» »

Instalacija freebsd

Instalacija freebsd

amaze646 ::

pozdravljeni

Sedaj mam na masini CentOS 5.2, rad pa bi namestil freebsd 8.0. Med instalacijo se pojavi napaka. Izberem standardno instalacijo (Standard), izberem A torej naj uporabi celi disk za freebsd, particije izberem A torej auto defaults opcijo naj sam nastavi particije. Potem pa v naslednjem koraku javi ERROR: Unable to write data to disk ad0. Kje bi lahko bil problem?

Hvala

Ericssony ::

Poglej sem kjer imaš postopek namestitve korak-po-koraku.
Pa zapomni si, da GNU/Linux != FreeBSD >:D

amaze646 ::

Ericssony hvala za odgovor. Sem pogledal tvoj link in sledil navodilom korak za korakom a se vseeno dobim ERROR: Unable to write data to disk ad0. To, da pa Linux!=FreeBSD mi je jasno, ampak rad bi se spoznal z freebsdjem.

Ericssony ::

A to nameščaš na "virtualca"?
Vprašaj še strica Googla, če ima kdo še podoben problem pri namestitvi ali pa začni z FreeBSD dokumentacijo.

amaze646 ::

Ericssony, ne ne namescam na virtualca. Stric google ne najde nic oprijemljivega, kar pa najde sem pa probal in ni uspeha. Mislil sem, da bi lahko bil disk kriv, sem probal se z drugim diskom, ista napaka. Diske sem seveda prej formatiral in izbrisal vse stare particije in potem ustvaril nove v postopku. Ampak vedno isto napako javi.

Help, anyone?

c0dehunter ::

Tudi mene zanima rešitev..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratek uvod v FreeBSD (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Operacijski sistemi
51465452 (29190) Prospekt
»

Prenos FreeBSD na večji disk ali Kako povečam /usr particijo

Oddelek: Operacijski sistemi
51010 (918) morko
»

FreeBSD - nekaj newbie vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
111210 (1072) ghaefb
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606316 (5210) LordWorm
»

DUAL BOOT (WIN/UNIX)

Oddelek: Operacijski sistemi
51734 (1605) andrej

Več podobnih tem