» »

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce

«
1
2

mrTwelveTrees ::

Jaz ne vem kaj se dogaja danes, nimajo več idej kako narediti dobro reklamo

- reklama DEBITEL
"jaz pa mam tebe še bolj" WTF ?!

- reklama SMS vedeževanje
ženska z umetno belo lasuljo, še sama ne ve kaj govori...

moram obvezno premaknt kanal da mi ne gre na bruhanje

motorc ::

- Kinder pingui
Ice ice pingvin, js sem ice ice pingvin ...

rdecaluc ::

Za agencijo sonček.. ko se prikaže murko ... omfg
Est modus in rebus. ,typos

fidekk ::

Ta za kinder pingui je res retardirana :)

Sem pa ne dolgo nazaj gledal malo en avstrijski program in je bilo prav smešno kakšne reklame imajo tam - skoraj vse se začnejo epsko in vsebujejo neko globoko zgodbo. Pričakuješ da je oglas za pomoč otrokom v Afriki, na koncu pa ti hočejo prodati neke čokoladice :D Saj ne vem kakšne so bolj nadležne, naše ali njihove.

;-) ::

nobena, ker ne gledam TV. V lokalu pa mi gre na kurac "Facebook" Pridruži se!

MTm2H37rqt7B ::

Nepremicnine.net ! (deroci se otroci)

in

Ice ice pingvin! yea yea

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

TAKO MOĆEN! OMG!!!!111
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Smrdi smrdi kako smrdi.

O.

steev ::

Razni praški, čistila ipd.
Drugače pa tale za Meka, k je nekej na vlaku. Sem preh sam u kinu to vidu, zdaj pa še po tv.
Itak pa skor vse smrdijo.
:|

Good Guy ::

u bistvu vse

najbolj pa tisti za vložke ;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

crazyLIKEme ::

Teja s Tuša!!! Mislim bruhanje :|
http://crazyl1keme.deviantart.com/

MarkookraM ::

Torej so to odlične reklame. Verjetno nas je dosti, ki smo tisti "ice ice pingvin! yea yea" prebrali s glasom tistega pingvinčka v reklami. :D

Zgodovina sprememb…

motorc ::

Zakaj bi bila to potem odlična reklama?

Njihove čokolade ne kupim iz enega samega razloga: debilna reklama.

msjr ::

TV Prodaja, karkoli.

ahac ::

motorc je izjavil:

Zakaj bi bila to potem odlična reklama?

Njihove čokolade ne kupim iz enega samega razloga: debilna reklama.


Večina ljudi nima tolk butastih razlogov. ;) Pridejo v trgovino, vidijo 2 proizvoda... in vzamejo tistega, ki jim je bolj znan (zarad reklame). Zato mora bit reklama taka, da si jo zapomniš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

steev ::

Jaz sem na motorkotovi strani.
:|

zee ::

Najbolj na zivce mig redo reklame za:
- pralne praske (Vanish Oxy Action Super Turbo Deluxe Limited press)
- damske vlozke (presenetljivo gredo te reklame na zivce tudi zenskam)
- Kinder Pingui (WTF?!)
- nepremicnine.net
- tuna (10+ let stara reklama za Rio Mare...)

To nekako pokrije vse reklame na slovenskih TV postajah. Kot da Slovenci ne bi kupovali tudo avtomobilov, racunalnikov in podobnih igrac.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

particle ::

črni ogrci neki... lol

tomaz- ::

motorko:
se pridružujem tvojemu mnenju..

"pingvin" je glupa reklama, ampak vsakič, ko moj tamali pride v trgovino: OČI, A LAHKO ENGA AJS AJS PINGVINA???

Na nas, "tastare" deluje glupo, tamalim pa seka!

Podobno je z debilnimi reklamami za persil: Cel kup nadebudnih blond glupač hodi po svetu in le-te so prepričane, da rabijo točno tainta persil, ker je v uni reklami vidla unga tipa , kok dobr to opere!!!!!

