» »

[Wii] Woode - kje?

[Wii] Woode - kje?

Netrunner ::

Ponovno odpiram temo, ker nazadnje mi jo je eden izmed moderatorjev brez razloga zaklenil, pa tudi na moje ZS ni odgovoril ko sem zahteval obrazložitev za to dejanje.... super ni kaj

A mogoče kdo ve kje in za kakšno ceno bi mi lahko zrihtali Wii optical emulator

Iščem točno to zadevo, tako da prosim ne predlagat alternativ in softmodov da ne bo spet lock zaradi piratstva ...kar nekaj...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.
  • odklenil: Mavrik ()

hojnikb ::

Lej modčip in z njim povezane zadeve ponavad vodijo v piratstvo..
#brezpodpisa

LuGi ::

Dost draga neuporabna stvar.. 120E (z vgradnjo) 8-)

XsenO ::

Uavv ke piece of junk zglede kot nek tumor ala Sega X32 + Je namenjen le pirastvu softmode vsaj omogoča "legalen" (v navednicah ker po nintendu ni legalno) software kot so divx predvajalniki, browser itd.
1 + 1 = 1

Netrunner ::

Hojnikb -> o tem bi se lahko dalo razpravljat .. načeloma ti dam prav ma ni pa vedno tako ... zanimiva mi je opcija da je tudi torrent odjemalec in menjevanje medijev je tečno opravilo, pa tudi če daš 60EUR za igro (kar ni malo) ne bi rad da se ti spraska ipd ... tako da ta zadevica ti omogoča da imaš vse backupe na enem mediju in po želji si mountaš kar rabiš.

LuGi->zelo uporabna .. vsekakor pa ni vredna 120EUR, v italiji se dobi po 65EUR, tako da s poštnino pride nekje 75EUR .. samo meni se ne da tistega montirat noter ker zahteva poseganje v konzolo... realna cena z dobavo in montažo je max 100EUR .. in toliko sem tudi pripravljen dati...

XsenO->... soft mod ni to to .. ona zadevica ti omogoča vse kar softmod + še več + ni težav z updejti .... tisti ki to izkorišča za piratstvo je njegova stvar.

kakorkoli... neglede na namen in možnosti uporabe bi prosil samo odgovor na moje vprašanje .. in sicer .. pozna kdo koga oz. če ve kje bi mi lahko to zrihtali ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

LuGi ::

Prlep link za 75 in dobis za 100eur max =)

Netrunner ::

TUKAJ

..sicer nazadnje kar sem gledal je bil 65EUR zdaj je malo več ...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

LuGi ::

SanMarino ni v EU carinska se lahko vtakne zraven.

hojnikb ::

Netrunner je izjavil:

Hojnikb -> o tem bi se lahko dalo razpravljat .. načeloma ti dam prav ma ni pa vedno tako ... zanimiva mi je opcija da je tudi torrent odjemalec in menjevanje medijev je tečno opravilo, pa tudi če daš 60EUR za igro (kar ni malo) ne bi rad da se ti spraska ipd ... tako da ta zadevica ti omogoča da imaš vse backupe na enem mediju in po želji si mountaš kar rabiš.

LuGi->zelo uporabna .. vsekakor pa ni vredna 120EUR, v italiji se dobi po 65EUR, tako da s poštnino pride nekje 75EUR .. samo meni se ne da tistega montirat noter ker zahteva poseganje v konzolo... realna cena z dobavo in montažo je max 100EUR .. in toliko sem tudi pripravljen dati...

XsenO->... soft mod ni to to .. ona zadevica ti omogoča vse kar softmod + še več + ni težav z updejti .... tisti ki to izkorišča za piratstvo je njegova stvar.

kakorkoli... neglede na namen in možnosti uporabe bi prosil samo odgovor na moje vprašanje .. in sicer .. pozna kdo koga oz. če ve kje bi mi lahko to zrihtali ?

Torrent odjemalec lahko maš preko softmoda.Bootmii+debian+transmission
#brezpodpisa

Netrunner ::

ja .. saj vem da je malo morje opcij .. marsikaj se da na različne načine naredit .. samo jaz iščem ta specifičen izdelek .. samo očitno ne sprašujem na pravem mestu. Saj če ne bo druge bom že naštudiral kakšno alternativo, samo sem upal da pozna kdo koga ki se s tem ubada.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

opeter ::

Kaj pa na http://www.playgame.biz/ si že vprašal?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet- katera igralna konzola

Oddelek: Kaj kupiti
92377 (2225) opeter

Mortal kombat

Oddelek: Igre
192560 (2430) BALAST
»

Gran Turismo 5 pri nas šele konec leta?

Oddelek: Novice / Igre
2810287 (9199) Berserker
»

Xbox 360 vprašanja...

Oddelek: Konzole
71457 (1352) T.A.D.E.J
»

SNEMANJE PS2 IGRE ... ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
152481 (2248) K0K0

Več podobnih tem