» »

Kaj je bolje Thermalright SK-6BS ali Thermaltake Vulcano 7+

Kaj je bolje Thermalright SK-6BS ali Thermaltake Vulcano 7+

SoLoR ::

Stvar je taka, v roku enega meseca mislim kupiti nov racunalni. Procesor bo AMD 2400+ (ce bo cena pod 60.000 sit - a mogoce ve koliko bo ko pride v slovenijo?) oz 2200+, vendar ne vem kater hladilnik kupiti... Thermalright AX-7BS vem, da najbolje hladi, kaksna je pa primerjava med Thermalright SK-6BS in Thermaltake Vulcano 7+, kateri je boljsi?

kuglvinkl ::

Med nama: trenutno je špica zračnega hlajenja T-R SLK-800 (Meca).

Sodeč po dansdata.com hladi bolje Volc7+ (huh, dobr, da sem šel prevert, sem misli, da je SK-6 boljši (še posebej sprajen z 7000 RPM Delto).

Potem poglej še ceno in pa bombončke, ki jih imata. In še nekaj. Če ti bo šel 70mm vent škampom žvižgat, si oplel (kupiti celega Volc7+). Ako zaškrta Delta, jo nabaviš za 2k SIT.

Moje mnenje: nabavil bi SK-6 (SLKjev še ni v RS), namontiral gor Delto in jo sparil s TT regulatorjem obratov (6.3k + 2.2k SIT + 2k SIT). Večna rešitev za Socket A.

Ako kupiš Volc7+ te to stane 6k SIT.


Khm: test na STju kaže drugače:


Prespi :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

msmiha ::

Jaz bi nabavu AX-7BS pa en Deltin vent gor pa gremo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SoLoR ::

Ta test sem videl samo tukaj je vulcano 7 brez +, ki naj bil slabsi... kaj pa Thermalright AX-7BS a je vredne svojega denarja (11.000 sit)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje... moj amd!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442422 (1349) Cuoresportivo
»

S ščim hladiti XP 2400+

Oddelek: Kaj kupiti
281564 (914) ghibly
»

Hladilnik za AMD

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5960 (917) Tito
»

Athlon xp 2200+ hladilnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
171241 (932) Blup

Več podobnih tem