» »

Microsoft Flight simulator

Microsoft Flight simulator

V-i-p ::

Ok, jst mam eno čist brezvezno vprašanje, ki me pa zelo zanima::D hmm, v vsaki igri naj bi bil en cilj... recimo, v rainbox six, je pač cilj pobiti sovražnike, ter tako zmagati... ok, v colinu je cilj pač biti prvi v vožnji... ampak, kaj zahudiča je cilj v fligh simulatorju??:D Mogoče to, da se prevažaš iz enega letališča do drugega? ali pa to, da se zgolj (kao) učiš voziti frčoplane? Hmm, ta igra mi res ni jasna...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

edmund ::

Hem, ta igra je za pilote, ki si ne morejo privoščiti letenja s pravim letalom... Je pa dejansko tako realistična, da se začetniki na njem učijo...

Drugače je pa lame ;)
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

andrej ::

tako je, FS uporabljajo za ucenje, ker je bistveno cenejsi kot pa ure na pravem letalu. V FS se lahko spoznas z instrumenti in raznimi procedurami - ne mores pa dobit pravega obcutka pri letenju. Nekaj ur pa le lahko prisparas... Kot ze naslov pove, to ni igra - je simulator:D

Cr00k ::

Ja flight simulator rulz ....sam je flight unlimited se hudejsi....jst sm tega tolk prespilu.......

gorenc ::

jaz sem veliko preigral FS 6, sedaj pa igram FLY! in HANGSIM 2.0.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalski joystick+pedali in to

Oddelek: Kaj kupiti
222954 (2373) JeBelaCesta
»

Po treh letih končal neskončno igro

Oddelek: Novice / Igre
198318 (5762) Matev
»

Predstavljeno letalo Airbus A380 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11218143 (15787) cryptozaver
»

Posodobljeno večigralstvo za začetnike

Oddelek: Novice / Igre
62787 (2787) BigWhale
»

LOMAC - Lock On Modern Air Combat

Oddelek: Igre
442875 (2324) mohha53

Več podobnih tem