» »

Jankovicu je dolgcas

Jankovicu je dolgcas

««
21 / 32
»»

krneki0001 ::

Vsi politiki in vplivneži v sloveniji so skorumpirani. Torej kdorkoli bo že prišel na oblast ali vplivno mesto, bo kradel. Tukaj sploh ni dvoma, da nebi. Smo pač tak narod, da kdorkoli že pride dovolj visoko, pač krade in si prisvaja (tako ali drugače). Brez tega danes očitno ne gre več. Kak poštenjakar tam nima več kaj iskat, bi ga najbrž še isti ali naslednji dan odrezal.

Vprašanje, ki pa se poraja, pa je, kaj imajo vsi ti na oblasti za pokazat in kaj so naredili da bo ljudem (ki so jih izvolili) boljše. In Jankovič tukaj ima nekaj za pokazat. Urejeno mestno jedro, urejene pešpoti in kolesarske steze skozi Črnuče, na žalah lep sprehajalni park in podobno. Nekaj je naredil, v primerjavi z vsemi prejšnjimi župani pa je naredil zelo veliko. Ostali so samo kradli in niso imeli nič za pokazat (razen vzpenjače, ki pa je bila v načrtu že pred vojno), jankovič pa ima nekaj za pokazat in je nekaj tudi naredil. Zato bo tudi v prihodnje dobil moj glas (in še mnogokaterega).

Kakšne narodnosti ali pa od kod je, je pa vseeno. Dokler za denar, ki ga ljubljančani plačujemo, nekaj pokaže in ne spravi VSEGA v svoj žep, tako kot prejšnji župani (spravi pa v svoj žep sigurno nekaj) se mi zdi on manjše zlo od ostalih, ki se potegujejo za to mesto.

RedDrake ::

Lahko pa bi se pri wlan-lj organizirali (recimo prek kakšnega zavoda) in prijavili na projekt. Če omrežje že deluje in fantje obvladajo, bi verjetno imeli kar krepko prednost pred drugimi in dobili občinski denar. Zakaj se ne prijavijo?


Zato, ker ne bodo dobili nobenega denarja.
Dejansko bo tisti ki bo postavljal omrezje investitor sam!

Poleg tega je tvoj prvi odstavek zadene zebljicek na glavico!

Plus, ne vidim kje bi tu slo za "cudne projekte" in "sumljive naveze"?
Investitor bi dobil v uporabo obstojeco infrastrukturo od MOL-a (ki bi jo lahko komercialno izkoriscal), kar bi manjkalo bi moral dograditi. Gre torej za podobno stvar kot pri stadionu. MOL-a da neko osnovo (zemljo/nekaj infrastrukture), investitor da denar in MOL dobi nekaj za javno dobro (dvorana/wlan) in investitor dobi nekaj zase (nakupovalni center/postavljen wlan po celem mestu ki se ga da trziti).

Matthai joka samo zato ker OSS projekt ni favoriziran, drugace pa tu ni nobene nepravilnosti (ce pa so, je pa tud stadion flawed).

Mavrik ::

Vsi politiki in vplivneži v sloveniji so skorumpirani. Torej kdorkoli bo že prišel na oblast ali vplivno mesto, bo kradel. Tukaj sploh ni dvoma, da nebi. Smo pač tak narod, da kdorkoli že pride dovolj visoko, pač krade in si prisvaja (tako ali drugače). Brez tega danes očitno ne gre več. Kak poštenjakar tam nima več kaj iskat, bi ga najbrž še isti ali naslednji dan odrezal.


To bo verjetno zato ker Slovenski narod veselo ploska skorumpiranim politikom sam zato ker se jim spomnijo cesto al pa kako igrišče zgradit. Zato ni prostora za dobre politike.
The truth is rarely pure and never simple.

krneki0001 ::

Mavrik je izjavil:

Vsi politiki in vplivneži v sloveniji so skorumpirani. Torej kdorkoli bo že prišel na oblast ali vplivno mesto, bo kradel. Tukaj sploh ni dvoma, da nebi. Smo pač tak narod, da kdorkoli že pride dovolj visoko, pač krade in si prisvaja (tako ali drugače). Brez tega danes očitno ne gre več. Kak poštenjakar tam nima več kaj iskat, bi ga najbrž še isti ali naslednji dan odrezal.


