» »

Ebay prodajanje

Ebay prodajanje

Beligion ::

Lepo pozdravljeni,

Ebay je kar zanimiva zadevca, ki jo zunanji svet kar zelo uporablja. Vseeno se mi zdi da Slovenci še ne toliko a bomo čedalje več.

Na Slo-tech forumu pišem zato, ker sem tukaj našel največ tem/debat o Ebayu in mislim, da mi boste vi tukaj lahko pomagali najbolje.

Zanima me pa slednje, rad bi naredil prodajalni (selling) account in to ne takega da bi npr. jaz prodajal staro kramo ali pa kaj podbnega rad bi imel trgovino. (kot npr. na bolhi ipn)

Zasledil sem, da lahko narediš kar iz buying acc. naprej za selling acc. kje bi pa naredil trgovino, da bi potem vnašal podatke od trgovine, ker bi tako imel večje zaupanje strank, če bi le ti opazili, da sem trgovina in ne nek individualec.

Kakšen acc. naj izberem pri paypalu? (pomoje tretjega ker bi moral vnesti podatke od podjetja - Business).
Ali rabiš za začetek naložiti na paypal kaj denarja ali lahko pač samo narediš acc. in ni potrebno da imaš na računu npr. 1000€?

Prodajal bi te stvari po EU in ali moram potem na vsaki e-bay posebej narediti trgovino v njihovem jeziku da me bodo le te našli? Ker bi bilo tako strankam lažje iskati. Kot pa da srfa po nemškemu ali pa angleškemu ebayu.
Kako je z davkom za v tujino? A ga paypal avtomatsko odbije?

Bral sem že ebayu te inforacije a zadevca ni prav nič "user frendly" teh informacij je na tone :(

Hvala vam za kakršen koli odgovor in pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233982 (301) aniaqueen232
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
379112 (8440) c00L3r
»

paypal pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
212203 (1575) St235
»

Kupovanje iger na PS Storu

Oddelek: Konzole
173501 (2912) St235
»

Vzpostavitev Računalniške trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
354653 (3035) janezek67

Več podobnih tem