» »

SIEMENS M50 help!

SIEMENS M50 help!

bostjan11s ::

kje bi dobil java programcke pa igrice, slikce na wapu oz internetu, da si jih prenesem na tel? baje se da brez kabla ce ves za wap stran ki to ponuja..... aja pa ne take PLAČLJIVE če se da;(

bostjan11s ::

naj bi blo na siemensovi strani neki takega pa ne najdem....

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

servo ::

Ali je komu že ratalo na M50 namestit kako java aplikacijo? Meni to ne rata:'( pa tudi če stojim na eni roki in upravljam aparat z nožnim palcem:D , Drugače pa mi sam GPRS in WAP dela. No če je komu uspelo naj prosim napiše s katere strani je zadevo DL

tejka ::

V Java profilu preveri nastavitve - z vklopljenim GPRSom ti v 99% ne bo uspelo namestit MIDleta :D

servo ::

Ja saj v teoriji vse štima (GPRS off), sam v praksi pa.....;(

_pobesneli_ ::

Meni je uspelo tudi ze prek gprs-a,bolj pa me zanima če bi se dalo prek kabla?ali je ze komu uspelo dat gor java aplikacijo prek kabla?
lp

servo ::

Pobesneli: a lahko napišeš nastavitve za GPRS,CSD :\ (oziroma s kakšnim profilom ti je ratalo)

bostjan11s ::

he he meni je uspelo zdaj... imel probleme za popizzzdit nič samo ena finta je pri meni delala:

gprs profil po navodilih operaterja

java profil neke zadeve iste kot gprs(saj se vidi) samo DNS je pust prazne 000.000.000.000, ko sem to naredil lahko down vse kaj hočem... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera Mini 4 beta

Oddelek: Novice / Brskalniki
285132 (4015) jest10
»

Mobile MSN preko GPRS je ceneje kot SMS ?

Oddelek: Omrežja in internet
314403 (3592) Pesimist
»

motorola v975 igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
515433 (4043) THX
»

QuickIM MSN Mobile Messenger

Oddelek: Mobilne tehnologije
101785 (1630) TommyLee
»

Logotipi!

Oddelek: Loža
121351 (1041) Tero

Več podobnih tem