» »

tekaški copati - nike+

tekaški copati - nike+

1
2
»

Gandalfar ::

kuglvinkl je izjavil:

A accounte na nike+ imate?


Meni je trenutno boljsi runkeeper z androidom/iphonom, ce najdes prostor na sebi za tect s tem. Bolj natancni podatki in barefoot lahko potem tudi teces.

Drugace je pa mene nike+ komplet tudi v sloveniji stal neki 20 evrov.

Jazzie ::

Kaj pa splošni trackerji, npr. Endomondo Sports Tracker?

kuglvinkl ::

Gandalfar je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

A accounte na nike+ imate?


Meni je trenutno boljsi runkeeper z androidom/iphonom, ce najdes prostor na sebi za tect s tem. Bolj natancni podatki in barefoot lahko potem tudi teces.

Drugace je pa mene nike+ komplet tudi v sloveniji stal neki 20 evrov.


Sej mam telefon z GPSom. In lahko bi uporabil endomondo npr. Sam, sem tko navajen nanota za teč, da mi je telefon čist preveč za sabo vlačit.

RockyS ::

Zanima me če bi ti copati (klik) bili dobri za občasni tek(do 15km)? Po naravni podlagi in ne po kakem asfaltu oz. betonu.

Drugače pa pri teku uporabljam telefon z gpsom, za 3€ nabavil armband in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

bajsibajsi ::

Mogoce kdo ve kje bi se dalo dobiti Nike Excellerate? V BTCju v Sportdirect so 120 evrov, medtem ko jih angleski sportdirect preko ebaya prodaja zgolj za 60 funtov (cca 72 evrov). http://www.ebay.co.uk/itm/Nike-Air-Max-...

Problem je, da ne dostavljajo v Slovenijo. -.-

edit
ce kdo pri nas slucajno vidi Etnies Santiago (modro rumene) naj prosim sporoci. Pri nas jih nasel za zgolj 35 evrov, a samo stevilko 46 grrrrr... http://www.ebay.co.uk/itm/Etnies-Mens-S...

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Enkrat sem imel Etnies-ke, ki so se zelo hitro razpadle in podplat imajo obupno ploščat, tko da hodiš okoli, kot bi imel na podplat prilepljeno desko. Tud v notranjosti je bilo zelo slabo oblikovano za nogo, kar je tud razlog za tak feeling.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bajsibajsi ::

Mja, mozno. Te skate firme so bile pred leti izjemno drage. Npr. za Airwalk teniske sem dal pred vec kot 15 leti (kot eden izmed prvih pri nas) preko 15 tisocakov in hlace v "Obsesnu" 17 tisoc. Sedaj se Airwalk obutev v sportdirectu prodaja za 30 evrov, hlace pa za 20 (sem si kupil lani 3^^).

Tiste omenjene sem sedaj nasel na strani trgovine Obsession, vendar se prodajajo za 70 evrov (kar mi je pa too much). V BTC sportdirect so, ce sem si prav zapomnil, 35 evrov. Vendar so mi prevelike. Tiste Nike Excellerate bi takoj kupil preko ebaya, ce bi jih poslali v Slovenijo.

bajsibajsi ::

Sem jih nasel na angleski strani. :) 60 funtov + postnina, pri nas pa 120 evrov (pa za ista trgovina). Sedaj edino razmisljam, ce se splaca dat 15 funtov vec za lepso barvo. http://www.sportsdirect.com/nike-air-ma...

RejZoR ::

Kaj pa Converse? Včasih so imel full dobre modele kvalitenih superg z React gelom, zdej pa imajo same neke klovnaste All Star like superge. What's up with that? In PUMA superge s tistim satovjem v blažilcih so bile tud fajn. Pač plain črne superge s kakšnimi manjšimi detajli. Včasih je bilo tega ful, zdej pa je pri nas grozno težko najti kaj takega. Povsod imajo same neke čudežne modele, ki so zapovrhu še dragi do konca.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8315922 (13873) m0LN4r
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377535 (4825) bambam20
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4113032 (11791) destiny
»

Je tek zdrav? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8725427 (22873) ThinkPad

Več podobnih tem