To bo verjetno zato ker Slovenski narod veselo ploska skorumpiranim politikom sam zato ker se jim spomnijo cesto al pa kako igrišče zgradit. Zato ni prostora za dobre politike.


Ne, to je zato, ker ni nič dobrega za volit in izbiraš med ljudmi, ki so na oblasti že 20 let, ter samo menjajo sedeže. In ker ni nič pametnega za volit, potem izbereš manjše zlo. In Jankovič je manjše zlo od vseh ostalih, ki se ptegujejo za to mesto.

Gandalfar ::

Lahko pa bi se pri wlan-lj organizirali (recimo prek kakšnega zavoda) in prijavili na projekt. Če omrežje že deluje in fantje obvladajo, bi verjetno imeli kar krepko prednost pred drugimi in dobili občinski denar. Zakaj se ne prijavijo?


Se trudijo. Rabijo pa komercialnega partnerja.

poweroff ::

Okapi je izjavil:

Mesto se ne more zanašati na ljubiteljsko omrežje, ki ga sestavljajo naključni prostovoljci.

Točno tako. Vendar pa gre za tole - tehnologija je na voljo. Mesto bi komot vzelo tehnologijo, dalo svoje lokacije in potem postavilo infrastrukturo na tej osnovi.

To bi bilo možno za relativno malo denarja. Ampak ne, projekt bo bistveno dražji, ker bo nekdo mastno zaslužil. Seveda pa brez napake.
sudo poweroff

Gandalfar ::

Nekaj so sanje, nekaj je pa tehnoloska realnost. Obstojeca infrastruktura teh projektov ne ustreza potrebam resnega citywide networka.

To je kot, da bi rekel da lahko s SoHo routerji furas korporacijo. Je zacetek ampak v praksi moras pa vse stran vrzit, ko se resno lotis.

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Kar se tiče izvensodne poravnave Jankovića s šefom podmladka SDS je zame sramota, da so se Janševi mladinci tako hitro usrali pred velikim Jankovićem. Šli bi do konca, ker šele tako bi res videli, ali se pri nas sploh še lahko gremo politiko.

Če je "balkanski kavboj" iztožljiva žalitev, potem jaz resno razmislim o političnem azilu, ker potem živimo praktično v Severni Koreji. Jaz sem prepričan, da po takih Jankovićevih kriterijih bi morala biti velika večina ljudi po zaporih in se sploh ne moremo več pogovarjati med seboj.

Samo kakor jaz njega poznam, je s to potezo samo še dodatno osramotil SDS in ostalo desnico, kar se niso že sami. Naslednjič bodo pa fasali tožbo, če ne bodo pravočasno umaknili pogleda, ko jih bo malo grše pogledal.

Pa jaz nikakor ne podpiram žaljenja, tudi ko gre za politike in "politike", vendar pa je nekje potrebno postaviti razumno mejo, kaj je res iztožljiva žalitev. Če bo kateri izmed SDS na predvolilnem zboru rekel, da Janković ni nič naredil za Ljubljano, bodo verjetno spet fasali tožbo in kazensko ovadbo razžalitve, ker jim bo dokazal, da nekaj vendarle je, pa čeprav gre morda samo za škodo (nekoliko daljša kontemplacija na to temo pa na blogu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PaX_MaN ::

Če je "balkanski kavboj" iztožljiva žalitev

"balkanski kavboj, ki ropa ljubljansko blagajno"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Okapi ::

Če je "balkanski kavboj" iztožljiva žalitev, potem jaz resno razmislim o političnem azilu,
Iztožljivo je, če nekoga po krivem javno obtožiš, da krade.

O.

dronyx ::

@PaX_MaN: Sem pogledal celoten posnetek, tudi od tistega dela naprej, ko je desne mladince napadel starejši "novinar" in so potem padel te besede. Ampak če samo na telem forumu pogledam dva posta višje piše (citat):

Vsi politiki in vplivneži v sloveniji so skorumpirani. Torej kdorkoli bo že prišel na oblast ali vplivno mesto, bo kradel...

