» »

WindowsXP problemi

WindowsXP problemi

alien-w ::

Tole so zopet neki čudni problemi, pa me zanima, če je že kdo na njih naletel in če veste rešitev.
SystemTray mi je začel skrivati (ampak res dobro skrivati ikone). Ceprav je recimo obkljukano, naj prikaze volume indikator ga enostavno nikoli ni. Potem od MBM mi kaze samo se eno temperaturo, ceprav so bile vcasih tri. Pa skrije mi Getright in tako naprej.

Aja, pa da ne boste mislili, da sem cuden. to je enako tudi ce dam za vse ikone "always show" ali "hide when inactive".

andrej ::

a ti je mogoce Explorer crashno? ponavadi se ti potem vse ikone ne pojavijo nazaj.

alien-w ::

Napaka obstaja ne glede na to, a je bil ravno prižgan, resetiran, ali pa ce laufa že cel dan

virtual_reality ::

Microsoft Windows 2000 [Version 5.00.2195]
Š Copyright 1985-2000 Microsoft Corp.

A:\>format c:

:D :D :D

"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

CaqKa ::

jaz sem imel te probele s winampom in mircom pa še kakšnim progijem vendar so težave pošle kmalu po tem ko so bili xpje releasani in so tudi dotične programčke popravli... probaj z restartom explorerja, čeprav je potem še bolj verjetno da boš še več ikonic 'zgubil' ni pa nujno.

Ziga Dolhar ::

Bedno bedno vprašanje, vem >> Si se že poigral z "Hide Inactive Icons in systray" v lastnostih taskbara?

CaqKa ::

ziggga dober pomislek... enim nam je pač samo posebi umevno da ma to vredi nastavljeno :)
alien-w probaj še to pogledat ja :)

alien-w ::

Ne, to mam v redu naštimano :D Kaj mislite da sem tak nesposobnež? :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera grafična (ATi, nVidia...)

Oddelek: Strojna oprema
91248 (995) SasoS
»

XP->Vista izboljšave in popravki (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
766430 (3341) MrStein
»

Odstranitev ikone iz system traya v XP

Oddelek: Operacijski sistemi
6939 (832) a9753
»

Task Manager (ikonca)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91128 (1012) BoBi
»

Office XP-podokno opravil - kam je izginil seznam nedavno odprtih datotek?!

Oddelek: Programska oprema
292603 (2352) bili_39

Več podobnih tem