» »

Kam letos na morje?

Kam letos na morje?

cyber_killer ::

Letos bi končno rad šel na morje recimo 10dni. Destinacija bi morala biti takšna, da se da z avtom pridt oz. s trajektom naprej. Država pa bi bila Hrvaška. Iščem en apartman, zraven morja, da je mir, da so plaže vredu in da ne potrebujem prižigat avta zjutraj, da se peljem v trgovino vsaj za osnovne potrebe kruh, mleko ipd.

Vaše izkušnje?

ShowDown ::

Brač. Mi smo šli pred dvema letoma in je bilo morje 3min stran od apartmaja, trgovine (sicer majhne) blizu, avto pa boš zaradi zelo ozkih ulic namensko malo uporabljal. Razen v primeru, če bi si želel v malo večjo trgovino v Supetar. Bili pa smo v kraju Sutivan, ki je malce ven in Supetarja, ki pa je malenkost večje mesto. (kljub temu še vedno precej majhno) Cena je bila zelo ugodna, apartma pa nadpovprečno in na novo opremljen. Je pa čas vožnje kar dolg, saj se moraš v Splitu vkrcat na trajekt, se skoraj 1 uro voziš s trajektom nato pa še kakšnih 30min traja, da prideš od trajekta do željenega apartmaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

cyber_killer ::

@ShowDown

Maš kakšne slike. Kok pa pride apartma? Bo pa za 2 osebi. A to prek agencije?

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Ja, Brač tudi mene letos mika. Pa seveda Turičija v času svetovnega prvenstva :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

cyber_killer ::

Gledal sem malo na njihovih spletnih straneh pa me ni nevem kaj pritegnilo.

__Devil__ ::

Pozdrav!

A ma kdo mogoče kakšna priporočila za kak apartma na Hrvaškem?
Na hrvaškem sem bil že vsaj 11x in sedaj nam je zmanjkalo idej.
- otok odpade (razen, če je most preko)
- Nekaj za 4 osebe
- ne predaleč od plaže (100-200m max)
- primerna cena
- Pa ne dlje od Zadra (par 10km+/- :P)

Gledamo preko Sončka in relax-a ampak je že veliko zasedenega..

Karaya 52 ::

Letos bo Grčija top destinacija - najboljše razmerje med kvaliteto/ceno plus poceni letalske karte. Rodos ali Kreta, ne morš zgrešit! ;)

gzibret ::

Kreta FTW!

Avion (čarter) gor in dol (200EUR), apartma (50EUR/dan), pol pa rent-a-car za 20EUR/dan. Ni kaj za falit. Preizkušeno (letos :D).
Vse je za neki dobr!

#000000 ::

V Hrvaški pardon... zaenkrat še slovenski Piran :D

kozjakovec ::

Obstajata dva hrvaška iskalnika apartmajev:apartmanija.hr ter ljeto.com.Hitro ter enostavno!

inferno666 ::

Midva s punco greva na korziko za 14 dni. Trajekt 60 eur v obe smeri. Samo bova kampirala, tako da pride 20-30 EUR na noč.

uroszo ::

Hrvaška mi ni kaj pretirano všeč, lahko ti pa mogoče predlagam, da pogledaš vasico Metajna na Pagu... http://www.metajna.com/slo/index.php/ac...

Vikking ::

uroszo je izjavil:

Hrvaška mi ni kaj pretirano všeč, lahko ti pa mogoče predlagam, da pogledaš vasico Metajna na Pagu... http://www.metajna.com/slo/index.php/ac...


Ne priporočam to stran otoka, glede na to da je na tej strani smetišče, in izredno slabe plaže za kopanje (predvsem morska trava).

huelz ::

Pa lih Metajna je fajn. Smo nasli kokr tok ok apartmaje (10 eur dan/osebo), lastna kuhinja in kopalnica + balkon.
Kar pa se plaže tiče, na tej strani res ni ok, greš pa na drugo stran, kjer je fenomenalna plaža (cca 20 min hoje oz z avtom še manj).
Plus če se ti žura so Zrče blizu :))

Edit:
Evo našel plažo: Ručica
Je pa tko, da zna bit dost folka, sam ponavad hodim mal izven sezone (tud septembra), je pa ta plaža podobna kot Baška (Krk).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

Skyman ::

pa definitivno grcija pa se popust imamo 300EUR :D (sei veste pomoc grciji pa to ..)

jcb ::

Kam letos na morje?
NIKAMOR
Slovenska obala je pa, kot bi se kopal v mlaki z žabami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jcb ()

Blinder ::

Na hrvaško v piran :D haha
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

T0RN4D0 ::

Tu si lahko malo pogledaš ponudbo... http://www.viacroatia.com/
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428620 (2251) Pithlit
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222375 (8476) shadeX
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038594 (28638) ThinkPad
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8928989 (26310) maco-maco
»

morje - korčula

Oddelek: Loža
4119000 (12319) Hayabusa

Več podobnih tem