Besede krasti, lagati, ropati se v zvezi s politiki pogosto uporabljajo in jaz večinoma razumem to kot "figurative speech". Torej ne da on dobesedno iz neke fiktivne blagajne odnaša denar (MOL verjetno nima svoje zakladnice), ampak morda prekomerno zadolžuje Ljubljano s krediti, morda pod ceno proda kakšno zemljišče, ki potem čudežno spremeni namembnost in tako dalje.

Jaz sicer nisem od mladeniča odvetnik, mi je pa absurdno že to, da je veliki Janković sploh pomislil na tožbo. Z vsako potezo mi je ta človek bolj odvraten in to je upam moja demokratična pravica. Ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

lexios ::

nikakor ne podpiram žaljenja, tudi ko gre za politike in "politike", vendar pa je nekje potrebno postaviti razumno mejo, kaj je res iztožljiva žalitev.


Onyx, gre se za splošen nivo politične kulture ali princip, če hočeš! V ozadju pa gre predvsem za psihološko-medijsko "vojno", javni ugled in pridobivanje volilcev... Kot del volilnega telesa pričakujem, da so predstavniki ljudstva odrasle osebe, sposobne razmišljanja, razuma in predvsem tudi bontona! Skratka za zgled! Marsikje na slovenskem političnem parketu sicer precej sfali, a boljše izbire trenutno kot rečeno žal nimamo(?)... Najbrž se v tem delu poistoveti še kdo...

In dokler so podmladki oz. bodoči poslanci (ki prav tako molzejo državno blagajno, od sebe pa dajo...kaj?) v svojih izjavah in dejanjih na nivoju osnovnošolskih otrok, vsekakor podpiram dejstvo, da se mladce izuči in nauči omenjenih vrednot, tudi bontona in javnega nastopanja! Iz leta v leto imamo bolj sposobne persone na vodilnih položajih...

Ovadba se nanaša na njun obisk župana decembra lani, ko so mu skupaj s predsednikom podmladka NSi podarili družabno igro monopoli in ob tem izrazili upanje, da se bo župan v prihodnje namesto z resničnim premoženjem Ljubljančanov raje zabaval na bolj neškodljiv način. V nadaljevanju pa se je vnel neprimeren besedni dvoboj... Vse skupaj se je zgodilo ravno na dan, ko je Janković naznanil, da namerava ponovno kandidirati na letošnjih lokalnih volitvah.

Vir:"24kur"

Samuel ::

eh, onyx... mene je pa sram, da je tebe sram.

Kaj ima tebe bit sram??? Zadeva je bila obupno neukusna in prav je, da se debat NA TAK NAČIN ne gremo v politiki.

dronyx ::

Bom napisal še prispodobo:

Vzemimo recimo družinsko "blagajno", kjer ata vzame nekaj deset tisoč EUR kredita, da si na vrtu zgradi lopo iz kroma in z valovito streho, medtem ko familija skoraj nima za jest. Pa mu mama zabrusi, "da je balkanski kavboj, ki ropa družinsko blagajno". A tole žensko, skrbno mamo lahko po vaše obsojamo in sodno preganjamo?

@Mondeo, upam da ti nisi politik, ker če te je tega sram, potem nisi res videl še ničesar.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PaX_MaN ::

mi je pa absurdno že to, da je veliki Janković sploh pomislil na tožbo

Jah, od nekoga, ki je Jankoviča že obtoževal ropanje, kraje, goljufije in ne vem še česa - tisti tvoja famozne kazni za parkiranje, od katerih se je napačna izkazala natančno ena, pa še to le v višini kazni - nisem niti pričakoval druge rakcije.

Besede krasti, lagati, ropati se v zvezi s politiki pogosto uporabljajo in jaz večinoma razumem to kot "figurative speech".

