» »

Kateri stenski nosilec za LCD 32"?

Kateri stenski nosilec za LCD 32"?

supaFlaj ::

Vsak predlog bi bil dobrodošel. Pogoj je edino, da je v Sloveniji možno kupit, pa v cenah normale :)

Šimpanz ::

Jaz sem jih gledal v Bigbangu pa Harviju pa so bili ful dragi (mislim da od 70-100 eur). Potem pa sem šel nekaj iskat v Bauhaus in sem našel nosilce za malo pod 40 eur. Pojdi pogleda še tja.

JanK ::

Sam sem zadevo resil za nekaj evrov. Dva 20cm kosa kvadratne alu cevi 2x2cm, na eni stranici 4 luknje za vijake za v TV, na drugi stranici 4 vecje luknje skozi katere vijacis vijake v TV, na zgornji izmed dveh vecjih pa potem obesis TV na steno na dve kljukici. TV je lepo fiksen, cisto ob steni (dovolj za hlajenje), ni sans, da bi se snel.

Zvezdica27 ::

lp,

bi ti to slikal ali samo na hitro narisal shemo nosilca (ni premikanja - koti?) - tudi sam iščem in so cene za to prav nore... zaradi dveh otrok pa ni časa za igranje s švasaparatom.

zz

supaFlaj ::

V Leclercu jih majo za okrog 30 EUR.

JanK - tvoj patent je res dober ampak, naklona pa ne moreš uravnavat.

JanK ::

No, mi je koncno uspelo najti cas za narediti fotografije nosilca:

 Stranski pogled: 
Bela kvadratka sta samolepljiva kosa filca preko spodnjih lukenj - da se ne podrgne stena.

Stranski pogled: Bela kvadratka sta samolepljiva kosa filca preko spodnjih lukenj - da se ne podrgne stena.



 Tloris

Tloris


 Naris (ne gledat kako je pobarvano :)  Vijaki so kar tisti s katerimi je bil privita originalna "noga".

Naris (ne gledat kako je pobarvano :) Vijaki so kar tisti s katerimi je bil privita originalna "noga".


 Kljukici

Kljukici



In ja, se ne da obracati. Lahko ga malo nagibas naprej-nazaj. Ampak pri meni je to irelevantno, ker je TV tocno nasproti kavca in tocno v pravi visini.

Zvezdica27 ::

hvala,

dobra ideja in izvedba, sam bi bolj zakompliciral ;)

b


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710219247 (47566) nergac
»

[Hi-Fi] - Slike vaših sistemov

Oddelek: Zvok in slika
3411320 (4522) Janac
»

NMT Egreat EG-M31C: stabilno, tiho in hladno

Oddelek: Zvok in slika
384240 (2475) Bellzmet
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458473 (7868) opeter
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211828 (10656) urosbe

Več podobnih tem