» »

DVB-T kartice

DVB-T kartice

Soren ::

Pozdravljeni!

Bliža se svetovno prvenstvo v nogometu, če bom želel pogledati večino tekem, jih bo verjetno treba preko računalnika pa me zanima katero interno kartico mi priporočate oziroma kateri proizvajalec je špica v tem? Moram biti na kaj pozoren?

Hvala za namige!

jest10 ::

Imam Gigabyte P8000 in sem vsaj do sedaj zadovoljen.
Le priložena antena je bolj kot ne slaba. Če nisi blizu oddajnika je priporočena menjava za sobno z ojačevalcem signala ali še bolje priklop na zunanjo anteno.

joze28 ::

Kartice, ki bi imela strojni čip za dekodiranje mpeg4 še ni?

Karen ::

Jaz čakam na eno z Dealextreme za ene 15eur na usb-ju z daljinskim. Sporočim če dela ko dobim.

jinzo ::

Ja, DX kartice nimajo strojnega mpeg4 dekodiranja. Kar sicer pri modernih računalnikih nebi smel biti problem.
Zelo odvisno, kaj želiš in koliko si pripravljen investirati. Pomoje se ti najbolj splača kaj v rangu te P8000 oz. še ceneje. Ker strojni mpeg4 decoderji so relativno dragi ( in tudi veliki ), v računalniku pa ne doprinesejo kaj veliko ( ker tako ali tako imaš računalnik z relativno dosti procesorske moči )

k4vz0024 ::

Ja če sam gledaš. Tako pa pognjaš antivrusnik, printaš, snemaš ploščke. Pišeš tekst...itd. Na konc je še tok močna mašina prešvoh:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV kartica GigaByte GT-U8000 in DVB-T MPEG-4

Oddelek: Pomoč in nasveti
196568 (1455) SandiX
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74520 (3441) sokel
»

TV Tunerji - Kako naj se odločim?

Oddelek: Zvok in slika
303425 (2858) zzan
»

TV Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
61554 (1443) todman74
»

Zajem videa TV wonder

Oddelek: Zvok in slika
8844 (684) BC3

Več podobnih tem