» »

voodoo3 3000

voodoo3 3000

mylos ::

Namestim voodoo3 in vse OK. Potem pa mi po nekaj minutah računalnik zmrzne. Sem deinštaliral voodoo3 in nastavil Standard display adapter. Ko sem to storil, se mi zgodi sledeče, ko se windowsi naložijo, sistem takoj zamrzne. Ko sem šel v varen način, se je zgodilo popolnoma enako - sistem zamrzne. Ko sem v BIOS-u nastavil pri procesorju CELERON 300 sledeče: Dal sem enable TURBO, je računalnik deloval malo dlje in šele nato zmrznil. Ko pa sem naložil voodoo3 driverje, pa računalnik deluje nekaj časa normalno, nato zmrzne. So to mogoče zagotovo znaki pregrevanja grafičnega procesorja ali celerona? :\
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.
  • spremenil: mylos ()

J-A-G ::

Kdo bi vedel:D

Muflon1 ::

Prodaj Voodooja k se greje k pes

J-A-G ::

BIZI DA TE JST NEBOM POGREL MAL>:D

YiMMi ::

Voodo to ni kriv
Mel sem voodoja3 3000 pa se mi je grel tudi do 60 stopinj...Pomoje je napaka v winsih...V BIOSU ZAZENI Deafult nastavitve
Ce nebo boljse sformatiraj disk...Pa na novo gor winse itd....:8)

J-A-G ::

moj nima nč preenkaomerne temparature stari, če dvoj gauza moj dela navit Normalno...>:D

Tomi ::

Hm, meni dela V3 čisto normalno, pa tudi v moji naviti kišti se lepo počuti, BP..
Sicer pa, kaj te stane formatiranje diska in svež odlitek Oken?
metrodusa.blogspot.com

Seadoo ::

OK, sej vem da nima veze s to temo, ampak kako se pri Voodoju 3 3000 naštima TV izhod ? Zraven dobiš nek kabelček (10 cm), pol pa kaj ? Predvsm me zanima softwersko kaj se mora nastavit, ker sem s kablom že povezal tv (scart).

Hvala.
Out of my mind. Back in five minutes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je to sploh mogoce ???? ZNOREL BOM

Oddelek: Pomoč in nasveti
231797 (1076) lepi joker
»

3D Mark 2000/2001 rezultati

Oddelek: Strojna oprema
381688 (1317) R0K
»

Iz voodooja na GeForce 256

Oddelek: Pomoč in nasveti
241487 (1233) diso
»

PROPHET II MX 64MB ali KyroII 64MB?

Oddelek: Kaj kupiti
261581 (1343) krucymucy
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211911 (1640) rookie

Več podobnih tem