicer skriptirano v naprej, ampak filmsko. Za MP pa imam raje še kaka vozila poleg v stilu BF ali UT. Samo streljanje na majhnem območju tipa CS, mi je dolgočasno.

Skyman ::

Danes Multi-player reveal mogoce kdo ve kdaj

GLAVNI ::

pričakuj ga proti večeru ... saj veš, timezone pa to

arjan_t ::

ob 2 ponoči pri nas

edit: ob 3 je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

Machete ::

LeXani je izjavil:

Meni osebno mi ta serija daje dober vtis predvsem zaradi zgodb. Res faking neverjetno, prekaša še večinoma dobrih akcijskih filmov. Super izvedeni liki..sploh legendarni Price..igra nabita z tisto pravo energijo,veliko napetosti,preobratov,emocij,humorja,zaključkov...in zaradi tega se razlikuje od ostalih streljank.
Se pa na žalost odmika od tiste originalnosti...sploh mp..ko bo kmalu kot UT, ko strelaš ko ti žmiga gor vse živo..da ne govorim o nekih avtkih na daljinsko vodenje? Očitno merijo na mlajšo publiko..na 15 letnike..škoda.


Upam da je tole sarkazem.

bajsibajsi ::

Machete, pa saj je kar dobro zadel. Tako COD igre najbrz dozivlja velika vecina. Single player je res nekako "filmsko" zgrajen in dobro vzbudi v igralcu zgodbo, kot da je sam resnicno v srediscu akcije... MP se pa tudi odmika od tiste klasicne Call of duty, nekako staticne arkadne streljacine... helikopter, air strike, vodeni avtomobilcek, claymores, C4...itd. Ze sami crosshairi v vsaki novejsi verziji delujejo bolj plasticno robustno in togo, kar nekako naredi obcutek manjse pomembnosti k natancnosti (konzole?) in obenem hitrejsemu no/aim streljanju ala Quake, Unreal...itd.

bluefish ::

Že, vendar "zgodbi" v COD težko rečeš zgodba, kaj šele, da omenjaš preobrate, emocije, humor ipd.

Tr0n ::

IgorM ::

Še vedno mi ne gre v glavo kako jim uspeva tako dobro igrati na xbox kontrolerjih, je možno da zarati autoaim?
Drugače pa za kako urco ali pa 2 kratkočasenja bo :)

Tr0n ::

Malo vecji sensitivity pa vaja. Pac, drugi muscle memory kot pri miski (ie. palec).

matija14 ::

Spet bo po*ukan STEAM ONLY igrca!!!!!!!!! ;(
No, vsaj dedicated serverji so(ne kot iz CoD5, CoD5, ampak tako kot v BF: BC2), pa VAC za čiterje odganjat...

LeXani ::

bluefish je izjavil:

Že, vendar "zgodbi" v COD težko rečeš zgodba, kaj šele, da omenjaš preobrate, emocije, humor ipd.


V primerjavi z ostalimi igrami te vrste je v tem cod daleč naprej. Mogoče sem malo pretiraval, a veliko ne..mogoče samo ti premalo poznaš serijo?
Čas prve prijave 04.11.2005

YourMaker ::

CoD je kr neki naprej od Call Of Duty 2 tako kr preveč hitr dajejo nove pa preveč nerealno. 2 je naj in tko bo tud ostal.

matija14 ::

CoD nikol ni bil narejen, da bi bil realen. 8-) Go play ARMA, America's Army in podobne simulacije če hočeš realnost.

Riff ::

men se zdijo od Cod 4 naprej kar realne, dobra igralnost pa grafika da čist notr padeš, saj ni potrebe da je zgodba vedno iz druge svetovne vojne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

bluefish ::

LeXani je izjavil:

bluefish je izjavil:

Že, vendar "zgodbi" v COD težko rečeš zgodba, kaj šele, da omenjaš preobrate, emocije, humor ipd.


V primerjavi z ostalimi igrami te vrste je v tem cod daleč naprej. Mogoče sem malo pretiraval, a veliko ne..mogoče samo ti premalo poznaš serijo?
Sem preigral skoraj vse dele.
Sicer je MW2 glede zgodbe še kar in definitivno boljša od MW, vseeno pa daleč od zgodb prvih dveh delov. Le ta sta se namreč lahko oprla na zgodovinske dogodke in avtorji niti niso imeli pretežkega dela, pri MW pa je bilo potrebno zaplet skovati, kar pa je težko, če nimaš neke globlje podlage.

Berserker ::

Niti ne scenarij vzamejo iz kakšnega hladno vojnega scenarija samo da zmagajo pač good guys američani, igra ni bila dolga ampak je tistih 5 ur uživantskih še posebej uživaš ob pogledu na razsut washington.
V drugem delu bomo veselo pokali od kamčatke do moskve in evrope.

Outsajder ::

matija14 je izjavil:

CoD nikol ni bil narejen, da bi bil realen. 8-) Go play ARMA, America's Army in podobne simulacije če hočeš realnost.

+18-)

Mentalist ::

Ali bo treba za MP original kupit?




LP
Lool.

jizzer ::

ja

Mentalist ::

Tnx.
Lool.

Skyman ::

matija14 je izjavil:

Spet bo po*ukan STEAM ONLY igrca!!!!!!!!! ;(
No, vsaj dedicated serverji so(ne kot iz CoD5, CoD5, ampak tako kot v BF: BC2), pa VAC za čiterje odganjat...

od kje teb ta bo spet steam only igrca?? poj bo tak nacin kod cod Mw 2?

matija14 ::

Izključno STEAM bo, sicer boš kupil igro v škatli, ampak bo v celoti vezana na tvoj račun STEAM-a. Serverji bodo pa na podoben način kot v Bad Company 2, torej dedicated.
««
3 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126821 (3782) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937306 (22948) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100031 (74860) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534126 (25723) oo7

Več podobnih tem