» »

Celeroni

Celeroni

Simulacrum ::

Hohohoj.

Mogoce veste koliko toplote oddajo Celeroni narejeni na 0.13u tehnologiji, ki temelijo na jedru P3 (Tualatin)?
8-O

Lp
Riplix

TheJack ::

Morda boš tule kaj našel...

Spajky ::

Tuallie od 1GHz na defolt voltaži in frekvenci = cca.25W, za vse ostalo pa lahko preračunaš od oka s faktorjema višje frekvence in povišanega Vcore ter + 10%; ni čist točno (ni tako enostaven realen izračun!), je pa dovolj približno informativno! /primer isti proc na 1,8Vcore in navit na 1,5G cuga 50W! P3-S pa še kak W več... v primerjavi s Celly-em...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Simulacrum ::

Hvala za odgovore...zdaj pa samo se enega Celeron pri 1.2 GHZ z Zalmanovo pahljaco, da bo hladen in tih.
:P
Lp
Riplix

Spajky ::

Ma kakšen zalman neki, a imaš preveč šoldov? Kupi poceni a odličen Titanov ttc-5tb cooler, sicer ga bo mal teže montirat-plac=kondentatorji okoli s370 in malo zajebano močen klip, ampak ga lahko daš na 7V in bo tih ali celo na +5v in ga spljoh ne bo čut! Razliko tistih 5 jurjev pa mi lahko pošlješ po mejlu...kompresiraj z WinZip-om prej, da ne zgubi bankovec barv... :-) .. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Simulacrum ::

Khm...in kje bi lahko kupil to Titanovo turbinico?
:\

Lp
Riplix

Han ::

Zakaj pa ne bi dal gor kar originalen Intelov hladilnik z ventilatorjem (box procesor), ki ima prav tako zajeb* močno sponko? :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DCC deluje ne spljoh.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81002 (877) Simulacrum
»

Tezave z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
6887 (754) Simulacrum
»

Linux problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121080 (935) Brane2
»

Kateri disk??

Oddelek: Kaj kupiti
201521 (1102) iration
»

Problemi z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
151149 (912) Tr0n

Več podobnih tem