» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
7 / 17
»»

IvoJan ::

meni je včeraj ko sem igral mp ene 3 ure delalo brez problema. Res je da so trenutno se manjsi problemi s serverji ampak ko prideš enkrat v špil deluje brez problema. Vsaj meni :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

met ::

meni tudi šteka MP (stuttering)

mašino mam kar zmogljivo, fraps kaže konstantno od 60-70 FPS, tako da je problem drugje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: met ()

IvoJan ::

ne vem. Eni pravjo da majo fpsje omejene na 30. Meni vse max aa 16x view distance max lovi 90 fps konstantno
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Margecan ::

meni šteka sp kot mp pa mam tud več kot minimalne zahteve za igro pa si naredim grafiko skor na low pa vseeno šteka:S

IvoJan ::

ti je ze patchal?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Margecan ::

ja mislim da ja

def0r ::

Tkburek drugje je problem. Sam steam je tudi vir problema jaz tudi SPja ne morem igrat razen ce...
Grem na steamu offline mode, zazenem black ops single player, ugasnem steam proces in potem dela vse gladko drugace ti steam pozre skoraj cel procesor. Saj je bilo ze objavljeno activision ze ve za to in baje poskusjao nekaj fixat samo bogve kdaj bo to 1 teden ali 2 na koncu:)

Margecan ::

ja jaz če ugasnem steam mi igro zamrzne morm pol restartat komp ker negre pol nič več

def0r ::

Si sel prvo offline mode na steamu?

Margecan ::

aia pa še to jaz v meniju nisem nikjer zasledil Customization al je sploh ta opcija?

ja dal offline pol pa zagnal igro pa ugasno steam potem pa slika zmrzne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

met ::

doslej predlagani fixi:

A)

From the black ops steam board. - has multiple fixes.

"Fixing Black Ops Lag - Various Hotfixes

--------------------------------------------------------------------------------

Hey Broz, pretty much everyone is experiencing lagg, I manged to completely fix it by doing the following..

1. Open Console (`)
Type cl_maxpackets 100
Close Game.

2. Right click on Black Ops Multi in steam games
Go Properties -> Updates -> Untick Enable steam cloud sync.

If the above doesn't work try the following..

3.

Steam > Settings > In Game > uncheck “Enable Steam Community In-Game”

Load game and see if it works.
Worked for me and a few other people but not for some others so give it a go and see if it fixes it, Solid game without lagg.



B)

"Here is a fix for the stuttering, it seems the game is not standard set on to use multiple cores if you have them!

Go into steam/common/call of duty black ops/players and edit the config.cfg and config_mp.cfg
If you don't have the Steam version, just find Config.cfg in Players

Search for the following strings

seta r_multiGpu
seta r_multithreaded_device

if you have multigpu, set the number after multigpu to 1 (although for some reason, its set to this by default, change it back to 0 if you only have one card)

if you have a multicore cpu (who doesnt in this day and age), set the number after multithreaded_device to 1 (god knows why it was disabled to begin with)
"


jaz sem zaenkrat uporabil le tega:
1. Open Console (`)
Type cl_maxpackets 100
Close Game.

2. Right click on Black Ops Multi in steam games
Go Properties -> Updates -> Untick Enable steam cloud sync.


pa mi SP dela normalno, MP pa šteka

ko danes pridem domov se bom poigral še z multicore nastavitvami v cfg file-u

def0r ::

V tistem topicu kakor sem ga dal, so vse tole poskusili tudi jaz sem poskusil na obeh. Trenutno edino igralen SP ce grem offline mode. MP edin practice proti botom ki pa tudi steka.:/

Margecan ::

mi lahko kdo pove kej je opcija za Customization

met ::

misliš Create a Class?
odklene se pri lvl 4 (se mi zdi)

Margecan ::

to mislim

LeXani ::

LeXani MP je zakon, če bi malo bolj se poglobil bi to opazil...

Aja? Kaj pa je tako posebnega da je zakon? Mi lahko poveš? A tisti avtki ki jih maš, pa unlimited sprint pa a veš da se lahk tud zamaskiraš? uaaauuu hudooo. ja mogoče za 13 letnike.