Unele zgoraj si mislil smrtno resno. Tako, da si popljuval pol Slovenije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

lexios ::

Bom še jst napisal prispodobo, ker očitno ne ločiš med kmetom, ki dela in se pogovarja s kravo na njivi, gostilniškim klevetom in nekom, ki opravlja javno funkcijo ter javnim nastopanjem:

Tale mladec K.P. na sestanku/konferenci/whatever z Z.J. drži gobec, kasneje pa zaide s strankarskimi kolegi v beznico, kjer se mu po vrčku piva ali dveh le razplete jezik. Svojemu pivskemu kolegu zaupa, da je njegovo mnenje: "Z.J: je balkanski kavboj, ki ropa državno blagajno!"

Klepet ujame sin Z.J. in poroča očetu... Ali K.P. v tem primeru lahko obsojamo in sodno preganjamo?;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Samuel ::

dronyx je izjavil:

Vzemimo recimo družinsko "blagajno", kjer ata vzame nekaj deset tisoč EUR kredita, da si na vrtu zgradi lopo iz kroma in z valovito streho, medtem ko familija skoraj nima za jest. Pa mu mama zabrusi, "da je balkanski kavboj, ki ropa družinsko blagajno". A tole žensko, skrbno mamo lahko po vaše obsojamo in sodno preganjamo?@Mondeo, upam da ti nisi politik, ker če te je tega sram, potem nisi res videl še ničesar.:D


Ah de no s to patetiko ga srat. Otroci brez hrane...

dronyx ::

@PaX_MaN: Zame je to kraja, če mi nekdo vzame nezakonito 200 EUR za prometni prekršek, če je zakonsko določenih 80 EUR. Kaj pa je to drugega?

Edit:
Se opravičujem. Sem pogledal KZ-1 in ta v 204. členu uporablja besedo TATVINA ne kraja. ROP pa je po KZ-1, kadar je uporabljena še sila, tako da je tu podmladek SDS verjetno čisto pravno gledano malo pomešal pojme, samo se bodo z leti tudi to naučili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PaX_MaN ::

@PaX_MaN: Zame je to kraje, če mi nekdo vzame nezakonito 200 EUR za prometni prekršek, če je zakonsko določenih 80 EUR.

No saj, zanjga je bilo pa kar so mu rekli "blatenje dobrega imena" al' za karkoli jih je že štrafal.

dronyx ::

Nič jih ni štrafal, oni so se usrali, še preden je prišlo do pravega duela.

Če bi šel jaz na hitro preračunati vse moje žaljivke, bi pod črto ugotovil, da moram po Jankovićevih kriterijih delati v domu za ostarele praktično do smrti. Morda bi nekoč tako prišel celo k meni v oskrbo, ampak potem pa dvomim, če bi bil še tako navdušen za tovrstno poravnavo.;(:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Samuel ::

In kaj imata vidva z Jankovićem, da se tako ukvarjaš z njim?

dronyx ::

V bistvu nič. Človeka sploh ne poznam, razen iz medijev. Trenutno je pač moderno ukvarjati se z Jankovićem in pisati o tem, kako je iPad full dober in predstavlja malo revolucijo.

Jaz samo poskušam slediti trendom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Double_J ::

Jah nej mu gre en rečt, da je balkanski kavboj, ki ropa blagajno. Potem bo tožba in ne pristaneš na poravnavo. Potem pa bomo preverili, kaj se zgodi.

Pomoje ne bo nič, kar bi ful osmešilo tistega SDSjevca.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

BlueRunner ::

Heh... obkladanje z žaljivkami se je razpaslo od državnega zbora do vlade. Občine in občinski sveti pa so zaradi bolj osebne note pa še toliko bolj na udaru slabega okusa in nizke politične kulture. Zanimivo je, da se je Jankovič v tem primeru odločil odreagirati ne z besedami ampak kar z dejanjem. Kar je dejansko pozitivno. Komunikacije se ne spušča še nižje, ampak se zgodbo nekako preseka.

