» »

tekaški copati - nike+

tekaški copati - nike+

«
1
2

tilinho20 ::

Bi mogoče kdo vedel kje bi se dalo dubit takšne tekaške čevle? Lahko pa tudi priporočate kašne druge čevlje, samo rabim Nike+ podporo.

IgorM ::

borchi ::

lahko si kupiš tudi žepek za na vezalke. deluje prav tako dobro in nisi omejen z nike copati, če ti slučajno ne pašejo...
l'jga

Gandalfar ::

jaz tecem z nike+ lunarglide .. super zadeva. Lahko mocno priporocim

GregiB ::

Mah saj imajo praktično vsi Nikeovi tekaški copati utor za Nike+ oddajnik.... Jaz si lastim modelo Vomero 3+, odličen za suplinatorje... zdaj je zunaj že model 4+
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

terryww ::

nekje prebral, da ti moderni copati povzročajo poškodbe. bojda najboljše barefoot. google ma ponavadi boljši spomin
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

bluefish ::

Po novem lahko Nike tudi naročaš direktno od firme (če slučajno ne najdeš želenega modela pri nas).

GregiB ::

@jmakov... ne vem... tečem po asfaltu... da bi šel barefoot si ne morem predstavljat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gandalfar ::

bluefish je izjavil:

Po novem lahko Nike tudi naročaš direktno od firme (če slučajno ne najdeš želenega modela pri nas).


url? a je kaj ceneje? ker 130 evrov proti 85 dolarjev za iste superge se pa kar pozna

recmajkemi ::

Heh, brez skrbi, da so adaptirali cene slovenceljne. Aktualna ponudba nike+ kolekcije.

GregiB ::

Jest ponavadi grem copat probat v trgovino, si zapišem številko, nato pa kupim par na bodisi www.ebay.de bodisi www.ebay.co.uk... Works like a charm... Lani sem kupil Vomerote za 60 GBP s poštnino vred, pri nas so bili 139EUR
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

bluefish ::

Ja, cene so seveda prilagodili našemu trgu.

tilinho20 ::

Hvla za odgovore. Bom šel v trgovino pa da vidim kolikšno številko imam pa bom probal se par modelov pa potem probal dubit kaj na ebayu.
Jah Nike pa zato, ker se mi noga v njih najbolš počut.

Tody ::

Lahko kupiš katerekoli superge samo kupi potem še uno plastiko pa si ji daš okol vezalk pa je zadeva isto funkcionalna :)

tilinho20 ::

Vem. Samo kot sem rekel, najbolj pisani na kozo so mi Nike čevlji. Saj do zdej nism mel nobenih pripomp cez njih...

Ramon dekers ::

heh realno še niso izumili copatov ki bi bili narejeni za tek po asfaltu, po dolgotrajnem teku lahko z vsakimi supergami dočakaš bolečine v kolenih.

tilinho20 ::

ja to pa res :/

GregiB ::

Ramon dekers je izjavil:

heh realno še niso izumili copatov ki bi bili narejeni za tek po asfaltu, po dolgotrajnem teku lahko z vsakimi supergami dočakaš bolečine v kolenih.

Wrong.... lani sem pretekel 1000km+, nikoli nisem imel problemov s koleni, zgolj z odrivno mišico, pokostnico..
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Ramon dekers ::

GregiB je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

heh realno še niso izumili copatov ki bi bili narejeni za tek po asfaltu, po dolgotrajnem teku lahko z vsakimi supergami dočakaš bolečine v kolenih.

Wrong.... lani sem pretekel 1000km+, nikoli nisem imel problemov s koleni, zgolj z odrivno mišico, pokostnico..


mogoče še pride, nikoli ne reci nikoli:)

tilinho20 ::

Fantje kaj pravite na Nike Air Max+ 2009?

tilinho20 ::

Še tole me zanima. Koliko morajo biti tekaški copati daljši od navadnih? Od Nike-a imam cifro 10.5 torej kolikšna bi bila cifra za tekaške?

dinozaver7 ::

Katere tekaške copate za okoli 70EUR mi priporočate? Rad bi imel Nike+, ker bi zadevo povezal z iPhone-om in si meril čas... Če je kakšen model res vreden več denarja, kar napišite. Itak jih kupujem za dalj časa.
:P

IvoJan ::

Sam sem si kupil nike lunarglide. Odlicen tekaski copat, lahek, udoben, ima nike+. Cena okoli 130€.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Gandalfar ::

Ce imas iphone ne rabis nike+ cevljev, ker imas itak GPS notri.

