» »

win 7 poteklo 30 dni

win 7 poteklo 30 dni

T-Mac ::

mogoce kdo ve kako saj se za 30 dni podaljsati verzijo ker mislim kupit ampak imam se neke tezave usaj mesec ce razumete :)

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zee ::

Kupi. :-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bluefish ::

slmgr.vbs -rearm

Pred kratkim sem bil prisiljen v tovrstno podaljševanje obdobja, ker so pametnjakoviči na MSDNAA izbrisali celotno bazo uporabnikov.

T-Mac ::

je pa zdej takole mi izpisalo ... is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file

?

bluefish ::

si dal presledek med vbs in vezajem?

T-Mac ::

ze ko vtipkam sysprep /generalize mito javi...

bluefish ::

Z linka, ki ga je dal mtosev, vpišeš le enega od ukazov. Jaz sem uporabil prej omenjenega in je delovalo brez problema.

T-Mac ::

evo prijel mi je ta ukaz: rundll32 slc.dll,SLReArmWindows

vendar mi je podaljsalo samo za 3 dni?

Garibaldi ::

Še vedno lahko koristiš loaderje (kje jih dobit ne bom razlagal, ne promoviral) čeprav je to nelegalno početje in sploh ovira če nameravaš imet sistem legalen.

T-Mac ::

ja mislim imet original ampak mi je cudno zakaj samo 3 dni :)

energetik ::

bluefish je izjavil:



Pred kratkim sem bil prisiljen v tovrstno podaljševanje obdobja, ker so pametnjakoviči na MSDNAA izbrisali celotno bazo uporabnikov.

Hm, a lahko kej več poveš o tem? Glihkar sem opazil, da se ne morem prijaviti na MSDNAA...

bluefish ::

Poleg vpisne številke moraš dodati še rojstni datum - vsaj tako je pri FE.

"Obveščamo vas, da bo z dnem 4.12.2009 začel veljati nov postopek registracije uporabnikov v portal ELMS - MSDNAA. Do sedaj je bil v veljavi način registracije s pomočjo vpisne številke. Od 4.12 pa bo možna registracija v portal s kombinacijo vpisne številke ter dneva in meseca rojstva (če ste bili npr. rojeni 4.6. in je vaša vpisna številka 67050014, je nova registracijska številka 670500140406 ). Nov način registracije bodo morali opraviti tudi že registrirani uporabniki (z novim elektronskim naslovom), saj sistem novo kombinacijo vpisne številke in datuma rojstva prepozna kot novega uporabnika. Prosimo vas, da si shranite aktivacijske ključe že prenesene programske opreme. "

http://msdnaa.fe.uni-lj.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

energetik ::

Očitno so opazili, da je registracija z vpisno številko dostopna praktično vsem...

jest10 ::

Samo meni pa stare kode delujejo čisto OK. Ne XPji in ne W7 se niso nič pritoževali. Prav tako sem mesec nazaj normalno naložil Visto s kodo izpred spremembe

bluefish ::

Saj to mi je bilo najbolj čudno. Kljub temu, da svetujejo backup trenutnih ključev, mi ob aktivaciji niso prijeli. Je pa res, da nisem poskusil uporabiti starih ključev po kreaciji novega računa na MSDNAA.

jest10 ::

Mogoče so te pa imeli za ilegalca v sistemu in so ti jih zato deaktivirali.

Bom videl koliko časa mi bodo sedaj veljali rezervni ključi. Če prav razumem naj bi v nedogled. Od včeraj dalje ni več statusa... In naj bi lahko uporabljal že pridobljeno programsko opremo za osebno uporabo, nove pa naj ne bi smel DL.

energetik ::

Tudi jaz sem mesec nazaj (ko sem nabavil novo kišto) prvič aktiviral Win 7, ki sem jih zloudal že pred to spremembo. Očitno že prej DL software in kode delujejo oz. jih ni treba ponovno obnoviti na MSDNAA računu.

bluefish ::

Mogoče so te pa imeli za ilegalca v sistemu in so ti jih zato deaktivirali.
Niti ne, ker je vse do nove namestitve in po obdobju ukinitve računov ključ deloval.

Eh, se ne sekiram; važno, da spet deluje.

jest10 ::

bluefish je izjavil:

Mogoče so te pa imeli za ilegalca v sistemu in so ti jih zato deaktivirali.
Niti ne, ker je vse do nove namestitve in po obdobju ukinitve računov ključ deloval.

Eh, se ne sekiram; važno, da spet deluje.

Aja sistem si znova naložil z že uporabljenim ključem? Potem bo pa verjetno tukaj fora. Meni tudi kake 2 leti nazaj ni hotelo ponovno aktivirati XPjev iz MSDNAA z že uporabljeno kodo, sem moral klicati na MS

bluefish ::

Ne boš verjel, sem klical tudi na MS in aktivacija ni bila uspešna.

Kron ::

A komu dela ta princip podaljšanja od 120 do 360 dni?

Do This For Windows 7

1. Open the registry editor in Seven.(Press Winkey+R to start Run, and then type regedit in it and hit enter).

2. Go to the following directory using the left pane,

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform

3. Now in the right pane, you will find a DWORD entry named, SkipRearm. Right click on it and press "Modify". Change the "Value Data" to 1.

4. Restart your computer to apply the changes. That's all. Now you can perform the previously mentioned(slmgr -rearm) trick 8 more times.


Namreč ko nastavim vrednost SkipRearm iz 0 na 1, lahko sicer sprožim slmgr -rearm (potrdi se tudi podaljšanje za 30dni), vendar pa se po ponovnem zagonu vse povrne v prvotno stenje (SkipRearm spet 0 in podaljšanja ni).

Je mogoče M$ ta "feature" že onemogočil?
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 že na MSDNAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
7014340 (9128) finpol1
»

Windows 7 - piratski ?

Oddelek: Operacijski sistemi
225671 (4829) bluefish
»

Nekateri prav izzivajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
545163 (3611) bluefish
»

SkipRearm ali kako nelicenčno uporabljati Windows Visto

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
367776 (4604) MrStein

Več podobnih tem