» »

Quick launch

Quick launch

tec ::

Po resetu mi je v w2k pobrisalo quick launch iz taskbara. Sicer je datoteka se na disku, vendar je ne morem postaviti v taskbar. Desni klik ne dela, ce pa to naredim v systembaru pa je opcija Toolbars zatemnjena, torej ne uporabna. Kaksna ideja ?
Preden se mi je to zgodilo, sem dobil nek virus, ki se je obesil na Wisec32.exe v \system32 diru. Sem ga odstranil, vendar quick launch se vedno ne morem upoabljat.
Hvala
  • premaknil: perci ()

reXor ::

Pa si se ze probu s kaksnimi toolsi popravt to napako...NortonUtilitis na primer?
Man je zlo pomagu na ME sam za 2000 pa nevem!

pivmik ::

Klikni z desnim miškinim gumbom na StartBar nekam na prosto. Odpre se ti menu, izberi Toolbars, nato pa Quick Launch pa ti ga bo prikazalo.

Možno pa je da imaš celo mapo Quick Launch izbrisano. Za to pa pojdi v "c:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Microsoft\Internet Explorer".
(besedo USERNAME zamenjaj za svoj username v Windowsih)

In tukaj ustvari mapo imenovano "Quick Launch".
Pol pa poskusi spet zgornji korak, ki sem ga napisal.
LP, Gregor GRE^

tec ::

c58/rex: Bom poskusil, hvala.

PicNiK: Morda sem se narobe izrazil. Toolbars komande, so zatemnjene. Prej si lahko kliknil z desnim miskinim gumbom kamor koli v task,start,system baru in si imel moznost toolbars in potem quick launch, links,... No, sedaj lahko to moznost izberem samo z klikom v system baru, pa se takrat je zatemnjena. Prilagam slikom za boljse razumevanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izginilo namizje, ikone, start meni prazen

Oddelek: Operacijski sistemi
329079 (8364) k4vz0024
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122385 (874) ahimah
»

butasto vprašanje, a vseeno

Oddelek: Pomoč in nasveti
101226 (917) V-i-p
»

Izbrisal hitri zagon v xp-jih

Oddelek: Operacijski sistemi
61756 (1611) `ripper`
»

Taskbar v WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
51076 (1023) IgiS

Več podobnih tem