» »

priklop treh monitorjev na ATI vga

priklop treh monitorjev na ATI vga

«
1
2

mrTwelveTrees ::

zanima me če ta trditev drži:

"ATI Eyefinity tehnologija maksimizira vaše vidno polje, saj omogoča hkraten priklop do 3 monitorjev preko ene same grafične kartice. Eden od monitorjev mora imeti Display Port."

to pomeni če ima grafična 4 izhode; 2x DVI, HDMI in Display port...
moraš obvezno priklopit en monitor na Display port ? (če hočeš 3 monitorje)

ali lahko priklopiš dva na DVI in enaga na HDMI ?

M-XXXX ::

OBVEZNO mora biti tretji na Display port. Prva 2 sta lahko karkšna koli kombinacija DVI, HDMI-ja, tretji mora biti pa DP.

mrTwelveTrees ::

spet marketinška poteza ? :O

Nvidia kartice pa nimajo tega problema, če se ne motim lahko daš tri monitorje gor... DVI, HDMI, VGA

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Jaz nebi tole tako iz glave trdil... (vir prosim). Ker problem je število aktivnih adapterjev...

blackbfm ::

Ne štekam. Ta "eyefinity" pomeni (kot sem bral) da windowsi tretirajo 3 monitorje kot enega samega. Nevem pa čemu je to dobro, razen za igre mogoče.

Pomoje ne bi smelo bit problema. Meni je nekako logično da bo hdmi deloval tudi ob priklopu dveh monitorjev na dvi.

Dr_M ::

Meni je nekako logično da bo hdmi deloval tudi ob priklopu dveh monitorjev na dvi.


V praksi pa ni tako. DP je bistevo drugacen, kot DVI in HDMI.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Pomoje ne bi smelo bit problema. Meni je nekako logično da bo hdmi deloval tudi ob priklopu dveh monitorjev na dvi.

Meni je bil tudi tvoj način bolj logičen. Sam glede na to da imam zdaj priklopljena samo 2 monitorja, lahko iz tega sklepaš kako pravilna je ta logika :)

blackbfm ::

V praksi pa ni tako. DP je bistevo drugacen, kot DVI in HDMI.


Nevem kaj ima DP sploh zdaj veze.

Sam glede na to da imam zdaj priklopljena samo 2 monitorja, lahko iz tega sklepaš kako pravilna je ta logika :)


Torej trdiš, da moraš en monitor fizično odklopit, če hočeš priklopit recimo TV preko hdmi?

M-XXXX ::

Tako je. Oziroma mogoče je dovolj, da ga samo izklopim (nisem probaval) vendar za delujoče (da prikazuje sliko) POTREBUJEŠ 3 na DP.

blackbfm ::

Čudn to:P

mogoče pa kaj takega prav pride potem:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk...

M-XXXX ::

blackbfm je izjavil:

Čudn to:P

mogoče pa kaj takega prav pride potem:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk...

Ne pride, žal :)

Potrebuješ aktiven adapter in edini za katerega vem, da ga ima je Sapphire, zadeva pa stane cca 100$+

blackbfm ::

To enable more than two displays, additional panels with native DisplayPort™ connectors, and/or certified DisplayPort™ adapters to convert your monitor's native input to your cards DisplayPort™ or Mini-DisplayPort™ connector(s), are required. Digital management rights restrictions may apply.

zgleda da res ne gre

Dr_M ::

Nevem kaj ima DP sploh zdaj veze.


Vse. HDMI lahko dobi signal iz DVI oz obratno, DP je pa locen sistem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbfm ::

Se pravi če si prav predstavljam ima grafa tri kontrolerje:
- dva kontrolerja, ki nadzorujeta tri konektorje (dvi, dvi, hdmi)..se pravi vedno sta lahko samo dva aktivna
- en kontroler, ki je za display port

Ja potem je kar logično, da je stvar taka kot je.

