» »

Električni skuter- problem

Električni skuter- problem

vaiosony ::

Sem lastnik kitajskega električnega skuterja, ki so jih pred 5 leti prodajali v špar. Lani sem s polnima akumulatorjema naredil cca 2km potem pa so so se baterije popolnoma izpraznile, zato sem nabavil nove (iste). Nove baterije niso povečale dosega na 25km ampak enako 2km, tako kot stare. Predvidevam, da je crknil kontroler. Baterije se popolnoma napolnijo potem pa se zelo hitro izpraznijo cca 5min. Polnilec verjetno ni crknil. Kaj bi lahko bilo narobe ??

T-h-o-r ::

..."kitajskega"....
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vaiosony ::

Kaj res noben ne ve ??

Pyr0Beast ::

Zanič polnilec ?

Skurjen motor ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

vaiosony ::

Motor zagotovo ni skurjen, polnilec pa popolnoma napolni akumulatorja. Čudi me, da se akumulator sprazni med vožnjo v 5min.

Pyr0Beast ::

Kako veš da polnilec popolnoma napolni akkuje in kako veš da ni motor na pol skurjen ter se samo greje.
Lahko je tudi kontroler kriv vendar brez meritev je vse skupaj bolj ugibanje kot ne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

lajkovic ::

men probi engra zrihtat

frenkii ::

Tudi sam imam to sranje pa me zanima če kdo ve kje je bil servis za omenjeni skuter.Meni pa motor deluje samo če imam priklopljen polnilec brez pa se komaj vrti.Mislim kot sem proučeval da je kriv omenjeni regler ali kontroler tj. tista škatlica pod sedežem.Ali ima mogoče ta skuter pa bi ga za simbolično ceno prodal če je regler ispraven pa ima mogoče zanič akumulatorje.

titles ::

proporočam da greš najprej na test akumulatorjev (torej če je vse v redu z akumulatorji), če je vse vredu z akumulatorji, preveri vse konakte med žicami saj je možno da se nekje dotika kovine in se tako prazni. če še to ne pomaga, ali kupi novi polnilec, ali pa preveri, če imaš pravo varovalko.

lp titles


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnilec akumulatorjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11119184 (9531) FireSnake
»

Alternator ali akumulator? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9421568 (18896) krneki0001
»

Naj kupim nov akumolator ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508935 (7835) RejZoR
»

Avtomobilski akumulator + multimeter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
3330499 (28113) Newholland
»

Predelava računalniškega UPS-ja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173639 (2989) Azrael

Več podobnih tem