» »

Izbrisal hitri zagon v xp-jih

Izbrisal hitri zagon v xp-jih

Dusko ::

Naredil sem tole po pomoti sem zbrisal ikono hitri zagon (pokazi namizje) iz opravilne vrstice.In sedaj je ne znam več nardit nazaj.Ko sem pa ustvaril nov račun pa je v tistem računu hitri zagon bil.Kako torej pod administratorjem nastavim nazaj hitri zagon. Pač gre pa za tega default administrorjem.Nevem kak se to naredi ker ikona pokaži namizje ni bližnjica programa ampak sam program.
Pa še to pri enem od dveh računov sem pa ta hitri zagon potegnil na namizje in zdaj ko sem ga hotel premaknit nazaj na opravilno vrstico se je tja skopirala bljižnica programa ki je na namizju.
  • premaknil: andrej ()

Neo32 ::

Ce mislis to ikono "Show Desktop" ti jo lahka posljem po mailu.
Neo32 (c)

Hux ::

Nevem kaj mislis. Kaksen hitri zagon v WinXPjih in zakaj sploh je to?

Dusko ::

Ja pa finta je v tem ,da če jo zbrišem v administraroju show desktop.Pol pa greš pod accounts in ustvaris novega uporabnika pa je to spet omogočeno.Mislim zanimo ker to pomeni da nekje se mora to skrivat.Ker če zbrišem show desktop pod administratorjem kjer naj bi te mel nevem kake pravice.Pol pod novim racunom za drugo osebo tega ne bi smelo bit.
Hvala neo32 ne rabim.Samo zanima me ker se mi je to na enem compu zgodilo od kolega.

zigadr ::

V Windowsih XP si vsak uporabnik uredi namizje po svoje, zato če nekaj zbrišeš pod administratorjem, to še ne pomeni, da tudi ostali tega ne bodo več imeli. Razen seveda, če odstraniš kakšen program z uninstallom (če zbrišeš samo ikono, jo bodo ostali še imeli).
Ikono daš administratorju nazaj tako, da greš na
C:\Documents and Settings\[en uporabnik k ma ikono]\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
in tam okono skopiraš in jo prilepiš v
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

l0wc4 ::

Morda je to to: na taskbar klikneš z desno tipko miške, izbereš toolbars in izbereš Quicj Launch. To misliš? :\

`ripper` ::

hh fantje fantje ;)))
kok si date prevec dela s tem ;))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orodna vrstica Hitri zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
91568 (1397) ABX
»

ikona za namizje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111760 (1542) Mag!C
»

XP namizje

Oddelek: Operacijski sistemi
71170 (1037) steev
»

Bližnjica 'Show Desktop'

Oddelek: Pomoč in nasveti
81200 (1111) Dekinio
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122382 (871) ahimah

Več podobnih tem