Lunarglide so pa super. Sem stekel dva para preden sem nehal tect s supergami :)

Zgodovina sprememb…

biokill ::

Splača se jih iti probat v kakšno fizično trgovino, potem jih pa iz tujine naročiš..

http://www.wiggle.co.uk/ tukaj imajo kar ugodne cene in če se ne motim ni poštnine, vsaj učaih je ni bilo....

Več o trgovini je bilo napisano na tekaškem forumu....malo pogooglej..

Okapi ::

Ce imas iphone ne rabis nike+ cevljev, ker imas itak GPS notri.
Samo program Nike+ GPS si še naložiš, in imaš vse, kar potrebuješ.
http://www.engadget.com/2010/09/07/app-...

O.

CleanPower ::

nekje prebral, da ti moderni copati povzročajo poškodbe. bojda najboljše barefoot. google ma ponavadi boljši spomin

+1
Wrong.... lani sem pretekel 1000km+, nikoli nisem imel problemov s koleni, zgolj z odrivno mišico, pokostnico..

js mam isto to pokostnico, ni šans da pozdravim...

GregiB ::

@ CleanPower... zadevo sem rešil na sorazmerno enostaven način.... Prej sem tekel s Nike Triax modelom, ki je narejen za pronatorje, nakar sem ugotovil, da sem suplinator, si kupil copate Nike Vomero in težave ni več... ne s koleni, ne s pokostnico... Zdaj me j*** le še kondicija :)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Jazzie ::

Prosim za pomoč! :)

Navdušila sem se nad ženskimi tekaškimi supergami W NIKE LUNARGLIDE+ 3 11FW 454315-006 (ki so zdaj na superge.si tudi v akciji):
 lunarglide

lunarglide



Žal pa jih v Sloveniji v primerni številki (točno take barve) ni več na zalogi. Običajno sicer nosim št. 40, te tekaške pa bi kupila v številki 41 (UK 7). Kako naj pridem do njih po podobni ceni, mogoče kdo pozna kakšno tujo stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

Okapi ::

Vtipkaj nike lunarglide+ 3 v google in se sprehodi med zadetki.

O.

Jazzie ::

Hvala, ampak osnove Googla poznam že kar nekaj časa. 8-O Iskala sem tudi na ebayu, ampak so cene višje, zato sem iskala kakšno drugo internetno trgovino s supergami.

Okapi ::

Vse internetne trgovine, kar jih je, najdeš z guglom. Če nikjer nimajo teh superg s popustom, potem pač nimas sreče.;)

O.

Jazzie ::

Joj, ti imaš pa očitno malo preveč časa za tako nekonstruktivne komentarje. Ja, bolj ali manj se vse najde z guglom, ampak tekači verjetno poznajo preverjene trgovine in po tem sem spraševala. Če pa nimaš kaj pametnejšega za dodati, pa raje ostani v drugih temah.

ejQ ::

Barva superg na superge.si ni enaka barvi supergam na sliki. Kjero barvo zdj hočš?

Ker tist link, k si ga dala, kaže, da so superge v številki 41 še vedno na voljo.

Avenger ::

Jaz sem se za to sezono odločil za kros, mam ful rad moja kolena in sem nabavil Salomon Spikecross3. Bile so prijetno znižane zato z veseljem vzamem v zakup dejstvo, da z njimi ne bo šlo po asfaltu sploh.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Jazzie ::

ejQ je izjavil:

Barva superg na superge.si ni enaka barvi supergam na sliki. Kjero barvo zdj hočš?

Ker tist link, k si ga dala, kaže, da so superge v številki 41 še vedno na voljo.

''Slika: notranji del, ki je na sliki videti svetlo siv je dejansko v temno sivi barvi''

Ne vem, zakaj piše, da so na voljo, ker so me po naročilu prav klicali, da te številke ni več. Sem pa zdaj klicala še v Hervis in baje so tam še na zalogi, upam da res v tej barvi, tako da jih bom mogoče celo dobila. :)

Yugos ::

tilinho20 je izjavil:

Bi mogoče kdo vedel kje bi se dalo dubit takšne tekaške čevle? Lahko pa tudi priporočate kašne druge čevlje, samo rabim Nike+ podporo.


http://www.cpsport.de/adidas-herren-lau...
Skupaj z poštnino 63 evrov in dobiš še velike številke ki jih pri nas ni!
S to trgovino sem zadovoljen.