@opeter
Točno tako. Včasih smo igrali same dobre igre z dolgim sp..zdaj je vse le senca in marketinška poteza.
Čas prve prijave 04.11.2005

Margecan ::

glej jaz samo vprašam kje je to ker jaz tega nisem zasledil pa ne me primerjat z 13 letnikom prosim.

upam da čimprej popravijo napako:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

galu ::

IvoJan je izjavil:

galu je izjavil:

P.S., tolko da veste.. Balck Ops ima tudi podporo 'čisto-krvnemu' stereoskopskemu, torej, 3D-TV televizijam... 3D zgleda super, za moje pojme... Snajpe in merilci so čist nori, slika pa je tudi odlična!
PS3 + 3D-TV + Black Ops = EPIC :D


kaj pol pravš da maš čas ta vikend?? Super pridem probat h teb v rovte xD


Haha, mam že 3 frende, ko pridejo v petek, pa gremo enega 'trojčeka' fsekat XD

btw, igra je res superca.. Zombiji so sicer malo težji, in ne po načelu 'shoot till' you die', kar mi ni ravno všeč, ampak je pa kr vredu :D
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

IvoJan ::

zombije se da coop igrat normalno kot v waw?? Mogoce bi blo clo bolse ce bi si lahko v zombie mode svoje klase delu in da ko bi s frendi igral bi si lahko eno tako uber skupino nrdil :) da nebi blo lih treba kupovat orozje med samo igro
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

IvoJan je izjavil:

zombije se da coop igrat normalno kot v waw?? Mogoce bi blo clo bolse ce bi si lahko v zombie mode svoje klase delu in da ko bi s frendi igral bi si lahko eno tako uber skupino nrdil :) da nebi blo lih treba kupovat orozje med samo igro


Ma to malo pokvari celotne zombije... :P
A ni fajn bit brez metkov z M16, pa še sam met 5 krogel v pištolci, pa bit v XI levelu? :D
Priceless!!:D
Tako to gre.

IvoJan ::

umm... Ne?? XD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

Well... I LOVE it!! XD
Pol pa knajfaš tiste zombije, da si lahko privoščiš eno Carabinko, pol pa te en jeben pes na elektriko zjebe... XD
Tako to gre.

Margecan ::

pa kdaj mislijo popravit napako pizdo :D?

subby ::

res po pričakovanjih odfukan multiplayer... probal sem tud en wager match, one in the chamber... it is legen....wait for it...dary!!!

DarwiN ::

IGN ocena "sumljivih" 8.5 in pa leseno premikanje podobno MOH... Sicer me zanima samo MP, vendar bo proti Modern Warfare 2 očitno težka. Morda bo treba preskočiti to serijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

opeter ::

A so isti problemi z verzijo za konzole (Xbox, PS3, Wii)?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dr.Akula ::

Če misliš stuttering je odgovor NE, samo pcjaši smo najebali :S
ni podatka

urbi123 ::

kko je lahko igra cenzururana??
baje so nemške verzije iz mullerja lahko take??
aja, aje igra tut nemška al je sam embalaža??

opeter ::

Po mojem se lahko izbira jezik ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jizzer ::

Ojoj...igra je na veteran ubitačna...od 4ih do zdaj sem prišo tam ko morš bombo uničit pa Dragucheva ubit :S

Margecan ::

joooj počasi že mam te njihove težave preko glave naj že enkrat nekaj ukrenejo zaj bodo pa mučkal en pach 2 tedno skup:S

zupanman ::

A še kermu pr multiplayerju noče favourite serverjov shrant?
Pa kje za boga si lah spremenš ime pr MP nooo o.O al se ne da al kva
al sm res tok glup -.-

galu ::

Ma vam še ni to najhuje... MENI ZOMBIE MAPS REDEEM KODA NE PRIME!!! ZA TA KURAC SEM POTROŠIL DODATNIH 30EUR, ZDEJ PA NE PRIME!??!?!!??!!?
WTF, HEEELP?!?!
Tako to gre.

dr.Akula ::

@zupanman
Glede serverjev ne vem, ampak je trenutno na pc itak vse bugasto tako, da verjetno ni tvoja krivda. Ime si pa spremeniš tako, da greš v Steam (shift+tab), daš settings in tam spremeniš.
ni podatka

def0r ::

dr.Akula je izjavil:

@zupanman
Glede serverjev ne vem, ampak je trenutno na pc itak vse bugasto tako, da verjetno ni tvoja krivda. Ime si pa spremeniš tako, da greš v Steam (shift+tab), daš settings in tam spremeniš.