Dr_M ::

Although DisplayPort's signal is not compatible with HDMI or DVI, it can transmit HDMI and DVI signals. While HDMI and DVI require separate clock signals, DisplayPort embeds the clock in the data signal. The data transmission protocol in DisplayPort is based on micro packets and is extensible for future feature additions, whereas DVI/HDMI transmission protocol is a Serial Data Stream at a multiple of 10 of the pixel clock rate.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

mrTwelveTrees ::

kaj pa nvidia čip
če imaš 3 priključke; DVI, VGA in HDMI - lahko priklopis 3 monitorje gor ?

IvoJan ::

ne ne mores... Podpira maximum 2 monitorja na eni kartici. Ce hoces 3 rabis 2 kartici.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mrTwelveTrees ::

pi*da m**** ...

in kaj je pol najcenejsa varianta ? 2x lcd + lcd tv (hdmi)

IvoJan ::

najcenejsa varjanta je matrox triplehead2go
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mrTwelveTrees ::

kaj pa če maš 2x nvida kartici v SLI ? mas lahko pol 4 monitorje ?

IvoJan ::

hmm... Nimam nevem kok izkusenj s tem..pomoje da bi slo Samo nisem siguren.. Nej ti pa vec pove kdo ki ima s tem izkusnje.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Looooooka ::

Ce ti FPSji(games and shit) niso tok pomembni lahko pac dokupis USB izhodne adaptorje pa je.
In ja...k je en omenu zgori...tele nove nvidia kartice...(2x dvi al pa hdmi + tvout al karkol ze majo...pac 2xsmth +1xsmth izhod) a se na njih ZE da vse tri izhode naenkrat uporabljat?
Ker nastarejsih (8800 in vse kar so pred tem nardil) lahko uporabljas samo 2 izhoda naenkrat.

IvoJan ::

ne na novejsih se tut neda.. pa tud na novih GTX400 NE DELA...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jRk0 ::

v sli ne mors met kolko vem, lahko pa mas 2 graficni v compu brez sli povezave , da sta loceni, pa bi potem moglo delat ja
You fuck up once, you loose two teeth.

Dr_M ::

V SLI ne delajo izhodi na sekundarni graficni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IvoJan ::

aja?? Samo kolkor sem jaz bral je mozno da mas 3 monitorje samo na dveh geforceih.. Samo nevem ce je bilo v sli'
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

WildChild ::

Zakaj bi nucal 3 monitorje. Če že rihtaš neki rihti za 6 ;)
Complete Specs of system:
--- XFX MB-N780-ISH9 LGA 775 NVIDIA nForce 780i (3way) SLI Intel Motherboard
--- Intel Core 2 Quad Q6600 Kentsfield 2.4GHz LGA 775 Quad-Core Processor Model HH80562PH0568M
--- ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro 92mm CPU Cooler
--- 3x (yes thats 3 of these monsters) - XFX PVT80FSHF9 GeForce 8800GTX 768MB 384-bit GDDR3 PCI Express x16 HDCP Ready SLI Supported Video Card
--- Antec Nine Hundred Black Steel ATX Mid Tower Computer Case
--- 8 GIGABYTES OF RAM - OCZ Reaper HPC Edition 4GB(2 x 2GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) Dual Channel Kit Desktop Memory Model OCZ2RPR800C44GK
--- (Memory above is not what is pictured in the build pics - we received wrong set originally - but replaced shortly after)
--- COOLER MASTER Real Power Pro RS-C50-EMBA-D2 ATX Form Factor 12V V2.3 / SSI standard EPS 12V V2.92 1250W Power Supply
---- ALSO USING 4x 10K RPM 36.6GB RAPTOR DRIVES IN RAID 0+1 CONFIGURATION (Most of our storage is on network server so we just need storage on the workstation for apps).
---- External USB 2.0 LG SLIM DVD WRITER
---- 6x DELL Ultrasharp 2009W 20" LCD Monitors
in da mood

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Mal drago ko hoce clovk sam se en monitor zravn vtaknt.
Se prav je se zmer najcenejs ce mas onboard graficno + pci express graficno....oz nabijes za vsak monitor zravn se eno USB vga out zadevo(plus converterji ce ze ne obstaja direkt hdmi).
Barabe marketinske.K da ne vejo da ma folk 2 monitorja + tv :D

blackbfm ::

Verjetno je bolj pametno da kupiš en ultra velik lcd tv in to je to.