Okapi ::

Bile so prijetno znižane zato z veseljem vzamem v zakup dejstvo, da z njimi ne bo šlo po asfaltu sploh.
S kovinskimi štifti ti zna na kakšnem kamnu tako zdrsnit, da bo grdo.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Yugos ::

kuglvinkl ::

O tem, kako sem se nategnu z iPod Nano 7G.

Torej, punca je hotla met Nanota in ji predlagam, počak na 7G, ker ima pedometer notri in ne rabiš dongla in tabletka za v copat. Kul, pride zadeva iz US (iPod in pašček skupaj ceneje kot pri nas samo ipod), gledam menije, da greva zadevo skalibriat, tako kot pri mojem 3G.

Tega ni, malo researcha, na Arstechnici pa članek, ki pravi, da je ta bulit in pedometer preveč nenatančen tut za rekreativno uporabo.

Kaj je storiti? v Aziji bo kupla nike+ package za 22 evrov...

Ima pa copate nike+.

Ramon dekers ::

nekaj ne razumem. Zakaj bi dal za copate +50€? Sam vzamem tiste za 30 ali 40 pa jih imam za 2 leti. Tečem 4x na teden od 30 min do 1 ure že vsaj 6, 7 let pa nimam nobenega problema s čevlji nižjega ranga.

Tekaškh supergov ki bi ti pa res zašćitili kolena pa itak še ni. No je pa res da so nepremočljivi bistveno dražji.

RejZoR ::

Sklepe najbolj ubija šok pri kontaktu stopala s tlemi. Zato je asfalt in beton najslabša površina, ki jo lahko izbereš za tek in če redno tečeš maratone po cestah boš pri 40+ letih imel vse sklepe spodnjih okončin zjebane v tri krasne. teoretično se to da omilit, da tečeš bolj na mehko in da imaš superge, ki absorbirajo šok. Torej razne verzije z blažilci v peti in v celotnem sprednjem predelu. Čudežev sicer ne pričakuj, ker gre še vedno za kontakt sile tvoje teže na eno nogo med gibanjem ampak bi po vsej fizikalni logiki moral pomagat (enako kot amortizerji pri avtu).
Problem je sam da taka oprema ni bila nikoli poceni...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yugos ::

Ramon dekers je izjavil:

nekaj ne razumem. Zakaj bi dal za copate +50€? Sam vzamem tiste za 30 ali 40 pa jih imam za 2 leti. Tečem 4x na teden od 30 min do 1 ure že vsaj 6, 7 let pa nimam nobenega problema s čevlji nižjega ranga.

Tekaškh supergov ki bi ti pa res zašćitili kolena pa itak še ni. No je pa res da so nepremočljivi bistveno dražji.


copate za pod 50€ so ponavadi na otroškem oddelku! Seveda jih dobijo tisti ki imajo manjša stopala in to lahko izkoristijo!

Jaz imam od adidas 49 1/2 in jih pri nas redko dobiš, oziroma nimaš izbire!

Blagor tebi, ko ti zmanjka gat in nogavičk direktno v otroški oddelek!

Jazzie ::

Jaz prej še nikoli nisem dala toliko denarja za (kakršnekoli) čevlje, a verjetno se splača investirati, saj si lahko sicer narediš več škode kot koristi. Že občutek na nogi je čisto drugačen.

RejZoR ::

No ja, sam imam generične Nike iz Deichmanna za ~50 EUR in so čist ok (nasplošno mojim tacam Nike najbolj odgovarjajo, očitno nekaj povezano z načinom kako je notranjost oblikovana). Nisem športnik in za casual nošenje so povsem ok. Ne rabiš it na otroški oddelek za take... Če pa vzameš neke aktualne modele pa logično da bojo takoj 100+ EUR.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Looooooka ::

Jazzie je izjavil:

Joj, ti imaš pa očitno malo preveč časa za tako nekonstruktivne komentarje. Ja, bolj ali manj se vse najde z guglom, ampak tekači verjetno poznajo preverjene trgovine in po tem sem spraševala. Če pa nimaš kaj pametnejšega za dodati, pa raje ostani v drugih temah.