Sicer še vedno mislim, da bi kot javna oseba v postopku potegnil krajšo oziroma je bila možnost obsodilne sodbe praktično minimalna. Javne osebe, še posebej politiki, morajo ravno na račun svoje "javne pojave" požreti marsikaj in precej več, kot pa je to potrebno drugim osebam. Po drugi strani pa je tudi mladec premogel kar nekaj pameti in je spoznal, da se vleči po sodišču še leta kasneje zaradi takšne banalnosti ni ravno produktivno. Pa tudi ne politično modro. Na neki točki je tudi on presekal, se opravičil in k opravičilu pridružil dejanje s katerim je pokazal, da z opravičilom misli resno ("kazen" naj bo sorazmerna "zločinu"). Hkrati pa je dejanje seveda tudi politično oportuno - zakaj pa ne. Saj je konec koncev to tudi politik.

Na koncu smo profitirali vsi. Nekdo bo v svojih kritikah v prihodnje malo bolj usmerjen in kulturen (počasi bi lahko iz političnega besednjaka črtali ven pavšalne obtožbe in rasizem), na drugi strani pa se denarja ne bo trošilo za prezplodno preganjanje po sodiščih. Jankovič pa je (tudi politično oportuno) pokazal, da se mu ne gre za kaznovanje, ampak bolj za demostracijo principa. Vse v vsemu torej v celotnem razpletu ne vidim niti ene slabe stvari. Vse strani so samo profitirale.

Hudiča. Morda pa je bilo vse skupaj celo dogovorjeno...

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

jaz sem prepričan, da če bi Janša rekel Jankoviću, da je balkanski kavboj, ki ropa občinsko blagajno, on ne bi nikdar odreagiral z dejanjem, ampak bi mu verjetno zabrusil kakšno nazaj v istem slogu. Orožje, patrie, karkoli že. Tu je bil po moje samo ta problem, da je šlo za neke skoraj popolne anonimneže, nekakšni "otroški parlament", ki se je hotel malo pohecati z veliko "ribo". Te pa se ne pustijo dražiti vsakemu in od tu taka reakcija.

Verjetno pa Janša mladcev ni hotel reševati iz godlje ker ve, da s takimi "balkansko" udarniškimi političnimi akcijami ne dosežejo za stranko čisto nič koristnega, prej politično blamažo. Jih pa po svoje razumem, ker tam je bilo veliko kamer, fotoaparatov, novinarjev (pravih in zahecnih) in ob vsem tem medijskem pritisku je težko ostati zbran in fokusiran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

lexios ::

az sem prepričan, da če bi Janša rekel Jankoviću, da je balkanski kavboj, ki ropa občinsko blagajno, on ne bi nikdar odreagiral z dejanjem, ampak bi mu verjetno zabrusil kakšno nazaj v istem slogu. Orožje, patrie, karkoli že. Tu je bil po moje samo ta problem, da je šlo za neke skoraj popolne anonimneže, nekakšni "otroški parlament", ki se je hotel malo pohecati z veliko "ribo". Te pa se ne pustijo dražiti vsakemu in od tu taka reakcija.


So what? Ti bi kot župan (ali mestni svetnik ali ...) dovolil, da se vsako tele javno norca iz tebe dela? Kot si reku, nekje je treba postavit mejo...

Zakaj pa bi Janša kogarkoli reševal iz godle? Oz. še bolj zanimivo vprašanje, zakaj Janšo vlečemo v vsako politično temo? WTF je Janša?;((

dronyx ::

Kakor si predstavljam jaz ustroj in hierarhijo SDS, je tudi njihov podmladek organizacijsko pod Janšo, tako da sam precej dvomim, da za tole akcijo mladincev on ne bi vedel. Samo zadevo niso speljali tako, kot je bilo zamišljeno, ampak so se prepustili čustvom, za kar pa v politiki ni mesta.

Šimpanz ::

Fantiči pač niso bili dorasli igri ki so jo začeli igrati. Modela iz NSI in SLS sta zgleda bolj brihtna in sta to hitreje dojela iz se umaknila, mladi SDS-ovec pa malo kasneje in je to tudi malo dražje plačal.
Mislim da so fanteti iz tega potegnili dobro izkušnjo, kako se ne sme vesti politik.

Poldi112 ::

Onxy, ko te že tako žuli ta tožba, kako potem gledaš na tožbe oz. grožnje s tožbami Janeza Janše? Recimo tisto, ki jo je napovedal Miheljaku.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

dronyx ::

Mene tožba nič ne žuli, me bi pa resnično zanimal končni rezultat na sodišču. O Janševih tožbah pa niti ne vem nič.

