» »

Lita platišča

Lita platišča

svetetko ::

kupujem lita platisca za grande punta, 175/65 r15. Kje kupiti? Za zdaj sem gledal špan, mimovrste. Dal bi do 300 evrov. Ima kdo kaksen predlog (fizicna trgovina, spletna stran)? Vnaprej hvala, lp

T-Majo ::

Sicer ne poznam cen, svetujem ti pa, da prebveriš kvaliteto in ne kopuješ kakšnih ceninih replik oz. kopij, ker so mehke in čez vsako lužo, pločnih jih boš zvil. Potem so pa problemi, ko pri 90km/h trese volan.

svetetko ::

cenenih kopij nekako nimam namena kupovat. Dobi se platišče za okoli 75 evrov. pri španu so mi všeč Dezent, kako je s kvaliteto teh platišč? Gledal sem pa tudi oz, msw, momo. Katere priporocate?

kitewing ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kitewing ()

;-) ::

Kupo boš lita platišča brezveze če neboš dal takega ET-ja da pride patišče do zunanjega roba blatnika in široko vsaj 7,5J na tak avto. Lita platišča za gume 175 širine pa je bedarija kupovat.

svetetko ::

Zakaj bedarija? butasto se mi zdi 2x na leto k vulkanizerju vout in ga plačevat. prav tako se mi zdi butasto kupiti še en komplet jeklenih platišč, da mi ne bo treba k vulkanizerju. Zato bi pač dal tistih 100 evrov še zraven in vzel lita platišča. Se ti zdi brezveze, ker je majhna guma, ker bi grdo zgledalo ali kaj? Rad bi konkretno mnenje, ne pa ''brezveze je''.

bluefish ::

Glede na kič, ki ga ;-) tovori na svoji kočiji, te nasvete mirno ignoriraš.

Zheegec ::

Mah, če so neke extra feltne so pa potem gume drage. Za najbolj cenene 225/45 17" zimske sem dal 350EUR :) Letne znajo biti 500EUR+.

Drugače imajo teli dosti ponudbe, za cene pa ne vem :)

[edit] številke :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

jRk0 ::

am, jaz mam doma 4 15"x7,25" 5-krake felne Dezent s sraufi 100x4 (solidno ohranjene) in nimam kam z njimi... gor pa pasejo 195/50 15 ,pa tudi 205 komot, ker so siroke. pa 2 leti ze niso na nobenem avtu ble, prodam pa itak ful poceni, samo da grejo nekam... so pa tudi gume 4 letne se gor, ampak sta prvi dve zanic (to itak podarim zraven)

evo tocno taka:

You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

svetetko ::

Sej nebi kupoval 15 col, če nebi imel že obeh kompletov gum. Ker jih imam, pač nimam izbire. jRk0 bom pogledal kako je s šraufi, če bo cena ugodna bom premislil. kater model pa imaš? je kateri od teh: http://b2c.span.si/?p=b&lang=&s=p&t=npr... ? LP

;-) ::

Ka bi blo z šraufi? Če maš 4x98 pol paše 4x100 samo kupiš šraufe ekscentrične (okol 25EUR stanejo).

jRk0 ::

Dezent C je model, sem dal sliko zgoraj, na rob so, pa res so siroke felne (7,25) in zgledajo gume se sirse, ker jih napne (pa se ne prepogibajo se v ovinkih tako). pa kolko sem pogledal, ma grande punto tudi 4x100. v slo so ble nove okrog 90eur na komad (okrog 22-25k sit). seveda prodam dosti ceneje, ker nimam kam z njimi. (120 eur fer cena?)
You fuck up once, you loose two teeth.

svetetko ::

Danes bom malo pogledal naokoli, da v živo vidim platišča, potem pa naprej. Te kontaktiram v kratkem kako pa kaj. LP

jRk0 ::

aja, samo nekaj se, 175 sirokih gum ne bos dobil gor na te felne. 185 mogoce, pa se to bi ble prevec napete za voznjo verjetno.
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

svetetko ::

Se mi je zdelo :| Potem nakup najverjetneje odpade.

Vikij ::

Poglej tu imajo kar veliko izbiro in konkurenčne cene.
www.gumi-center.si/

svetetko ::

Odločil sem se za tele: http://b2c.span.si/?p=a&i=200000414885&...
Mi lahko kdo razloži ETxx številke? Prodajalec mi je priporočil okoli 35. Kaj bi bilo optimalno za 175/65/15?

;-) ::

GrimReaper ::

Itak boš težko dobil kaj drugega kot ET38, stock pri Puntih, verjetno tut Grande je ET35, 3mm razlike pa ni nobene panike. Večji ET je drgač bol na not, men na Puntu MKII s 6.5J široko in ET38 nič ne drajsa.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

;-) ::

Meni pa 7J ET 37 drajsa na mk2 je pa lepo do roba z 8mm distančniki.

Najbolje da kupiš felge 4x100 jih lažje prodaš pa vse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

alu platišča za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
639768 (6235) šernk
»

Lita platišča - Da ali ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537643 (5654) St235
»

Zimske gume

Oddelek: Na cesti
286064 (5368) SkIDiver
»

Katere gume (225/45 R18 95W)

Oddelek: Loža
499401 (8763) M-XXXX
»

Jeklena vs. ALU platišča pozimi

Oddelek: Loža
177453 (6841) Nejc Pintar

Več podobnih tem