» »

TOSHIBA CAMILEO S20

TOSHIBA CAMILEO S20

Bias ::

Pozdravljeni!

Upam, da sem odprl temo tam kot mora biti...v nasprotnem primeru, naj jo moderator prestavi. Sori sem bolj med novimi.

Torej.

Imam to simpatično HD kamerco TOSHIBA CAMILEO S20

ko posnamem video v FHD (1080 p30) in snamem video direkt iz SD kartice, ter si ga ogledam v Windows Media Player mi slika zamuja oz. prehiteva glas, ko sem gledal na drugem kompu od punce pa sploh ne zalaufa celega videa. Res je da si nisem potegnil gonilnikov za kamero, saj kot pravim gledam video direktno iz kartice ali pa si ga prenesem v računalnik (problem isti).

V čem je problem? Hvala za pomoč.

Btw kamerca je špica, lahka, z osvetlitvijo (če jo kdo še ne pozna, priporočam).

podtalje ::

Za predvajanje Full HD vsebin rabiš precej zmogljiv računalnik.

Preveri, kakšna je obremenejenost procesorja, ko predvajaš ta video.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

Bias ::

podtalje je izjavil:

Za predvajanje Full HD vsebin rabiš precej zmogljiv računalnik.

Preveri, kakšna je obremenejenost procesorja, ko predvajaš ta video.



Zagotovo je to moj problem! Imam HP Compay 6715 ampak je najverjetneje prešvoh. Saj sem že pomislil na to :)Bom probal snemat v HD (720 P30) pa da vidim...

Ali je pomemben format NTSC (60Hz) oz. PAL (50Hz)? Trenutno je nastavitev v PAL?

Desty ::

PAL standard velja pri nas, tako da pusti to. :)

Stupo ::

Odvisno je tudi od programa.
Meni na Athlonu 2200, 1GB rama v BS playerju lepo predvaja Full HD filme, pri VLC playerju pa se slika precej zatika.

Desty ::

Bias ali kdorkoli drug, ki si še lasti to Camileo S20 kamero. Se vam tudi izprazni baterija v parih dneh ali več kar sama od sebe? Kamero lepo ugansem in vse, a recimo po enem tednu ali dveh pa je že čisto mrtva (baterija). Ima kdo podobno težavo?

Bias ::

Jaz osebno nimam tega problema, jo pustim in kadarkoli jo prižgem je baterija, pač napolnjena kot mora biti.

Najbolj da neseš v garanciji na servis.

Stupo ::

Mislim, da je normalno, da se baterija po določenem času neuporabe izprazni in jo je potrebno ponovno napolniti.

Bias ::

Stupo je izjavil:

Mislim, da je normalno, da se baterija po določenem času neuporabe izprazni in jo je potrebno ponovno napolniti.


Ne vem no... on je napisal " v parih dneh" IN DA JE "ČISTO MRTVA",kar pa dvomim da je ok?!

Bias ::

Mi lahko kdo pomaga, ki ima oz. pozna to kamero, ali se jo lahko uporabi kot webcam? Namreć sam je ne znam aktivirat as webcam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

KoMar- ::

Bias ::

KoMar- je izjavil:

Google (:P) pravi, da ne: http://forums.computers.toshiba-europe....


KoMar, sem uporabljal google in prebral, da se ne da... sam včasih je tako da poznavalci poznajo kak programček in potem se kar na enkrat da :)

Hvala za odgovor!

krispe ::

Pozdravljeni,

Ravno kupujem novo kamero nekje do 150EUR. In tale Toshiba mi je nekako najbol pri srcu, ker stane samo 100EUR in baje, da je kar dobra oz. za tale denar več kot odlična :D
S kamero bomo snemali precej tudi v temi, kako se kaj obnese v takih okoliščinah?
In kako dober je zvok?

Lep pozdrav
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Bias ::

V temi je švoh. Zvok je sprejemljiv. Sam je ne uporabljam več (snemal mogoče trikrat) ker sem si nabavil Sony-ja fotkič s hd kamerco.

Ma motilo me je ker sem s seboj nosil tolk enih gadgetov, pa mam zdej "vse" v enem. Pa še zooma ni optičnega, in kamerco naredi skorajda neuporabno.

Drugače pa lušna zadeva. Sam, kaj ko leži v predalu z iPodom in ostalo "neuporabno" elektroniko. edit: redkouporabno/uporabljeno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

krispe ::

Predlagaš kakšno drugo kamero za približno enako ceno?

LP
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Janac ::

sony bloggie poglej,mam jest xD

Bias ::

Seveda.
Sony Cyber-Shot DSC-H55

http://www.mimovrste.com/artikel/173035...

odličen fotkič, dobra cena, dober zoom, dobri posnetki hd, foto funkcije super...tko no, ne kupuj teh malih hd kamerc ker majo slabo optiko in se pozna predvsem ko ni svetlobe, ne ko je tema, ko je malce manj svetlobe. pa še s tem sonyjem imaš en aparat za vse,,,

Jaz sm si sicer takrat nabavil Sony DSC-HX5V ki ima od tega zgoraj samo še gps.

Janac ::

đabe k snema sam u 720p xD

Bias ::

Janac je izjavil:

đabe k snema sam u 720p xD


Ja?

K si tok materiala posnel in ustvaril boljuporabnega v večji ločljivosti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOV prenosnik - Toshiba Satellite --- pomoč lepo prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
426924 (5468) Matej Marinč
»

Boot problem pri laptopu Toshiba Satellite C55-A-1RG

Oddelek: Pomoč in nasveti
82003 (1905) solatko
»

kamera za cca. 100€

Oddelek: Zvok in slika
91062 (878) guljox
»

Mini digitalne kamere/fotoaparat

Oddelek: Zvok in slika
5897 (832) Desty
»

Težave s nameščanjem Windowsow xp

Oddelek: Operacijski sistemi
101123 (1001) DefSigma

Več podobnih tem