Je pa Janković lahko tako nastopil zato, ker je župan in nosilec javne funkcije. Namreč če pogledaš KZ-1, se očitana kazniva dejanja preganjajo v tem primeru na zahtevo (zato je policija opravila z mladinci razgovor), če pa bi šlo recimo zame, pa gre za zasebno tožbo, kjer sem jaz zasebni tožilec in moram sam opraviti preiskovalna dejanja ter si ne morem pomagati s policijo.

Zanimiv je recimo primer razžalitve na internetu. Čeprav vem IP, uro, datum in ponudnika, sem kot kaže povsem nemočen, ker gre za zasebno tožbo, za katerega naročnika gre pa mi seveda ne bo izdal noben ponudnik. Če pa si Janković, pa se to potem preganja na predlog in prileti k ponudniku policija ter takoj dobi te podatke.

To je zame nesprejemljivo in če meni nekdo napiše, da mi "jebe mater" ali da sem pedofil, hočem enako pravno zaščito, če sem poslanec, župan ali navaden državljan!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

USS Liberty ::

janšo so levičarki skrajneži na siol portalu najbolj gnusno žalili celo, ko so komentirali članek kjer je bilo objavljeno, da bo krajši čas odsoten zaradi smrti v njegovi družini (mislim, da mu je mama umrla)... pa nobena policija ni preganjala teh storilcev... policijski komandir, ki mu je celo grozil s smrtjo, tudi pričakovano ni bil nič kaznovan...

...če si kučanov janković, te cel sistem ščiti, če si janša te pa ne, takrat te pa cel sistem preganja, pa če si kriv ali pa ne...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Poldi112 ::

Tebe so očitno spregledali, ker glede na to kaj vse pišeš bi te morali že zdavnaj utišati.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mehmed ::

dronyx je izjavil:


To je zame nesprejemljivo in če meni nekdo napiše, da mi "jebe mater" ali da sem pedofil, hočem enako pravno zaščito, če sem poslanec, župan ali navaden državljan!

Domnevam da so malo bolj zasciteni, ker so zaradi funkcije tudi malo bolj izpostavljeni.
Dobro da nima se soferja pa varnostnikov, bi te pobral od nepravicnosti.

Mr.B ::

HI Hi Hi... http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/...
Še enkrat bom zelo jasno povedal: do danes davkoplačevalci za Stožice niso plačali nič. Iz mestnega proračuna do danes nismo dali nič, razen zemljišča, ki je bilo kupljeno že prej. Prav tako pa tudi ni šlo nič iz državnega proračuna


Dober Managare :
"Razlog za povečanje obsega del je v tem, da je pred razpisom o izbiri zasebnega partnerja Mestna občina Ljubljana razpolagala samo z idejno zasnovo načrtovanega javnega dela."
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

USS Liberty ::

Mr.B je izjavil:

HI Hi Hi... http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/...


Jaz sem že nekaj časa nazaj predlagal, da naj v Ljubljani organizirajo samoprispevek za Stožice... Očitno jih samo to reši... Glede na to, kako veliko in zvesto čredo ima Jankovič v LJ, mu pa ne bo težko prodati ideje o samoprispevku svojim pristašem...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

poweroff ::

In če bodo ljudje za, bodo desničarji planili v množičen jok. :))

Sicer je pa naslov v Dnevniku zavajajoč. Jankovič ne bo plačal nič, plačali bodo davkoplačevalci. :D
sudo poweroff

USS Liberty ::

>>>>>>>>>>In če bodo ljudje za, bodo desničarji planili v množičen jok.

hmmm.... le zakaj bi jaz "desničar", ki ne živim v Ljubljani jokal, če boš ti kot prebivalec Ljubljane plačeval samoprispevek za štadion???
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

ahac ::

USS Liberty je izjavil:

>>>>>>>>>>In če bodo ljudje za, bodo desničarji planili v množičen jok.

hmmm.... le zakaj bi jaz "desničar", ki ne živim v Ljubljani jokal, če boš ti kot prebivalec Ljubljane plačeval samoprispevek za štadion???


