» »

Uničevalec insektov

Uničevalec insektov

mr1two ::

Pozdravljeni!
Bližajo se poletni meseci in z njmi tudi meni ne ljub mrčes, ki se nahaja v moji sobi in me često pika ponoči, da pridem zjutraj ves okrašen... Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s temi rečmi- a delujejo, ker je**** mater, da si nabavim to stvar ob prvi priliki, če le deluje. Mora pa bit na štrom, da jih sfrži. mwahahaa
uglavnem neki v tem stilu:
-Primer 1
-Primer 2

Seveda iščem euro/performance zmagovalca, ker spet ne mislim imet težke artilerije v sobi kjer spim...sam tok, da se mi ni treba praskat vsako jutro

švrk ::

zadeve z uva žarnico niso vredne počenega groša. Najbolje in najceneje se boš zaščitil z mrežo proti mrčesu.
Dobiš jo v merkurju za par evrov, rabiš samo mere okna in ti jo odreže. Preverjeno najboljša zaščita, nič več muh, komarjev, pajkov in ostale navlake.

Opkow ::

Ena varianta je tudi, da si usmeris ventilator cez posteljo, da ti nalahno piha cez tebe. Ker komarji tezko lepo letijo oz pristajajo, ce jih nosi sem in tja. :)

rdecaluc ::

Ali pa si zakuriš ogenj, ter si ves prekajen. Skoraj vedno deluje.

Druga varjanta je da si najdeš nekoga ki ima "bolj sladko kri" ^^ pa bojo to osebo potem pikal D:
Est modus in rebus. ,typos

mr1two ::

in da fašem še kak revmatizem zaradi prepiha? :D. Rad bi, da poka...upam samo, da mi ne bo potrebno peštat še čepkov v ušesa zaradi tega... :S
prosim malo resnosti :)
edit: glede dima pa spet...nimam se časa vsak večer nasmradit :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

Griffith ::

Probi tole. visokofrekvenčen odganjalec mrčesa
dobiš pa na http://www.conrad.si/
Dom in vrt >> Zatiranje škodljivcev >> Odganjalec mrčesa

sss ::

najboljša bi bila kombinacija mreže in lučka, kjer jih scvre elektrnični tok


švrk, UV luč z električno mrežo še kako deluje.
V vsakem nakupovalnem centru lahko vidiš večje luči pri ribarnici ali mesarjih

opeter ::

švrk je izjavil:

zadeve z uva žarnico niso vredne počenega groša. Najbolje in najceneje se boš zaščitil z mrežo proti mrčesu.


Že nekaj let se uspešno borim doma z mrčesi s pomočjo UV luči. Vsaj pri meni deluje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mr1two ::

pol bi bil dovolj že kakšen zapper recmo za okol 10 evrov?
edit: rad bi priporočilo za kakšen konkreten izdelek, da ne kupim mačka v žaklju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

imi ::

Jaz sem imel lani v hiši nameščene te zadeve:

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_1...

Delovalo je kar zadovoljivo.

Leks ::

Naše komarje uničuje tisti Raid, ki se da v vtičnico....ima kdo kakšne podatke o morebitnem vplivu na človekovo zdravje ?

mr1two ::

jaz nisem ravno pristaš teh kemičnih odganjalcev... če bi bla v uporabi kakšna naravna in človeku neškodljiva snov, potem bi to nucal, ampak mislim da jim je lažje kaj umetnega spacat skupaj, stranski učinki pa so(mislim da celo na embalaži piše, naj se tega ne uporablja v spalnih nreprezračenih prostorih- naj pa nekdo pogleda, pa prepiše opozorila za splošno razgledanost :) )

@imi: a je te reči slučajno kaj slišat, ker ne prenesem raznoraznih frekvenc s teh odganjalcev. Če bo sosed tudi letos uporabljal tiste nadležne odganjalce krtov/mravelj, bom naredil nočni izlet in zakopal zadevo pod rušo, ker me enostavno preveč moti(pije živce)

imi ::

Naprava - vsaj kolikor jaz slišim, ni oddajala nobenega zvoka. Sem pa pozabil prej omeniti, da imam na vseh oknih nameščene tudi komarnike. Kljub temu sem pri čiščenju zadeve opazil, da je bilo na napravi "umorjenih" kar nekaj insektov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imi ()

mr1two ::

coo, bom nardu en izlet do hoferja v tem tednu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820792 (10799) MostWanted
»

Kaj proti mrčesu?

Oddelek: Loža
276660 (6122) Gregex
»

Uničevalec mrčesa

Oddelek: Loža
3912586 (8626) Pyr0Beast
»

Komarji pikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513423 (10550) Volk|
»

Komarji in mreza za na okno!

Oddelek: Loža
2511417 (10710) iNooby

Več podobnih tem