» »

Origami

Origami

Ziga Dolhar ::

Pozna kdo koga, ki se ukvarja s pregibanjem papirja?

Trenutno poskušam po knjigi Seidžija Nišikave sestavit en relativno težak model (ca. 120 korakov), pa se mi ustavi že ob 33. koraku, in bi nucal pomoč :-).

Poznate kej? Hvala!
https://dolhar.si/

Amare ::

Kar poznam,poznam iz Prison Break-a.:D Zanimiva stvar.

Looney ::

"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

Ziga Dolhar ::

*bump*

Če je kakšna natančna deklca (Looney ;-)) pripravljena poskusit, naj sporoči, pa ji mejlam navodila.

Imam še dobra dva tedna časa (trudim se že dva meseca), in bi RES rad tole prepognil ...
https://dolhar.si/

PARTyZAN ::

Hja. Mene pa zanima, ce ima kdo kaksne povezave do strani z navodili. Seveda naj bo stvar free :P.

Andrei15 ::

Hvala Looney za stran drgače pa moj učitel mel na vtv svojo oddajo zdaj pa mislim da jo nima več ukvarja se pa z origamijem.

IceIceBaby ::

Žiga, lahko objaviš navodila za model ki ga hočeš prepognit...jaz sem treniral te stvari 4 leta v gimnaziji med poukom :) Bi probal sestavt, če mi bo šlo.

Lahko pošlješ navodila na ikst@siol.net

Looney ::

Žiga, vsekakor lahko poskusim. To me je vedno zanimalo. Imam neko knjigo doma, vendar sem jo že "prerasla". Mail: pacar.nina@gmail.com

Kar pošlji!;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Ziga Dolhar ::

Looney, tvoj mejl ne deva.
      tvojMejl@gmail.com on 1.1.2007 12:49
            V organizaciji, kateri je bilo sporočilo poslano, ta e-poštni račun ne obstaja. Preverite prejemnikov naslov ali pa se obrnite neposredno na prejemnika in ugotovite pravi naslov.
            <dolhar.si #5.1.1 smtp;550 5.1.1 No such user g30si29563893ugd>
https://dolhar.si/

Looney ::

Ops, pardon, pardon. Napaka v tipkanju. (Očitno premalo spanca.:P)

pecar.nina@gmail.com
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

RunoTheDog ::

Zdravo!

Odločil sem se, da bom prijateljici za njen rojstni dan izdelal "3d origami hello kitty". Predznanja nimam!

Poskušal sem slediti temu videu, vendar mi ne gre. Ni mi jasen tisti preskok pri eni minuti.

Našel sem tudi nek diagram, ki pa ga ne razumem:)


Lepo bi prosil, če bi mi kdo, ki se na te stvari bolje spozna od mene, pomagal pri temu projektu. Časa pa imam do sobote.

Hvala že v naprej!:)

Looney ::

A moram spet jaz pomagat? ;(( Kaj se vedno moski spravite to pocet, potem pa pomoc iscete. Da ne omenjam, da na geekish forumu. Pa sam do sobote cajt? Od kod pa si drugac (da vidim ce je sploh izvedljivo).
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

RunoTheDog ::

Ojla,

hvala za tvojo ponujeno pomoč, ki pa jo bom moral prijazno zavrniti. Po včerajšnjem enournem buljenju v posnetke, sedaj končno razumem, kako se gradi te stvari ( izdelal sem jo že pol). Za moje razumevanje je bil ključnega pomena ta posnetek

Na ST pa sem prašal samo zato, ker sem hotel prihraniti na času in ker sem videl, da tema o tem že obstaja.

:)

imagodei ::

> "A moram spet jaz pomagat?"

A si Žigu back in 2007 tudi ti na koncu rešla zadevo? >:D;)
- Hoc est qui sumus -

Looney ::

Seveda :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Ziga Dolhar ::

Jep jep!
https://dolhar.si/

oo7 ::

Miniature Origami Robot Self-folds, Walks, Swims, and Degrades

imagodei ::

Zdej, kakor je tole zadnje že zanimivo, mi nikakor ni jasno, kakšno zvezo ima s pregibanjem papirnatih origamijev (razen imena)? In zakaj obujat 5 let staro zombi temo?
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mailutils

Oddelek: Programska oprema
5530 (459) kloko
»

Funkcija mail() v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
173042 (2666) 4kik4
»

[Ubuntu server] mail poslan iz serverja zazna kot vsiljeno pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
798577 (7547) shorvat
»

kako spraviti posnetek z kamere?

Oddelek: Zvok in slika
163949 (3575) CaqKa
»

parkirišče za AGRFT

Oddelek: Loža
141574 (1345) Crash(er)

Več podobnih tem