Zato, ker bi to pokazalo, da ima Janković noro podporo prebivalstva... in ti si že pokazal, da te to bolj spravi v jok kot karkoli drugega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

poweroff ::

Točno to. Hihihi...

Sicer pa: DELA, DELA, DELA... z vašim denarjem. :D
sudo poweroff

BALAST ::

38,9 milijona evrov dodatnih stroškov, če to razdelimo med 280.000 prebivalcev MOL, oz 1/2 finančno zmožnih pridemo na 140.000 položnic z zneskom 277,86EUR.

Veliko si dovolijo, če bodo zahtevali obvezne prispevke, potem pa še računali za vsak ogled dvorane... ;((

Ljubljanski Janez bo ostal za zimski dopust doma, ker mu bodo trgali od prihodkov, ali pa si še celjenja proti gripi ne bo mogel privoščit in bo hiral po bolnišnicah. :'(

USS Liberty ::

>>>>>>>>>>>Zato, ker bi to pokazalo, da ima Janković noro podporo prebivalstva... in >>>>>ti si že pokazal, da te to bolj spravi v jok kot karkoli drugega.

itak, da ima noro podporo norega prebivalstva Ljubljane.... zato bi bilo pametno, da se poleg lokalnih volitev v LJ razpiše še referendum o samoprospevku za Stožice, za katerega sem porepričan, da bi šel skozi.... Zakaj bi pa jaz kot neljubljančan jokal, ker bi recimo vsak prebivalec LJ dal iz svojega žepa 200 evrov za Stožice, mi pa ni jasno????
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

poweroff ::

Ker za Janšev umetni otok isti prebivalec ne bi dal niti centa. :))
sudo poweroff

luli ::

Ne, ti si dal raje za Pahorjeve semaforje!

poweroff ::

Res? Lahko dokažeš to trditev, oz. se opravičiš, če se izkaže, da je popolnoma izmišljena in lažniva?
sudo poweroff

luli ::

Meni se ni težav opravičit. Le povedati moraš, kaj te je tako prizadelo!

poweroff ::

Zanima me kje sem dal (denar ali kaj drugega) za pahorjeve semaforje.
sudo poweroff

Ramon dekers ::

ahac je izjavil:

USS Liberty je izjavil:

>>>>>>>>>>In če bodo ljudje za, bodo desničarji planili v množičen jok.

hmmm.... le zakaj bi jaz "desničar", ki ne živim v Ljubljani jokal, če boš ti kot prebivalec Ljubljane plačeval samoprispevek za štadion???


Zato, ker bi to pokazalo, da ima Janković noro podporo prebivalstva... in ti si že pokazal, da te to bolj spravi v jok kot karkoli drugega.


Vi ste defekti, resno. Kaj ima kdorkoli od Jankoviča? Jaz totalno nič. Edini ki je do sedaj v teh letih kaj naredil je bil Rado Pezdirc, svaka mu čast resno. Samo bojim se da ga ne bodo po hitrem postopku nekako likvidirali, ne ravno tako kot krambergerja, ampak mu bodo kaj obesili na rit tako kot to znajo delati da poskrbijo za svoje riti, in rajo speljejo na "prava" pota!
Vsaka stvar ki jo naredi politika je samo nategovanje naroda, vse se draži, uradi za konkurenco, potrošnike pa ostali žžžnjjj uradi pa dobivajo po miljončke da grejejo svoje lene riti.

Gandalfar ::

hmm.. zanimivo. Zgodil se je boksarski dvoboj, ljudje so bili navduseni, uspeli so parkirat in se tudi normalno odpeljati. Nic ni slo narobe .. how come? :>

poweroff ::

Komunistična zarota širših razsežnosti. Ni druge.
sudo poweroff

5pellfire ::

No očitno stadion še ni 100% plačan.
Vir: http://24ur.com/novice/slovenija/poroci...

Dodajmo še 10mio če se razveljavi razpis z MŠŠ pa bo treba napraskati skoraj 50mio.
««
21 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13221330 (17733) Gregor P
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30186214 (80752) lexios

Več podobnih tem