» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
8 / 17
»»

subby ::

kako kej napredujete v multiplayer

Berserker ::

Dobra igra konec je dober, ko vidiš kako si bil izkoriščen.

jRk0 ::

kar kul tale black ops:D na normal sicer, ene 6 urc? so mi vsec taki spili za mimogrede malo :D nimam casa za 100 ur igranja:D
You fuck up once, you loose two teeth.

bluefish ::

SP je kar OK, moti le preveliko število vmesnih sekvenc.

Mi pa ob igranju MySQL proces nabije iz običajnih 14MB na 90MB. Čudno.

zupanman ::

subby je izjavil:

kako kej napredujete v multiplayer


čist u izi :P
za enkrat lvl 25. Na kerih serverjih kej špilate?

IvoJan ::

jst sm 13 :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jizzer ::

Komaj čakam da se CDkeyji začnejo malo bol poceni prodajat :D

Margecan ::

heheh tega še dolgo DOLGO nebo,ker če malo pogledaš mw2 ma še skor isto ceno kot pa takrat ko je prišel ven :):)

galu ::

DicK in Jizzer... Omg no.. Še prej pa Burek, lmfao xD;((
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Robert_S ::

Call of Duty: Black Ops Sells $360 Million on Launch Day, Is New 'Biggest Entertainment Launch Ever'

dronyx ::

Igra ima na Metacritics povprečno oceno 90. Očitno kritike igre sploh ne igrajo, ampak se ocena določa ne podlagi nekih drugih kriterijev. Fucking morons. :))

Bolf3nk ::

...heh ker smorn proti bc2...

subby ::

lvl42 trenutno... xfire tud že podpira špil in je že kar na drugem mestu po igranju, takoj za wow

jizzer ::

Margecan je izjavil:

heheh tega še dolgo DOLGO nebo,ker če malo pogledaš mw2 ma še skor isto ceno kot pa takrat ko je prišel ven :):)



CD Keyji so se mesec dni po tem začeli po 25€ prodajat...

Sem ugotovil da mi danes sploh ne trokira z drugim "5&1om("=C,5=R,&=A,1=K).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Isotropic ::

novi cdkeyi so 40-45e baje.
sicer je pa SP kar dober ja. ena mesanica COD in MOH bi bila ultimate fps igrica.

ZaLoMaT ::

kje se bo dalo dobiti CDkey za 25e?

jizzer ::

HINT vsem ko trokira(sluttering) dajte monitor refresh rate na 50 pa fullscreen dajte na NO men je delalO!

matija14 ::

Ali pa lepo počakajte, da se iz Steama-a potegne 8Mb patch, ki meni to odpravi.;)

Nikec3 ::

Nad Black Oppsom sem globoko razočaran. Grafika je slabša kot pri predhodnikih, igralnost je slabša, sovražniki so neumnejši in sploh ne znajo streljat. Nisem še sicer zaigral kampanije do konca, ampak dvomim, da bom kdaj navdušen nad igro. Od COD4 naprej so COD-i vsako leto slabši.

Seti5000 ::

Nikec3 je izjavil:

Nad Black Oppsom sem globoko razočaran. Grafika je slabša kot pri predhodnikih, igralnost je slabša, sovražniki so neumnejši in sploh ne znajo streljat. Nisem še sicer zaigral kampanije do konca, ampak dvomim, da bom kdaj navdušen nad igro. Od COD4 naprej so COD-i vsako leto slabši.


Igraj na max težavnosti, like me, potem AI nenadoma dobi über skillz.

Seti5000 ::

galu je izjavil:

Ma koju kurac priti naprej pri SP... Tam ko greš ven iz enega tunela, pa moraš do nekih bunkerjev z orožjem prit.. Tista misija je glupa v pm.



"After hours of shooting NVA, trying to "sneak" to the waypoint and getting my face filled with bullets... I check online and see there's barrels to knife above the waypoint completely unmarked...fuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu!!"
Tudi meni je tukaj šlo kar nekaj časa u PM.

subby ::

heh ja v tej misiji sem tud jst 2x umrl, preden sem slučajno opazil sod z montiranim c4

a še komu mogoče v multiplayer ne najde wager serverjev? meni jih je samo 2x, drugače je pa seznam vedno prazen(tudi če vključim prikaz polnih in praznih serverjev)

Stak ::

subby je izjavil:

heh ja v tej misiji sem tud jst 2x umrl, preden sem slučajno opazil sod z montiranim c4


Yeah, right.
Ni samo 1 sod, ampak so 3 (ti moraš prevrnit 2); ni C4 ampak napalm.

zupanman ::

Kdo ve kva je fora da pri MP kr zgubiš lvl o.O včerej sem kakšno uro špilav
na enem serverju in prišel do lvl 35. nato sm šev dol in pogledat na players card v main menuju in
sem zej kr lvl 31!! -.- wtf je fora

mastah ::

v 6ki je blo ce si sred mape odsel dol, ti je score vrnil nazaj, samo v 7ki ce gres sred mape dol ti ostane score, saj pr men je tko

IvoJan ::

tud pri 6ki ti ni vrnil scorea nazaj ampak samo nisi dobil bonusa.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Machete ::

če se ne motim sm vidu neke minus točke ko kvitaš.. not sure

subby ::

nč quitat pa je; za 100 celih odigranih dobiš lep bonus =)

galu ::