Verjetno zato ni velik reklam za računalnike in podobno, ker vas ( nas) je pa mal težje "nategnit", hehe

dolenc ::

Res, zato pa ljudje iz foruma menjajo komplet kište na vsake pol leta ker je prišel nov dx11 (ki ga še nič ne podpira) in ker je 6 jedrov future proof(kljub menjavi na pol leta), aplikacije pa še 2h ne podpirajo.

Pač računalničarje nategnejo na druge fore.

Moj izbor za grozno reklamo je calgon :D, to kar zagoneš za calgon v 5-10 letih si lahko že en oreng servis privoščiš na pralnem stroju :), če že umre.

Ma pa babica starejši pralni stroj od 15 let (si ne upam rečt 20 je pa možno :D) pa še kar špila.

smile- ::

lekadol +c (prijazen do želodca, prijazen do srca itd...)

tomaz- ::

ooo, fak, točno, lekadol +c... Ubijalsko;((

Lion29 ::

meni gre polno reklam na jetra... najprej top shop variante... tweezy, kosmodisk, shamwow in podobno sranje...

potem mi grejo reklame od mobilnih operatorejev blazno na jetra z nekimi orto in đabest forami... kr strese me, ko pomislim

sej hvala bodu da gledam malo TV... v bistvu samo ko gledam kake skoke, al pa ko je TV prizgan v casu kosila al vecerje...

zdanje case mori tista reklama za svetovno prvenstvo v j. afriki... s svojo muzko
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Go-ahead ::

Bolj kot sem bral to temo, bolj se mi je zdelo nenavadno, da ni še nobeden omenil Lekadol-a +C.
Če postavite naslov te teme v anketo sem prepričan da zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Go-ahead ()

Dragi ::

Nehajte zijat TV.

Prej ko se folk zmiga na tuje tv postaje ali internet, prej bodo naše kao wannabetv postaje šle v...
Ne gledam tvja že kake tri leta zdaj in ne obžalujem niti minuto.
Potegnem film z neta, gledam kadar hočem brez glupih reklam.

Ni ga boljšega.

Keyser Soze ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Nepremicnine.net ! (deroci se otroci)

Fenomenalno glupa reklama. Ne vem, a so jo snemal v domači špajzi, direktor je pa hotel pokazat kako nadarjene otroke ima?

Eni hudi talenti sigurno niso.

Je pa (še vedno, IMO) naravnost fenomenalna slo. reklama za "WC parfum". Ko se mali na WCju dere: "Nigga, nigga...!!!" Čista geto reklama.:)
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

arozma ::

Danes na TV ni ene dobre reklame. Ena redkih ki mi je gledljiva je reklama za Simobil, ko se gre Zrnec komika. Eno ali dve fori ima dobre. Ostalo je pa vse poden. Težko bi se odločil kera mi gre bolj na živce. Ravno zaradi tega pa med reklamami ves čas šaltam po drugih programih.

Na srečo ne gledam veliko televizije. Najbolj me pa motijo reklame med športnimi prenosi.

TGolcar ::

Dragi je izjavil:

Nehajte zijat TV.


Se strinjam :).
Se pa spomnim reklame, kakšno leto nazaj, mogoče se še kr vrti. Od Gorenke se mi zdi, k je bla ena iz med 'pevk' atomik harmonik v njej ... no ja, antipatična ženska s še bolj antipatičnim glasom 8-O

bluefish ::

Načeloma najbolj reklame za raznorazna čistila in praške, ki so od vseh še najbolj zlajnane.

ZaLoMaT ::

Pralni prašek al neki: Luna, lunaaaa .... 8-O

Oddin ::

"To nisem jaz, to je moja Schauma"

Za popizdit! ;(
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

lambda ::

motorc je izjavil:

Njihove čokolade ne kupim iz enega samega razloga: debilna reklama.

Ja, dobro razmišljanje, vendar je več ljudi, ki se pustijo medijsko posiljevat, kot tistih, ki takšne oglaševalce kaznujejo.

