» »

Močnejši zvočniki 2.0 za na steno

Močnejši zvočniki 2.0 za na steno

MorphlingSLO ::

Rabil bi močnejše zvočnike za računalnik 2.0 (woofer mi ne pride v poštev)z vgrajenim ojačevalcem, ki bi imeli že v originalu možnost da se jih privije na steno. Prostor je velik nekje 7x7 metrov ali celo 8x8 metrov, zato tudi močnejši zvočniki, da se zvok po celem prostoru dobro sliši.

Rad bi cenovno ugodno rešitev, zato mi je za kvaliteto zvoka precej vseeno, najbolj važno je da so zvočniki močni in za na steno.

Malo sem že brskal po internetu pa mi ni nič kaj pametnega padlo v oko, zato me zanima če kdo ve za kakšne take zvočnike.

vlado1 ::

800 w skytronic z15" 220 eu za razbijanje so dobri če ti sound ni preveč pomemben
KOLKO GNARA TOLKO MUZIKE

MorphlingSLO ::

Sm mal premal se opredelu glede moči pa cene. V prostoru sm sprobal sistem Logitech 2.1 X-230 pa je bil tko po moči kot po ceni kr v redu, čeprov ga je zdej že problem kupit. Samo k majo en kup svojih nestandardnih (tud prekratkih) kablov tm med zvočniki pa wooferjam pa še wooferja sploh ne maram met.

Rad bi ene čist navadne 2.0 zvočnike k majo ene 40W RMS za ene 50EUR pa da se jih da na steno privit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvocniki Bluetooth TV & PC

Oddelek: Zvok in slika
162114 (1298) helo
»

sestava kvalitetnega 5.1 srs domačega kina

Oddelek: Zvok in slika
4614506 (13252) krepki
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
367058 (6006) Skyman
»

Ali razen Logitech-a še kdo dela kvalitetne aktivne zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6715333 (12820) Janac
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
746067 (4859) ganzi

Več podobnih tem