Dr_M ::

K da ne vejo da ma folk 2 monitorja + tv :D


Odvisno kaksen izhod rabis za TV. S-video dela bp, ce imas 2 monitorja na GF.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IvoJan ::

ponavadi rabijo hdmi tako sa pride v postev samo kaksen radeon :S
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

huelz ::

Haha, ja ni tko simpl. Bi bla pa najcenejsa varianta dodat se eno pci oz. pci express graficno za male pare za ta tret monitor.

Drugac pa, medtem ko se ati hvali z 6-timi zasloni, je Matrox dal ven pred casom graficno z 8 native izhodi M9188 (sicer display port, majo pa prekonektorje na dvi, pa tud dp-vga prekonektorji delajo).
Tako da ce kdo rabi 8 zaslonov na eni sami graficni (al pa 12 oz 16 iz dveh), je to the way to go.

Sploh, ker je njihov softwer (powerdesk) milina za nastavt in dela tako kot mora (za razliko od kake quadre, kjer so bli problemi).

mrTwelveTrees ::

madona vse drugo čeblate sam teme se ne drzite :)

zdej mam notr GF 8600 GTS (DVI, VGA, HDMI)
plata mi omogoča SLI (nforce chipset)

zdej, mogoče bi dobu še eno identično grafično, SLI je možen...

imam 1x lcd + LCD tv, ker pa bi rad imal 2x lcd + lcd TV zato sprasujem

kaj mi je pomembmo ? da potegne full HD filme na katerem koli ekranu brez štekanja
+ občasno kakšen game zaženem ... na 3 mesece....

ja matrox je cool, sam so drage pa še špili na njih ne lavfajo dobr

se pravi če imam SLI, na sekundarni kartici ni slike ?

jRk0 ::

blackbfm je izjavil:

Verjetno je bolj pametno da kupiš en ultra velik lcd tv in to je to.


ti pa si en kekec, no. Vsak ultra super duper velik tv ma najvijsjo resolucijo 1920x1080. kaj ti pa to pomaga? pri vecih monitorjih se gre za vec pixlov workspaca, ne za to kolko inc je vlki zaslon lol...
You fuck up once, you loose two teeth.

huelz ::

Ja nic dodaj se eno 8600gts (ali katerokoli od nvidie, po moznosti iz 8x00 serije) in je NE das v SLI pa je.

blackbfm ::

jRk0 je izjavil:


ti pa si en kekec, no. Vsak ultra super duper velik tv ma najvijsjo resolucijo 1920x1080. kaj ti pa to pomaga? pri vecih monitorjih se gre za vec pixlov workspaca, ne za to kolko inc je vlki zaslon lol...


Ne seri. Na 1920x1080 dobiš dovolj prona gor, da ne rabiš dodatnih zaslonov.

jRk0 ::

ne ni dovolj =)
You fuck up once, you loose two teeth.

urosfri ::

Mene pa zanima kako je z uporabo 2h monitorjev na eni grafični, namreč sem si priklopil drug monitor na VGA, primarnega imam pa na DVI, pa mi sedaj recimo slika v Premieru CS5 šteka, ko sta v uporabi oba monitorja. A to pomeni da imam prešvoh grafično kartico ali kaj drugega (Geforce 6600gt), procesor imam q6600, rama 3gb, urejam pa HD video.
Hvala

Brane2 ::

Evo, svoj setup sem zrihtal.

