» »

izvoz podatkov iz excela in worda v pdf datoteko

izvoz podatkov iz excela in worda v pdf datoteko

T-Mac ::

Pozdravljeni.

Zanimam me kako potegnem iz excela in worda datoteke v pdf file.

Hvala in lp

toxius ::

namestiš si pdf printer in potem daš tiskat iz worda ali excela in izbereš ta pdf printer.... npr. Bullzip printer

T-Mac ::

ne jst bi rad da imam datoteko pdf ne da printam?da imam recimo 20 datotek iz excela in 15 datotek iz worda skupaj v eni datoteki v pdf koncnici

toxius ::

T-Mac je izjavil:

ne jst bi rad da imam datoteko pdf ne da printam?da imam recimo 20 datotek iz excela in 15 datotek iz worda skupaj v eni datoteki v pdf koncnici


pdf printer ne natisne na papir ampak shrani v datoteko pdf...
Združevanje več pdfjev v enega pa je potem možno s kakšnim foxit readerjem ali acrobat readerjem professional...

Drugače pa si lahko tudi naložiš open office 3.2, ki ima že integriran pdf tiskalnik oz. lahko direktno v pdf shraniš in odpira vse office datoteke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toxius ()

SynTax64 ::

Virtualni pdf printer ti dobesedno ne printa ampak ti dejansko izvozi v .pdf format. S tem da pri izvozu moraš izbrati, tako kot če bi hotel printati nek dokument(Ctrl+P) pri čemer označiš prej omenjeni "virtualni tiskalnik" ta ti pa potem datoteko dejansko izvozi v .pdf format.
Zraven tistega prej ko ti je svetoval kolega poglej še "CutePDF"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SynTax64 ()

BadB0y ::

Ce imas word 2007 obstalaj plugin od MS da lahko iz worda excela shranis v pdf. V primeru da hoces npr 50 doc-ov konvertat v pdf-je pa je primopdf prava stvar za tebe.


energetik ::

Uporabljam zastonjski CutePDF in sem kar zadovoljen. Poskusi.

T-Mac ::

odlicno hvala

T-Mac ::

se eno vprasanje...zrihtal sem to z Bullzip printer...torej neko excel datoteko sem pretvoril v pdf...ali se da vec razlicnih excelovih in wordovih dodotek zdruzit v eno pdf datoteko?

sem ze sam ugotovil hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba iz .doc v .pdf

Oddelek: Programska oprema
62320 (2128) opeter
»

MS Word - vprašanje :)

Oddelek: Programska oprema
61225 (1014) opeter
»

Zaklepanje dokumenta

Oddelek: Programska oprema
126289 (6012) Rasho
»

Office 12 bo podpiral PDF

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
305758 (4077) amigo_no1
»

Kako napisati pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
62163 (2069) goba

Več podobnih tem