Ma te bombirane sode sem tudi jaz opazil, pa sem streljal v njih pa ništa... XD
Pol sem sam bežal dol do tiste zvezdice, pa nazaj gor, pa naprej do druge zvezdice, lol.
Very bad bug. IMO SP kinda sux..
Tako to gre.

zupanman ::

Ja sej ne quitam pa mi kr začne ene - pike nabijat... toj res čudn.
nevem pa koj u 6k ki MP nism ankol špilu :P

kar-nekdo ::

Kaj ve kdo, ce se da prek cesa multiplayer serverje iskat brez, da rabis v igro it naprimer prek xfire al steama?

jizzer ::

Kak naj naredim da na steamu ko mi vleče dol igro da bi dal samo "piratsko" verzijo not pa bi verifialo pa bi delalo?

Bor H ::

pejt sm pa klikn add to cart pa sledi navodilom pa bo delal

Margecan ::

zakaj meni še zdaj šteka black ops pa se mi je naložo pach nevem v čem je fora pa mam prosecor intel core2 E8400,nvidia geforse 9800 pa 3ram to bi black ops mogo laufat na extra grafiko pa mi še na low šteka :S jooo

M-XXXX ::

"After hours of shooting NVA, trying to "sneak" to the waypoint and getting my face filled with bullets... I check online and see there's barrels to knife above the waypoint completely unmarked...fuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu!!"
Tudi meni je tukaj šlo kar nekaj časa u PM.

Haha pa res :D No kot kaže se da tudi brez tega :D

def0r ::

Margecan je izjavil:

zakaj meni še zdaj šteka black ops pa se mi je naložo pach nevem v čem je fora pa mam prosecor intel core2 E8400,nvidia geforse 9800 pa 3ram to bi black ops mogo laufat na extra grafiko pa mi še na low šteka :S jooo

Saj se kar malce steka, dokler ni bilo patcha pa ni bilo igralno:D

jizzer ::

Eni si prav privoščijo ljudi...hoče mi zamenjat black opse za par igrc pol pa mi geslo spremeni...take bi blo treba mučit!

http://www.bolha.com/pc-vojaske-igre/ca...

To je ta oglas...stay away from it!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Margecan ::

ja pa bojo sploh kdaj popravli to oz naredili pach ki bo štekanje popolnoma odpravil?

Bor H ::

Verjetno je v planu ga narest kaj misliš? Igra je zunej kolk, 3 dni?

def0r ::

Jah bor problem je da bi mogli imeti ze beta test za PCje prej na pa da je taksen FAIL iz strani treyarcha na prvi dan releasa.

Bor H ::

Nč ne rečem, jih ne zagovarjam (čeprov men čist solidno laufa na laptopu starem 3 leta), trdim sam, da v enem tednu ne moreš pričakovat da bodo vse hrošče polovil, ko prideš pa do problema ala Frontlines Fuel of War, ki jih dajo na akcijo na steamu, in pol ugotoviš da ne dela dobr na dual core + win 7, pa je špil star 4 leta in ni patcha...

def0r ::

Jah bolj je bil problem ko ni bilo igralno. Prevec je dropalo,c eprav se kar to delo in mi gre malce na zivce je pa igralno. Spil mi je pa cisto povprecen tako da se mi zdi ocena od machinima 10/10 pretirana mogoce bi dal 7.5/10 ali 8/10 kar je kar visoko.

IvoJan ::

meni je multiplayer noro hud.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

Jap, multi je hud... Nazi zombies pa razutura... Končno so mi kodo odobrili al whatever... No, zdaj končno dela, in že špilam zombije od 14.20 do zdaj, neprekinjeno.:D
Tako to gre.

1024 ::

jizzer je izjavil:

Eni si prav privoščijo ljudi...hoče mi zamenjat black opse za par igrc pol pa mi geslo spremeni...take bi blo treba mučit!

http://www.bolha.com/pc-vojaske-igre/ca...

To je ta oglas...stay away from it!



Men je tale zrihtu za 26 ojro. Ma pa cdkeye in ne en steam account.
Fish knows everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1024 ()

Infinity ::

enak ruski key dobiš tuki za 19EUR ampak preberi spodej opozorilo...

jizzer ::

1024 je izjavil:

jizzer je izjavil:

Eni si prav privoščijo ljudi...hoče mi zamenjat black opse za par igrc pol pa mi geslo spremeni...take bi blo treba mučit!

http://www.bolha.com/pc-vojaske-igre/ca...

To je ta oglas...stay away from it!



Men je tale zrihtu za 26 ojro. Ma pa cdkeye in ne en steam account.


torej ti nimaš nobenih problemov?

1024 ::

Jah mal mi šteka k je prešvoh proc, drgač pa ok.
Fish knows everything.

Margecan ::

ja men še vedno šteka pa nima veze al mam grafiko na low al na extra :S

za popizdit res majke mi :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

69charger ::

A je kdo pogruntal "secret" resume game možnost? Ko si v meniju kjer imaš New Game in Mission Select desno klikneš z miško in gre nazaj,ko greš še enkrat v ta meni dobiš še Resume Game.
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528128220 (5181) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769339 (37104) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937787 (23429) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419101231 (76060) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534513 (26110) oo7

Več podobnih tem