Sam že 1 leto ne obiščem več 24kur iz tega razloga. Pa ne, da bi bil v preteklosti kdaj kaj prida, ampak te vsaj niso posilili z reklamo, če si hotel pogledat kak video prispevek. Oddaje Svet do sedaj nisem gledal kaj več kot pol ure, pa še to je bilo samo enkrat ... "sledi v oddaji Svet: tralala" ... in pred tem tralala je bilo še ceu kup neumnih prispevkov, tisti ki bi moral slediti že na začetku pa je prišel praktično na koncu oddaje - pa še ta je bil neumen.

Zanimivo pa je, da precejšnjega dela populacije to sploh ne moti, če morajo gledat tečne reklame in če jih nategujejo s "sledi" napovedniki. Zato se tako oglaševanje splača ...

PARTyZAN ::

 :)

:)

PaX_MaN ::

Nepremicnine.net, Lekadol + C, pingvini, imam-trilitrski-prašek-kr-v-torbici-ko-sem-kjer-trenutno-sem, v-stanovanju-se-iz-niča-pojavi-piarovc-za-vse-možne-stvari,
Ko se mali na WCju dere: "Nigga, nigga...!!!" Čista geto reklama.:)
^this^, prilepljen-sem-na-strop-in-sem-vesel-ker-mi-od-pritiska-še-ni-razneslo-glave, kurčevi taroti ("pošlji sms in povedali ti bomo, ali ti bo banka odobrila kredit" - WTF? - "pošlji sms za najnajnajnajnajtabuljše ime za tvojega froca" - doubleWTF?), vse s Kuntnerjem, Baba s Tuša, leseni merkatorjevci, ki me vabijo v gostilno, ne štacuno, čigumiji BREZ SLADKORJA a S ČOKOLADO, reklama za anti-smrdolin, ki je v bistvu anti-reklama za anti-smrdolin ("A da se bodo stare mame lepile name? Tenx, but, no, tenx.") pa napovedniki na RTVSLO v osebi; ti so tut svetovni, pa zihr bi se še kaj našlo. (Lidl ma vsaj dobre tiste mlade babe, ki so, za šampone so pa kul, ker vsaj joške pokažejo)
Najhudejša je pa seveda tista od ljubljanskih mlekarn, ko se tipsonu krava poščije na jagodo on pa žvau horuk na rame pa odpele v flet. Vejshde.

nevone ::

NODOL.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mordecai ::

Ker se cenite....pošljite zdaj, in že v nekaj minutah boste prejeli sms...ice ice pingvin...

Ne, me res zanima, ali je kakšen odrasli človek sploh sposoben pasti na tisto sms vedeževanje? Meni se zdi to popolnoma trivialno vprašanje...no, vse je mogoče.

butl4d ::

24ur je ena tecna reklama, takisto Svet™ in njihovi komplementarji na nacjonalkah, ter vse kar lahko stlacijo vmes.

Reklame vsaj prodajajo fizicne izdelke, te pa le toplo vodo :) [edit] in blondinke... [/edit]

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: butl4d ()

opeter ::

Večina tečnih reklam je že naštetih.

Med dobre reklame vsekakor sodi tista od Loterije Slovenija, ko je neki bančni ropar, pa gleda na ekran in zmaga ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Hardstyle ::

Najboljša reklama mi je ostala v spominu izpred par let, so bli na ulici z neko malo stvarco v roki in vsakega mimoidočega (random - kao) so vprašali ali je lačen in kaj bi jedel, potem so mu pod nos podržali tisto stvarco in naeenkrat več ni bil nihče lačen, čez tri tedne so že izgubili 8cm v pasu, imeli six packe... ta mi res zmaga!

