» »

(pre)počasna povezava

(pre)počasna povezava

Andy ::

A še kdo kle gor obstaja, ki bi mel analogni priključek in bi mu povezava tekla 2 kbyta/s, pa še prekinjal bi kar naprej? Najbolj me je razpi***, ko so sosedi dobili analogen internet, pa jim je letel s stalno hirtostjo 8kb/s. ;(

SubOrbit ::

andy: sem pa mislil, da so analogni modemi max 56K?

Hux ::

Tvoj sosed da bi mel analogni modem ki bi letal z stlano hitrostjo 8kB/s? To je manjsa sansa da bos dobil kot pa sestico na lotu 3x zaporedoma ja tak da ne verjami ker se ti laze. Se z ISDN digitalnim nemores tega doseci.

Andy ::

Sem bil pri sosedu, pa se je hitrost počasi nižala iz 8 kb/s na 6 kb/s. Ampak 6 kb/s pa je bila potem stalna povezava. 100% pa nimajo ISDNja, tok se pa že spoznam, sm vse pregledal. Danes sem govoril o tem s sošolci, pa sm zvedel, da en s Celja dobiva prib. iste hitrosti kot sosed pa tut nima ISDNja!

____________________________________________

zakaj slovenci tak radi tekmujemo s sosedi !?

MEDENA ::

HAHAHAHAHAHA...6KB/s HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

MadMax ::

:D :)) :D

Sorry, ampak me ze trebuh boli od smeha...

Andy:
Razcisti si par pojmov:
-bit
-byte
-paritetni (kontrolni) bit
-hardverska kompresija
- pa se kaj...

Potlej bos sel lahko pomirjen spat.
Pa ce te glih zanima:
Ce hocem, lahko vsak analogni modem prepricam, da bo zacel DLjat z vsaj 60 KB/s.


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Gandalfar ::

jaz sem v starih 'dobrih' casih 56k modema V.90 dosegal do 5kb/s... kaj vec ne verjamem da je kdo sposoben dosezt..

globoko grlo ::

da te mal potolažm, men gre 56K analogni modem max na 5 KB/s, več pa ne, sm pa na volji, lahko da maš u pizdy linijo

Paramedic ::

Heh, eni se s 6kB/s sekirate, medtem ko pa eni ko nimamo boljše ponudbe možne, trpimo na max. 3,5kB, ponavadi 3kB/s... Uživaj kar maš, več ne boš dobu, kvečjemu manj (t.j. na analognem).
End transmission.

Andy ::

Sem probal eden connection accelerator, pa se je poznala razlika. Sm mel 4 kB/s. Če kerga zanima, si ga lahka potegne na tem naslovu

Zgodovina sprememb…

City ::

Andy probaj z modem boosterjem kar verjetno uporablja tvoj sosed.
Potem boš videl kdo se bo zadnji smejal. :D :D

Drugače pa se ti to lahko zgodi zaradi predolgega kabla, ker pride do padca napetosti in s tem se ti zelo izgublja signal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: City ()

SubOrbit ::

oz. kaksne (cudne) stukarije kabla etc...

yabadak ::

Pa ste debili vsi skupaj. Max sm mel 3kb.
Itak je pa že čas da si umisliš ADSL:8-O

spader ::

ne ne ce vzames krtacko pa malo po vticnici popucas pa se gotovo pozna ko se vse navlake znebis:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobilov internet unlimited preko gprs-ja se splača

Oddelek: Omrežja in internet
293634 (2599) tictac
»

Podrazanje inpulzov in alternativa!

Oddelek: Omrežja in internet
211850 (1494) Mitch
»

ISDN uporabniki - HELP!

Oddelek: Omrežja in internet
91008 (951) Jackass
»

Prenosi pri ISDN-u

Oddelek: Omrežja in internet
341495 (1094) rabbit_zek
»

Razlaga nekaterih osnov... mbit/s...

Oddelek: Omrežja in internet
132050 (1837) MUC

Več podobnih tem