Serverji niso ravno issue, ceprav so na gameservers.com nastavili baje zdaj 25000 rate namesto 5000 (ki naj bi bil privzet za konzole).
Jaz tudi lepo cakam se patch, SP lahko igram ce steam izklopim to je pa tudi vse.

SlimDeluxe ::

urbi123 je izjavil:

kko je lahko igra cenzururana??
baje so nemške verzije iz mullerja lahko take??
aja, aje igra tut nemška al je sam embalaža??

Če se ne motim ima Nemčija neke prepovedi glede Nazi simbolov itd. zato so te vsebine cenzurirane/zamenjane/preimenovane...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

urbi123 ::

aaa hvala...zdej pa edino še nwm...če se da spremenit jezik...oz. če je samo embalaža nemška al tut igra??

SlimDeluxe ::

Glede na amazon.de bi reku da nemška lokalizirana verzija nima angleščine.
http://www.amazon.de/Call-of-Duty-Black...
Sprache: Deutsch
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

urbi123 ::

men se tut tko zdi...sam mi je čudn da to prodajajo...a gdo sploh to kupi...mel so jih pa ene 10 pa use nemške :S

ahac ::

Vprašaj na Steam support, če se da vpisat nemški cdkey in downloadat angleško in necenzurirano verzijo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SlimDeluxe ::

Koliko pa je cena v Mullerju, da si se tako zagrel :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

urbi123 ::

sej se nism zagreu..sam biu sm edino tam in mi je najbližje...cena je 50eurou.....ehh,bom pa kje drugje nabavu :)

macgajver ::

Špil ma probleme pri treyarchu so priznali da je nekje napaka ker cpu nabija do konca gpu pa domala ostaja neizkoriščen lahko probate grafiko in resolucijo na minimum ali na maximum špil dela približno enako. Čakamo patch. Multiplayer je skoraj neigralen lag in zatikanje fpsji in ping skačeta kot nora SP se igra lepo ampak so tudi prisotni ornk fps dropi. V confige sem napisal vse mogoče in zaenkrat ne pomaga kaj dosti še steam moram probat ugasnit da vidim če se mi kaj pozna v sp glede teh fps dropov.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

zupanman ::

dr.Akula je izjavil:

@zupanman
Glede serverjev ne vem, ampak je trenutno na pc itak vse bugasto tako, da verjetno ni tvoja krivda. Ime si pa spremeniš tako, da greš v Steam (shift+tab), daš settings in tam spremeniš.


Stisnem shift+tab in si spremenim ime... samo to se zgodi sam an steamu ne pa v samem špilu...
any help? o.O drugače mi je pa zej začev zaznavat favor serverje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zupanman ()

IvoJan ::

zdaj sem igral se 2 urci in mi multi dela cisto normalno. Pomoje pomaga high cpu clock, FPS imam pa 90 konstantno.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

macgajver ::

Jest sm upisal vse tole in je pomagal lag sicer ostaja samo tisto sitno zatikanje se je umirilo mogoče na vsake tolk cajta še mal.
Nastavlen mam tkole
Steam cloud izkloplen in steam community izkloplen.
/cg_fov "80"
/com_maxfps "125"
/snaps "30"
/cl_maxpackets "100"
/r_multigpu "1"
/demo_enable 0
/r_multithreaded_device 1
tenstan krompir je pa zakon

Sandi1987 ::

Pravkar obrnil na PC. Igral sem približno 7-8 ur. Vse dele Call of Duty sem preigral. Tudi Call of Duty 3 na Xbox 360.

Margecan ::

ja res upajmo da čimprej popravijo

Stak ::

Sandi1987 je izjavil:

Pravkar obrnil na PC. Igral sem približno 7-8 ur. Vse dele Call of Duty sem preigral. Tudi Call of Duty 3 na Xbox 360.


Na hardest nivoju?

BigWhale ::

Stak je izjavil:

Sandi1987 je izjavil:

Pravkar obrnil na PC. Igral sem približno 7-8 ur. Vse dele Call of Duty sem preigral. Tudi Call of Duty 3 na Xbox 360.


Na hardest nivoju?


Eh, single player se igra na newbie nivoju, da cim prej skoz prides. :>
««
7 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127872 (4833) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769043 (36808) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937657 (23299) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100877 (75706) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534397 (25994) oo7

Več podobnih tem