» »

vprašanje v wordu

vprašanje v wordu

blackbfm ::

V wordu postavljam en obrazec. A se da na nek enostaven način takole narest kvadratke:



Nekaj se zajebavam s tabelami pa nikamor ne pelje. Za silo gre ampak je mora delat na tak način.
  • zavaroval slike: bluefish ()

harvey ::

Line tool - potegneš horizontalno črto in potem še črtice vertikalno samo kopiraš. Ko imaš zrisano vse lepo zgrupiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Daliborg ::

humm...meni se tole zdi lazje s tabelo( je vsaj vedno na enem mestu, tisto s crto bo enkrat en kvadrat vecji kot pa drugi.
Se pravi ...grid 1x4 ter pri obrobi ozncis vse ter odznacis zgornji rob. Simple ( pa se s tabulatorjem se lahko med polji premikas) . Ce pa ni tekst v isti liniji pa le tega naravnas ( superscrip, subscript)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

blackbfm ::

Line tool je res bolj bogi. No čeprav konec koncev bi lahko črte naredu z grafičnim programom. Problem pri tabelah je da gre za relativno kompleksne obrazce, rabim kar nekaj teh elementov in vse mora bit seveda v piko.

V bistvu je najhujše to da stranka hoče potem enostavno popravljat, poleg tega imajo tam še čisto zmešano organizacijo, tako da jih ne morem učit še tabel in vsega tega ker jim že tako ni nič jasno. Jah nič zdaj zaenkrat sem kar ven vrgu kvadratke.

harvey ::

Lock object je odgovor. Potem pa, če želiš imeti v nulo je pa že v izhodišču narobe izbira - word ni za to.

blackbfm ::

Saj zato je pa bilo do zdaj vse narejeno z grafičnimi programi in na koncu pdf. Zdaj pa hočejo enako v wordu, jaz moram pa čarat:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Printanje/pretvorba spletne strani v .pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
7751 (577) knesz
»

Word vs. Latex (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5813392 (10278) GnuceLee
»

Word 2010 pomoč

Oddelek: Programska oprema
174026 (3721) prtenjam
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334358 (3931) Matev
»

Ne najdem orodja za ravno črto v Adobe Photoshop CS

Oddelek: Programska oprema
111701 (1534) Jeebs

Več podobnih tem