» »

Težave pri inštalaciji ISDN modema ELSA microcrolink!

Težave pri inštalaciji ISDN modema ELSA microcrolink!

Bu||eT ::

Prijatelj ima modem ELSA microlink ISDN PCI. V win2000 ge ne morem inštalirati niti z priloženim cd-jem, saj ga računalnik sploh ne prepozna :(
Probal sem vse možne načine, od ročnega izbiranja do inštaliranja iz cdja a ga nikakor ne morem inštalirati. Winsi prepoznajo ELSA isdn adapter a ko jim ukažem naj iščejo driverje iz cdja pravijo da niso pravilni. Probal sem tudi z driverji iz neta, a neuspešno.

Ima kdo taki isti modem, da bi mi lahko svetoval? Vem da dela saj sem ga že enkrat inštaliral v xp-jih in pa tudi v win2000. Žal se ne spomnim kako mi ga je uspelo inštalirati ker po inštalaciji sem bil totalno živčen :(

Prosim pomagajte!

gumby ::

Probaj v BIOS-u nastaviti "PNP OS" na NO - znalo bi pomagati.

Bu||eT ::

Sem probal...žal brez uspeha.
Ob nasednjem zagonu sem je prikazal blue screen, pol je šlo v winse a še vedno mi ni uspelo inštalirat..

Hux ::

Sej widnows 2000 in XP ter tudi ME majo veliko zbirko driverov ze sami v sebi za najbol popularne zadeve. Ce ti prepozna je velika sansa da ze mas drivere instalirane in stvar deluje. Sta probala kr se povezat predno nove iskat. Sicer nevem kolk je svar stara ker mojga 3Com ISDN so widnowsi prepoznali sami in nisem nic rabo vec driverov Asusa ki je pa starejsi in bolsi pa ne prepoznajo naprimer.

Drugace pa idi v device meneger in na adapteru zberi driver updejt pa pac pokazi v katerem direktoriju so ali pa na CDju pa naj poisce taprave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux po instaliranju ne morem formatirat

Oddelek: Operacijski sistemi
342453 (2054) CCfly
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91862 (1509) duke666
»

win2k uporabniki

Oddelek: Programska oprema
11913 (796) CWIZO
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251377 (1116) MaD_Mavr0
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412132 (1628) andrej

Več podobnih tem