Haklc: Vsaj moja kartica ( Sapphire HD6850 1GB GDDR5) ima sicer štiri izhode ( 2x DVI, HDMI, DP) ampak je sposobna generirat sliko na največ dveh klasičnih ( as in non-DP ) monitorjih hkrati. To pa zato, ker klasični monitorji ( VGA/DVI/HDMI) zahtevajo da se jim slika "izriše"- torej pošlje skupaj s sinhoronizacijo v natanko določani obliki piksel po piksel, točno tako kot so na zaslonu in v natanko določenem trenutku.

Vsaj moja kartica ima v sebi samo dve vezji za tovrsten framing podatkov. Tudi če uporabim recimo _pasiven_ adapter DP--DVI ( samo dva štekerja in par žic), se DP izhod postavi v združljivostni način, kjer pač "riše sliko" s pomočjo enega od dveh internih framerjev). Takrat v bistvu ne počnete nič drugega kot da peljete DVI signale skozi DP šteker.

Zato za setupe z več kot dvemi mopnitorji taki setupi ne delajo. Prvi monitor se veže na prvi interni framer, drugi na drugega, potem je pa konec.

Tako imate recimo DP--DVI pretvornike v dveh oblikah:

- poceni pasivno, kar sta v osnovi samo dva štekerja in par žičk v kosu plastike. To dobite za cca €5
- aktivno, kjer je DVI v solidni škatlici, ki se poleg DPja priklopi še na USB za napajanje. Ta stane cca €100. V škatlici je pravzaprav framer.
Stvar poenostavljeno rečeno sprejema podatkovne pakete z DPja, iz njih loči informacijo, ki jo rabi, jo vpiše v svoj frame, nato pa tega bere iz pomnilnika in pošilja po DVI.

Ker DP pošilja preprosto podatnkovne pakete (tako kot recimo mrežna kartica), lahko skozi en DP pošiljate sliko na več monitor.

Tem je BTW namenjen Matroxov TripleHead 2Go DP Edition ( KLIK! ) za €250.

Stvar se poveže na DP izhod računalnika, sama pa nudi priklop do treh DVI monitorjev hkrati.

Pa vendar na netu lahko najdete kupe poročil "pametnih" lastnikov in cel YT posentke setupov, kjer to očitno dela.

Stvar je v tem, da so genijalci pozabli povedat eno stvar - praktično VSI uporabljajo DP-VGA adapter in ga jemljejo kot pasivni adapter, ker pač nima posebej napajalnega kabla, kar je neumnost. Očitno je da DP nima ne analognih signalov ne pretvornikov. Oboje VGA zahteva, torej je potrebna neka aktivna pretvorba.

Po nekem čudnem načelu so tovrstni pretvorniki bistveno cenejši od aktivnih DP-DVI in jih dobite že za cca. €30.

Pri TEchtradeu sem poizkusil, vendar je tisti takoj po priklopu začel delat sranja in po pol ure crknil dokončno. ( Znamka Equip ).
Možno da gre samo za slab/poškodovan primerek. Zanimivo je,d a so najcenejši- €29.

Ker so imeli samo enega na zalogi,s am pa nisem imel časa čakat, sem se odpravil v Conrad, ki pa ga tudi ni imel na zalogi, so ga pa naročili iz Nemčije in sem ga imel na mizi v roku 5 dni. Cena: €34,44.

Veliko je poročil o slabih DP-VGA pretvornikih in celo AMD ima nekje na svojih straneh "serijo požegnanih modelov", a pri meni dela zelo lepo - sedaj že drugi dan brez prekinitve.

Še slikca:
 EYEFINITY na treh monitorjih...

EYEFINITY na treh monitorjih...

On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Aja, še to:

Tole mi lafa na Linuxu- closed source driver verzija 11.8.

par dni sem se zajebaval s tem. Probal sem šitload variant, tkao v odprtokodni varianti z radeonfb kot z zaprtokodnim fglrx in končal zaenkrat na slednjem.

