» »

Slovenija ima talent 2010

Slovenija ima talent 2010

««
7 / 7
»
»»

urg ::

Sem včeraj videl na 24ur


dejte mi dnar (KOLK ne vem, vprašte naše politike, kok poptv računa na novico), in na vseh naših presvetih "NEUTRALNIH" (not) medijih bojo predvajal tiste kozlarije, ka se jih bom jest spolnu, s tem, da bojo vsi mediji stal men ob strani.

Sej ne rečem, kej že poejo uredu pa poresnic, večino pa...

In najhuj je, ka ma za mejhn denar plačan "poštenim" medijem, cela slovenija ist brezvezn mnene od naročnika novice.

Zatiranje in cenzura medijev (krizne države) je neki, plačevanje za novice o *************** je pa Slovenija.

definicija *: ***************************************************************************...

Furbo ::

blackbfm je izjavil:

Ce bi bla tok dobra potem se ne bi vec jajcala po teh tekmovanjih. Je boljsa kot povprecen tekmovalec, ampak za *zvezdo* moras met se druge kvalitete.


Mamila? Alko? Kretensko obnašanje? Kaj bi zadostilo tvojim strogim kriterijem?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

blackbfm ::

kaj več kot zgolj nekaj odpet

imagodei ::

Ne vem zdej, na kaj namiguješ, ampak punčka je stara 12 let... Mrbit bo pa čez en olimpijski cikel že imela takšne atribute, ki bodo tudi tebi sedli...
- Hoc est qui sumus -

shadeX ::

blackbfm je izjavil:

kaj več kot zgolj nekaj odpet


Pa povej eno zvezdnico ki zna kaj več kot "nekaj odpet".

Lina brez dvoma prekaša nekatere "največje" zvezdnice. Npr Miley Cyrus, Lady Gaga, Nicki Minaj, Kesha in še bi lahko našteval. Te naštete brez računalniško popravljenega glasa, bi danes ceste pometale.

oo7 ::

Je že v finalu Švicarskega talenta.


IL_DIAVOLO ::

Nisem vedel, da tako tekoče govori angleško, nemško in špansko.

Ziga Dolhar ::

shadeX je izjavil:

blackbfm je izjavil:

kaj več kot zgolj nekaj odpet


Pa povej eno zvezdnico ki zna kaj več kot "nekaj odpet".

Lina brez dvoma prekaša nekatere "največje" zvezdnice. Npr Miley Cyrus, Lady Gaga, Nicki Minaj, Kesha in še bi lahko našteval. Te naštete brez računalniško popravljenega glasa, bi danes ceste pometale.


Za ostale ne vem, ampak Lady Gaga pa še nisi slišal peti brez spremljave in obdelave, ane? :) (Še posebej njenih nastopov, preden je bila Gaga.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Oprosti ker malo pozno odgovarjam, nisem namreč videl tvojega odgovora :)


Po pravici, ne nisem še slišal Lady Gaga peti brez obdelave. Mogoče sem ji naredil krivico (in še komu drugemu), ampak dejstvo je da pač Lina res zna peti (nevem kako jo slišite vi, ampak meni je čudovita) in jo bi poslušal cel dan. Stvar je tudi taka da ogromno število glasbenikov poje z obdelavo glasa. Talent na nuli (recimo veliko raperjev se tega poslužje).

Ko smo že pri Lady Gaga, sem na hitro pobrskal in dobil nekaj takega:



Res ni slabo. Ampak mislm da ima Lina večje sposobnosti. Sicer to naj presodi vsak sam.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eminem v. Universal

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4411846 (8999) alphasaphir
»

Sodobnejša glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5212051 (11019) Jst
»

Eminem in ostala muzika

Oddelek: Sedem umetnosti
499953 (8618) Gladi
»

Eurosong/Evrovizija 2011 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22432601 (26058) mojsterleo
»

EMA 2011

Oddelek: Loža
385780 (4688) mojsterleo

Več podobnih tem