» »

po pomoti izbrisal zunanji disk

po pomoti izbrisal zunanji disk

alc11 ::

zdravo

pri formatiranju pc-ja sem pozabil izključiti zunanji disk,tako da mislim da sem pri brisanju particij zbrisal tudi zunanji disk.ko sem poizkusil disk zagnati mi je napisalo da ni formatiran in če ga želim formatirati,prav tako mi to napiše ko ga priključim na svoj prenosni pc.prej mi je seveda delal na obeh pc-jih,tako da mi ga je verjetno res "uspelo" izbrisati.
zanima me ali je mogoče dobiti te podatke z diska nazaj,in če je bi prosil za kakšen nasvet,komu bi to dal narediti.ali lahko to naredijo na računalniških servisih,al kje drugje?

lepo prosim za kakšen nasvet

bluefish ::

GetDataBack

timicc ::

priključiš disk na računalnik, ga formatiraš (ko ti napiše če ga želiš formatirati), če ne pa ne. Downlodaš recover my files. izbereš disk, in počakaš da ti najde izbrisane datoteke.nato te vpraša, kam jih hočeš shranit (najdene datoteke), izbereš mesto, in to je to. Imam že iskušnje s tem, saj se mi je to, kaj se je tebi zgodilo tudi pri fotoaparatu...upam da sem bil v pomoč...

LP

gorenjc ::

timicc je izjavil:

priključiš disk na računalnik, ga formatiraš (ko ti napiše če ga želiš formatirati), če ne pa ne. Downlodaš recover my files. izbereš disk, in počakaš da ti najde izbrisane datoteke.nato te vpraša, kam jih hočeš shranit (najdene datoteke), izbereš mesto, in to je to. Imam že iskušnje s tem, saj se mi je to, kaj se je tebi zgodilo tudi pri fotoaparatu...upam da sem bil v pomoč...

LP

Zakaj pa še enkrat formatirat, če je bil že prej pomotoma formatiran?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povrnitev podatkov iz micro SD kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
156936 (5128) irina
»

problem z zunanjim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51418 (1312) jkocja5
»

NA POMOČ izgubljena vsebina mape

Oddelek: Programska oprema
141372 (1191) Pyr0Beast
»

Pridobitev podatkov nazaj

Oddelek: Pomoč in nasveti
51089 (1089) solatko
»

Kako narediti iz NTFS FAT32?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121471 (1308) Mr.B

Več podobnih tem