Štos je v tem,d a sem po toliko uspešnih reportih bil prepričan, da je stvar v tem,d a Linux driver nekje šteka. Pa ne. Dela pravzaprav v končnem seštevku vsaj za moje potrebe zelo lepo, čeprav je nastavitev gadost živa.

Fora je v tem, da je stvar izredno slabo dokumetirana in dokumntacija je razsuta po galaksiji - tako za odprtokodni kot zaprtokodni driver.

Priložen je programček za nastavitev a kaj ko se je nek genialec pri Gentoo odločil, da tega v njihovem paktku ne bo in bo ločeno, vendar tega kosa paketka ni nikjer videt. To mi je vzelo brdo časa, ob prepričanosti da gre za kako neumnost driverja.

Stvar ima za kofiguracijo dve orodji- cli verzijo ati-config, ki ti naredi in nastavi osnovni kofiguracijski fajl /etc/X11/xorg.conf in pa izpuščeni amdcccle, s katerim lahko v grafične okolju dodajaš/odvzemaš in nastavljaš posamezne monitorje.

Sve u svemu:

- ATI ni več tko slab z driverji, sploh z linux driverji, kot je bil
- HD6850 je zelo spoštljivo močan kos hardverja, za dokaj male pare - svojo sem dobil za €138
- EYEFINITY RULEZ THEM ALL
- v skladu s prejšnjo točko - DisplayPort je bodočnost...

nVidia je bila doslej edina izbira za Linux uporabnike. Sedaj kar nekako ni več. Če pa rabiš tri monitorje ali več na Linuxu, se stvar obrne- ATI postane edina praktična izbira.

Mater, moja "uboga" HD6850 bi vsaj po paprijih lahko trajbala 5 monitorjev hkrati ! Not bad... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Janac ::

kje si kupil ta adapter?

LuiIII ::

Ni slabo. Sam imam že leta sicer 3x24" (2 nVidia kartici) ampak mi je rešitev od ATI veliko bolj všeč. Bolj elegantna je in ta novejši monitorji imajo tako ali tako vsi tudi DP vmesnik. Sploh Dell U2413M me rajca zadnje dni.

frudi ::

http://www.pixmania.si/si/uk/6990956/ar...
Ta adapter meni dela. Sicer pod Win7, tako da ne vem, kako je pod linuxom. Imam pa 2x 24", en direktno preko dvi, drugi preko adapterja, zraven pa še TV preko hdmi.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Brane2 ::

@THEjanac13:

Conrad Electronic, Ljubljanska cesta 66, Grosuplje. Stvar je pri drugem izvozu z avtoceste, praktično pri avtocesti, ob OMV črpalki.

KLIK!

Fora je v tem, da sem stvar našel z iskalnikom na njihovi strani in se odpravil knjim, misleč da imajo to na zalogi.

Potem se je izkazalo, da bo treba čakat. Čeprav bi lahko šel v BTC v Conrada so se mi uni zamerli. Dokaj naveličan odnos dos tranke imajo.

Teli so se pa kar nekako obrnili, zato sem se zmenil z njimi.

Drugače pa sem se odpravil po TALE adapter, dobil pa nekaj noname in za par eur več, ampak glavno je da dela.

@frudi:

Tole je dobro vedet. Meni bolj zlgeda kot aktivni kot pasivni ( moj pasivni DP-DVI je veliko manjši).

Si bom pocahnil, ob prvi priliki naročil in probal.

@frudi:

Pismu, pa ravno Sapphirejevi adapterji so tole. Možno da so dali poceni varianto aktivnih adapterjev, da več kartic prodajo.

Bom prečekiral njihove strani, kaj majo za povedat ob tem.