Not really.
So pa ponavadi pristasi kaksne firme.Jst sm se za odlocil za nike camp.Pred nakupom obvezno stopi v kaksen lamber vode in poem stopi na papir in si poglej ce imas slucajno supinacijo ali pronacijo stopala in si kupi temu primerne superge.Ce so ti pa eni res vsec in niso primerni za tvoje stopalo si gres pa za 100 eur naredit ortopedski vlozek...garancija mislim da leto ali 2.V glavnem kdor se misli pripravljat na razne maratone in ma kaksne probleme s stopali naj ne kupuje superg za 50 eur.Ga bojo poskodbe stale precej vec.

Ramon dekers je izjavil:

nekaj ne razumem. Zakaj bi dal za copate +50€? Sam vzamem tiste za 30 ali 40 pa jih imam za 2 leti. Tečem 4x na teden od 30 min do 1 ure že vsaj 6, 7 let pa nimam nobenega problema s čevlji nižjega ranga.

Tekaškh supergov ki bi ti pa res zašćitili kolena pa itak še ni. No je pa res da so nepremočljivi bistveno dražji.

Dokler nimas problemov s stopali pac ni treba metat denarja cez okno.Razen ce mas seveda nek sindrom kesh picke in moras met vsako leto "top shit" model :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Ramon dekers ::

opate za pod 50€ so ponavadi na otroškem oddelku! Seveda jih dobijo tisti ki imajo manjša stopala in to lahko izkoristijo!

Jaz imam od adidas 49 1/2 in jih pri nas redko dobiš, oziroma nimaš izbire!


Blagor tebi, ko ti zmanjka gat in nogavičk direktno v otroški oddelek!



A bejž no bejž, al si slep al pa nepismen, imaš polno reklam od hervisa za copate od 41 naprej ki so okoli 40€.


Sklepe najbolj ubija šok pri kontaktu stopala s tlemi. Zato je asfalt in beton najslabša površina, ki jo lahko izbereš za tek in če redno tečeš maratone po cestah boš pri 40+ letih imel vse sklepe spodnjih okončin zjebane v tri krasne. teoretično se to da omilit, da tečeš bolj na mehko in da imaš superge, ki absorbirajo šok. Torej razne verzije z blažilci v peti in v celotnem sprednjem predelu. Čudežev sicer ne pričakuj, ker gre še vedno za kontakt sile tvoje teže na eno nogo med gibanjem ampak bi po vsej fizikalni logiki moral pomagat (enako kot amortizerji pri avtu).
Problem je sam da taka oprema ni bila nikoli poceni...


mah to je odvisno od človeka do človeka, način treninga in življenja. Tako kot se ne zgodi pri vsakomu da ga začne hebat hrbtenica in diski.

Dokler nimas problemov s stopali pac ni treba metat denarja cez okno.Razen ce mas seveda nek sindrom kesh picke in moras met vsako leto "top shit" model :D


ma o tem govorim. Drugo je če imaš res probleme s stopali, potem razumem. Je pa dejstvo da si pač izbiram razlčne površine, travnik, asfalt...

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

A accounte na nike+ imate?

RockyS ::

RejZoR je izjavil:

No ja, sam imam generične Nike iz Deichmanna za ~50 EUR in so čist ok (nasplošno mojim tacam Nike najbolj odgovarjajo, očitno nekaj povezano z načinom kako je notranjost oblikovana). Nisem športnik in za casual nošenje so povsem ok. Ne rabiš it na otroški oddelek za take... Če pa vzameš neke aktualne modele pa logično da bojo takoj 100+ EUR.


Bravo mojster, ti primerjaš casual s tistimi za tek, res bravo.

Looooooka ::

kuglvinkl je izjavil:

A accounte na nike+ imate?

Mamo...sam ze celo zimo nismo niti enkrat tekli outside.Na tekacu mamo pa cheap™ superge brez nike+ :)
Saj lahko gor vidis kup slovencev...lansko leto so meli clo nek challenge katero mesto prej pretece n-km.Samo ni blo fer, ker je blo Ljubljancanov vec...al Mariborcanov.V glavnem ni blo glih fer :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8315640 (13591) m0LN4r
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377489 (4779) bambam20
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112967 (11726) destiny
»

Je tek zdrav? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8725245 (22691) ThinkPad

Več podobnih tem