» »

17" LCD

17" LCD

Ikarus ::

Kateri 17" LCD bi mi priporočali nekje do 220k sit?

Sam sem našel na netu Samsung 171P, ki ima dobre specifikacije, pa še v redu zgleda, vendar ga ne najdem nikjer v Sloveniji. Mogoče kdo ve, kje bi se dobil?

Lp.



Ribicija ::

PCX Computers je uvoznik z Samsung. Probaj tam.

Jux ::

Hansol H711. Kolega ga je nabavil in je vrhunski, odlična kotna vidljivost, kontrastne barve.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

BojlerTM ::

definitivno 171P. ga imam naročenega pri PCXu. Monitor caruje, in po BUGu je BestBuy.
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Ikarus ::

Mogoče kdo ve za kak test za tegale Hansola 711f? Kako je pa z odzivnim časom - se da pogledati kakšen film?

dexter_II ::

gambit ga ma na spisku

171p

cikopajo ::

Ojla!

Jaz isto kupujem monitor do 220 k..tft.Njabolj me zanima kako se tale monitor obnaša v igrah .(halflife,quake...)

LP:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cikopajo ()

Ikarus ::

BojlerTM

Koliko je pa treba čakati in kakšna je cena? Upam, da ni tista na ceniku, 240.000???

BojlerTM ::

ikarus
Caka se kak tedn. Jst sm narocil prejsnjo sredo, to srebo bi mogu biti. Sm klical, pa so mi razlozil da so morali poslati v MB ker majo tam poslovalnice prednost. Tako bo sigurno jutri.
Kar se pa glede cene tice je pa tako, da ti ma avans dajo 5% popusta (al nevem tocno kolk, v glavnem s popustom pride 224kSIT), placas ga pa lahko ob prevzemu. Jaz sem dobil se dodatnih 10% popusta zaradi nevsecnosti, da ni bil v sredo temvec bo jutri. pcx rulez :D
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Ziga Dolhar ::

Samo vprašanje, je popust lahko opravičilo za nevšečnosti?

zenaj ::

Iiyama AS 4314 UT. 226k sit. Pri Jaetu. Ga imam že prbl.2 meseca. Monitor seka. Igrce, filmi...

Ikarus ::

Fantje, hvala.

Naročil Samsung 171p preko interneta pri enaa - za 201k sit. Upam, da bo v redu...

BojlerTM ::

ziggga: bolje kot nic kot recimo pri vecini ostalih trgovinah.. Kdaj ti bo mlacom dal popust zato ker so ti rekl da bo stvar 5 dni preden dejansko je?
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

azeed ::

Kaj pa model 171S ? je precej cenejši, treunta cena z ddv je 165k sit. Zanima me, če je res toliko slabši od p modela?
You gotta say YES to another excess!!!

Talula ::

Fantje, v novem Monitorju imate test.

tx-z ::

lah bi si kupu sony-evga, sam bi mogu pršparat še 100kSIT :) :)
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LitePanel 170 - LCD? ima kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
231635 (1254) freakolowsky
»

Lcd Samsung 152T ali 172T

Oddelek: Kaj kupiti
462361 (1600) tropinovec
»

ilyama,samsung ali sony

Oddelek: Kaj kupiti
201238 (951) Lion25
»

LCD pocenitev?!?

Oddelek: Kaj kupiti
292305 (1162) LojzePek
»

Samsung ali Hercules?

Oddelek: Kaj kupiti
171580 (1256) FANATIK

Več podobnih tem