Škoda, da ga nisem dobil ob kartici. Z veseljem bi doplačal €30...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

LuiIII je izjavil:

Ni slabo. Sam imam že leta sicer 3x24" (2 nVidia kartici) ampak mi je rešitev od ATI veliko bolj všeč. Bolj elegantna je in ta novejši monitorji imajo tako ali tako vsi tudi DP vmesnik. Sploh Dell U2413M me rajca zadnje dni.



Do pred nekaj dnevi sem tudi jaz fural te monitorje na dveh nVidijah. Problem je v tem, da je xorg totalno trapast.

Tako v setupu na dveh karticah non-stop špila nek ping-pong s framebufferji v ozadju in te sinhronizacije se dogajajo za vsako pizdarijo.

Tako:

1. Ni bilo pametnega načina kako imeti OpenGL na vseh monitorjih hkrati. Če mi recimo mplayer špila kak film preko vdpau pospeševanja na enem monitorju in to okno zagrabim in prenesem, stvar še špila ko ga nosim po drugem monitorju, na tretjem je pa slika črna.

2. Zaraid sinhronizacij v ozadju so skoraj vse stvari neznansko počaaaaaaasssssneeee. Dostikrat je alt-tab za zamenjavo zavihka v terminalu trajal 4 sekunde. neprestani scroilajoči tekst v enem terminalu totalka zabremza film na tretjem monitorju itd.

V glavnem, sranje.

Stvar sem uspel na nVidijah deloma zajeziti tako,d asem prva dva monitorja na eni kartici uspel povezati preko TvinView, trejega pa potem s SW Xineramo samo dodati paru, samo ni to to.

EyeFinity pa je Tvinview na steroidih. Laufa na do 6 monitorjih po kartici in do skupne ločljivosti 8k x 8k pikslov.

Pri tem je ves setup skrit v kartici in driverju in glupi X-i mislijo, da imam pač en monitor z ločljivostjo 3840x1200.
Stvar dela temu ustrezno hitro.

Bomba.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

@frudi:


AAAAAAaaaaaaaaargh!

Kje si bil PREDEN sem se šel zajebavat s tem ?

To je GENAU to kar sem iskal:

SAPPHIRE'S ACTIVE DP-DVI adapter!

Pa samo 19GBP... 8-O

No, vsak dan nekaj novega...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

frudi ::

@Brane2: bil sem tu, kje si bil ti? :)

Nabavil sem ga sicer kako leto nazaj, tako da je že vsaj toliko časa v prodaji. Mi je bil sicer sumljiv, ker so vsi ostali aktivni adapterji stali 100€ ali več, tako da sem bil v dvomih, ali bo res delal. Pa informacije o 100% delujočih adapterjih, sploh da se jih da dobiti pri nas, tudi ni trivialno najti.
No, ta na srečo dela brez problema, tako da sem ga od takrat že parkrat komu priporočal, tudi tu na forumu.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Senitel ::

Brane2 je izjavil:

To je GENAU to kar sem iskal:

SAPPHIRE'S ACTIVE DP-DVI adapter!

Do note, da je tole active converter na single link dvi. Torej 1920x1200 max. Aktivni konverterji na dual link dvi so dražji (s takim so tudi začel pri Sapphire).

Brane2 ::

Moji so 1600x1200, zato na to ne gledam preveč.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Senitel ::

Samo warning, da bo vse na jasnem, če bo še kdo kaj bral tole.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trije monitori - znanstvena fantastika? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7710778 (8254) PrimozR
»

Eyefinity- poceni DP-DVI, DP-HDMI ali DP-VGA adapterji

Oddelek: Strojna oprema
161824 (1355) Senitel
»

trije monitorji na en računalnik

Oddelek: Zvok in slika
486780 (6032) Janac
»

Kako vključiti 3 monitorje na eno grafično?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151736 (1232) Brane2
»

Eyefinity - Trije monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
182358 (1793) Janac

Več podobnih tem