» »

Reviji dinozavri/mrgolazen, 3d očala?

Reviji dinozavri/mrgolazen, 3d očala?

Grega_S ::

Dober dan, zanima me če se kdo spomne katera barvna kombinacija je bila na 3d očalih v teh revijah. Modro rdeča ali zelena rdeča, Mogoče celo neka druga kombinacija. Namreč imam zbirko omenjenih revij, očala so se pa izgubila. Vsaka info. dobrodošla, hvala.

karafeka ::

 3d očala dinozavri

3d očala dinozavri



Pri meni so zeleno rdeča.

Grega_S ::

Hvala karafeka. Če lahko nekdo potrdi, da je enaka barvna kombinacija 3d očal bila tudi zraven revije Mrgolazen pa bo sploh super.

Starodavni ::

Porkaflek, to pa je bila meni v otroštvu najlubša serija revij, škoda je bila, da sem najbrž zaradi staršev in finančne limite ostal pri izdaji z zadnjim členom skeletona t-rexa, ki se je svetil v temi :D

Če ne bi prišlo do prekinitve nakupa, bi dobil še lupino in bi bila zadeva kompletna. Pa kot vidim je en izvod takrat stal 360 tolarjev, smešno, ker danes bi zaradi inflacije in kupne moči bil en izvod vsaj 4-5EUR

Arto ::

Matr me je zdele nostalgija udarla :D Mam vse te revije trenutno na omari, jih bo treba spet kej prelistat :)

Wolfs_Spirit ::

Kupim zbirko revij Dinozavri. Zbirka naj vsebuje vse stevilke + ocala+ model t-rexa z oklepom. Ponudbe na privat.

Hvala.
Liberate Tuta me, Ex Imferes

St235 ::

Nostalgija, ravno prejšnji teden sem prelagal omare in sem se spomnil na tole. Članki so tudi po 20 letih še vedno zanimivi, da o dinozavru, ki se sveti pomoči ne govorimo. Še tiste mape imam kupljene, da sem lahko spet preklinjal, kako so tisti plastični zatiči neuporabni. Na srečo so bili starši tolk pametni / naivi da so mi celo zbirko financiral. Priceless.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

opeter ::

Jaz ima vse (tako Dinozavre kot Mrgolazen), zavezanih v tiste fascikle, katere si dobil ločeno. Ampak jih ne prodam :P.
Najboljši so bili fluorescenčni modeli tiranozavra in pajka. Sicer je dinozaver imel dodatno plastično kožo, hehe ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Alec999 ::

ni kej ... dobra revija

Ganon ::

Jaz imam nekje spravljene vse 3D postre in očala, ampak jih ne najdem. :'(

Matev ::

to je res čist nekrofilsko

Keth Selhan ::

Tudi mene je zagrabila nostalgija. Dobra revija, jaz sem bila čisto obsedena z dinozavri, sošolka prav tako. Vem pa, da si nisem mogla privoščiti prav vsakega izvoda, tako, da imam samo fluoroscenčen skelet Tiranozavra Rexa. Še zdaj se spomnim, kako me ga je bilo strah, ko je stal na omari - mislila sem, da bo oživel, haha. Bom pogledala v NUKu, če imajo to revijo, morali bi imeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226782 (16483) D3m
»

Nove ugotovitve o velikosti in teži tiranozavrov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
155918 (3914) JayKay
»

3D očala

Oddelek: Zvok in slika
277737 (6353) wade
»

Velociraptor je imel perje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10111736 (8092) 'FireSTORM'
»

Dinozavri prej ptiči kot kuščarji?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
335366 (4228) hunter01

Več podobnih tem