Mimo mi je tudi nova reklama za poli izdelek, in sicer z slonom. Prvo vprašanje ki sem si ga postavil ali je klobasa/pašteta iz slonjega mesa, potem ko sem pogledal na obliko embalaže sem pomislil da je to odtis slonjega stopala ampak tud ni, in na koncu sem ugotovil da slon navadno klobaso/pašteto pohodi in tako dobimo nov poli izdelek =)

mojsterleo ::

nevone je izjavil:

NODOL.

o+ nevone

+1 ta reklama mi gre pa res na zivce.;((

boogie_xlr ::

zanimivo nihce ni omenil reklame za mimovrste a še vrtijo? zadnje čase nič več ne gledam tv-ja.

shark_nm ::

Ne gledam tv ja :) Oziroma gledam samo discovery,history,national geographic itd kjer so pa itak reklami, ki prikazujejo kdaj bo kakšna odaja na sporedu... ter občasna za kake lekadole :)Me pa razkurčijo reklame ki so na netu...ko ti posili pred faco,da že zarad tega ne kupiš ko te posiljujejo. ALi pa če hočeš pogledat video in ti najprej zavrtijo spot ki se ga ne da preskočt.

grrrrr

PARTyZAN ::

shark_nm: Adblock Plus

jrtjtejtt ::

posekajo definitivno reklame za praške. vedno se smejem, ko tam kaže neko plavo škatlo na kateri piše navadni pralni prašek in kako ta in ta opere trikrat bolje. hkrati se sprašujem, kateri pralni prašek je navadni, ob vseh teh reklamah za praške :)

damjan1980 ::

veliko let se že samo držim za glavo ko gledam dnevnike na pop tv, reklame, 24ur, svet,... v glavnem vse skupaj skropocalo in žalitev človešle inteligence.
24ur.com nisem kliknil že kako leto, ker nočem bit zajet v podatek o "najbolj obiskani slovenski strani"
svet na kanalu a ne gledam kake pol leta, ker to je samo wtf.
edino kar sem gledal na teh tv postajah je bilo 24ur, pa še to je tolko polno sranja, da več niti tega ne gledam kaka 2 meseca, temu posledično tudi umotvornih reklam ne.
počutim se briljantno.
ob poplavi discoverijev, explorerjev, euronews, cnn, bbc,..., mi te naše kozlance ni treba požirat. f1 pa seveda na rtl :)

zdaj pa se vprašajte kdo je tu glup? tv postaje, ki servirajo to kar raja hoče, ali raja, ki to zahteva?

Daliborg ::

SCAMNOW! :D
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

detroit ::

jest teveja v 10letih nism vidu 10ur:) Slovenski kanali pa filmi....letnik 2000 je najnovejš;) Za božič 429,5 run Sam doma...no ty
Skero

lonz ::

Sicer ni na TV, mi gre pa na bruhanje ko jo čujem po radiju; za Oazo, ko nekdo golta vodo.
...arrrrrr, shiver me timbers...

mtosev ::

meni gredo tiste romunske reklame na Discovery in NGC na zivce
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

MarkookraM ::

Pri marketingu potrošnih stvari je pomembno samo to, da je ime oz. izdelek znan. Pozitivno, negativno, ni pomembno. Če že ne drugega se folk pogovarja kako je ona reklama za Kinder Penguin debilna. Evo spet sem omenil njihov izdelek!!! To je trik. Zakaj Coca Cola še vedno reklamira? ;)

Mogoče ti iz principa neboš kupil, zato pa bo pet drugih padlo na finto in bodo kupili. Po principu ta izdelek mi je znan in ga boš avtomatsko preferiral, po principu no te pa probajmo če je za kaj, pritisk otroka ki ga itak vse prevzame... Čeprav verjemi, da tudi na tebe palijo te fore, ampak se jih sploh ne zavedaš. Vprašaj se, zakaj uporabljaš nekatere stvari. Ker so dobre ali ker si jih navajen? Ker jih je v mladosti uporabljal tvoj vzornik na katerega si že pozabil? No, tvoja podzavest ga ni pozabila, če že kaj ga je še dodelala.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube: letno glasbenim založnikom plačamo milijardo; založniki: premalo

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
218987 (7040) FastWIND
»

Prodajanje čudežnih krem po radiu

Oddelek: Loža
2316782 (16018) Thuban
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758161 (6634) Matev
»

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Oddelek: Loža
342685 (2099) Roadkill
»

najbolj neumne reklame

Oddelek: Loža
262956 (2309) Zheegec

Več podobnih tem