» »

Leadtek GF2 MX+Midtown Madness

Leadtek GF2 MX+Midtown Madness

Matek ::

Ko igram Midtown Maddnes, se v ozadju, na nebbu neprestano rišejo neki pravokotniki barvasti, kot nekakšen light show, poskusil sem že vse možnosti na ful, pa vse na najmanj, pa zmeraj isto. Normalno dela samo na software render, tam pa je bolj slaba grafika. Vsi špili delajo normalno, niti eden ne stvara problemov, samo ta. Imam KT7 RAID in TB800@1G ter seveda Leadtek GeForce2 MX. Kaj je za sto riti?

TESKAn ::

Kartica se ti pregreva. Nabav blueorba, pa še na RAM dej kake hladilnike. Aja, blueorba se ti splaca kupit, tut ce je 4 jurje - dobis zravn izjemno kvalitetno termalno pasto. Je parkat boli kot tista iz konrada.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Matek ::

Kako bi se pregrevala, ni niti malo navita, ma gor ventilator, ne pa pasivnega, poleg tega bi se kaj poznalo tud pri drugih igrah, ane?

robertos007 ::

pri meni se dogaja isto in ni zaradi pregrevanja, verjetno zaradi stiskanja tekstur ali kaj podobnega. špilaj rajši dvojko tam tega ni.

jetam ::

4 jurje je mal preveč za blue orba se ti ne zdi TESKAn.. pri JAE je samo 2 jurja tko da MMM pejt tja iskat če rabiš orba
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

TESKAn ::

Huh? M mogu še tja enga it kupit, k je pasta (vsaj zame) iber dobra. Al pa še bolš - m naroču kak arctic silver. Sam je draaag...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Pepo ::

Mato,
slabe vesti. Geforce in Midtown Madness 1 ne gresta skupaj, jaz sem imel isto in sem nekje (verjetno na Geforce Faq ali na spletni strani firmek ki zalaga Madness) prebral, da je treba naloziti neke dodatke gonilnikov. Sem tudi nalozil, pa ni blo nic bolje. Resitev: kupil sem madness 2, ki teh problemov nima. A je skoda, ker je enka skoraj boljsa, a na MXu enostavno ne gre.:\
Tehnika ljudstvu!

Senitel ::

Kere diverje maš?

gunner ::

ja jest mam iste tezave pa mam podobno konfiguracijo, res f.................

Matek ::

Tele driverje mam:

NVIDIA Display Driver for Windows 9x, version 4.12.01.0647


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Midtown Madnessom 2?

Oddelek: Igre
5844 (736) jedateruk
»

Katera igra je dobra, pa vendar ni dirkačina?

Oddelek: Igre
61076 (972) blackhat
»

Namestitev grafične RADEON 9000PRO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191443 (1115) ali3n
»

Midtown madness in Geforce2mx??

Oddelek: Zvok in slika
5864 (761) nojus
»

Detonatorji gredo naprej, brez pogledov nazaj!

Oddelek: Zvok in slika
5951 (846) element

Več podobnih tem