» »

Problem z Midtown Madnessom 2?

Problem z Midtown Madnessom 2?

BendeR ::

Problem je sledeč:

Danes sem si zaradi dolgčasa namestil midtown madness 2 in ko sem prišel v igro mi je začelo trgat teksture.
-če sem dal grafična z t&l mi je trgalo samo teksture iz okolice.
-če sem dal samo grafična mi je trgalo vse teksture .
-če pa sem sprobo brez grafične oz software pa je špil delal normalno samo je bil grdi pa še počasi je laufo.

Torej sem prvo posumil,da so detonatorji toda nakaj sem se spomno da se je problem pojavo ob nakupo geforce 2 mx-a.Z voodoo 3 je delo normalno.

Še sistem:
Duron 800
256 Mb RAM-a
Creative PCI 128
Seagate 3.2 Gb
Maxtor 40 Gb
Abit KT7A
MSI Geforce 2 MX (ni navit)
OS pa je Windows XP.Problem pa je bil isti v win 98 SE. Odvil sem tudi prcesor toda brez uspeha.

|SNap| ::

Na zadnji jokerjevi(na)tlacenki je popravek za MM2, ki naj bi omogocil igranje na oknih XP(vsaj tako pise).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

Neo32 ::

Mah jest mam winse 2000 pa mi tud MM2 in MM1 ne delata, mislm delata sam z smesno grafiko. Nek sm slisov da je problem z GeForcom, tko da ne vem ce je problem glih OS.
Neo32 (c)

Trupl0 ::

lej, men je tole tut delalo, problem je v tem da mm2 ima probleme z geforcom "bilokakim":) zato si downloadej ta no v popravk, ki popravi problem z gf in xpji, zato veselo downloadanje:D :D
If you are going through Hell, keep going !

R@C@ ::

Za MM2 je bilo že stokrat povedano da ne deluje normalno z detonatorji, novejšimi od serije 6.XX. Z 6.50 sem ga igral normalno, ko pa sem se naveličal sem dal gor nove.

jedateruk ::

Če zaženeš igro prek take bližnjice - Midtown Madness 2\Midtown2.exe -config ( pri meni je taka bližnjica z nazivom Redetect Video), potem je pri meni grafika v piz... Sorry, moderator :) Malo poglej, če imaš kako tako bližnjico na namizju.

Imam pa jaz tudi en problem, namreč ne morem rešiti "Tower Tour" - blitz dirka v Londonu. Problem je v tem, ker so checkpointi na vrhu gradu in nimam pojma, kako naj pridem tja gor. Morala bi bit neka rampa, ampak jaz vidim samo tisto, s katere lahko skočim v Temzo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Midtown madness in Geforce2mx??

Oddelek: Zvok in slika
5855 (752) nojus
»

Audi TT...kje?

Oddelek: Igre
131247 (1022) NixoN
»

Detonatorji gredo naprej, brez pogledov nazaj!

Oddelek: Zvok in slika
5945 (840) element
»

novi detonatori 11.00

Oddelek: Zvok in slika
251614 (1172) tejo
»

Leadtek GF2 MX+Midtown Madness

Oddelek: Zvok in slika
91064 (958) Matek

Več podobnih tem