» »

Ne morem priti v Windows in rešiti podatkov

Ne morem priti v Windows in rešiti podatkov

kolobarnik ::

Lep pozdrav vsem.
Tako je zadeva z menoj...nisem ravno profesionalec v računalništvu a vem da mi BLUE SCREEN resno predstavlja težavo.
Tako je...ko zalaufam računalnik (kateri koli mode...Safe mode, Normal mode, Safe mode with comma...blabla..uglavnem use mode sm probov) mi po tem ko pride do tistega windows okna ki ti kaže kao Loading windows mi vrže blue screen! In nimam šanse da pridem v Windows, vsaj toliko da bi rešil vse slike na disku.
Potem sem pa probal še z na novo inštalacijo windowsa na D particijo a mi ne pusti brez formatiranja celotnega C in D particije. Tako da sem čisto odrezan z mojimi opcijami...
Tudi recovery express od GIGABYTA mi ne zalaufa, DOS ne dela...čist sm zmrznu...
A bi bla možna rešitev odklopitev diska in da ga dam v drug računalnik priklopit pa da vidim kaj bo? al je to čisto brez pomena?
Ali je še kakšna možnost da rešim slike in da vse dam na zunanji trdi disk ali DVD?
Uglavnem če kdo ve kakršno koli rešitev bom več kot presrečen, ker mam res veliko slik na disku in bi blo fajn če bi jih lakhko dobu nazaj...

Lp pa hvala za vse odgovore,
Mare

bluefish ::

Tisti bluescreen (BSOD) ponavadi ponudi precej uporabne informacije. Slikaj in prilepi sliko sem.

Do pomembnih podatkov pa enostavno prideš tako, da disk priklopiš v drug računalnik kot navaden podatkovni disk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

gorenjc ::

Ob zagonu F8 in potem disable automatic restart on system failure, da se sploh vidi, kakšna napaka (BSOD) je. Podatke bi se lahko reševalo tudi s kakšnim live boot cd-jem ( npr:UBCD4WIN).

Insane123 ::

Probaj it v BIOS pa daj datum za par dni nazaj če bo Šlo

Zvezdica27 ::

LP,

uporabi Linux liveCD (recimo Ubuntu) in pač shrani podatke, ki jih potrebuješ. potem se lahko igraš. Zadeva teče izključno iz CD-ja,

čao,

zz

Jankolovski ::

Najbolša rešitev je da daš disk vn iz računalnika in ga daš v zunanjo enoto in tako na drugmu računalniku uklopš prek usb-ja zunanji disk in rešiš podatke dol!
naprimer: sata je tole http://www.agt.si/racunalniska-oprema/r...
ce maš pa ata pa tole: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/r...

oziroma najdeš prjatla k ma to in rešiš zadevo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zunanje ohišje za trdi disk 2,5"

Oddelek: Kaj kupiti
102182 (1257) Mitja358
»

USB 2.0 SATA hard drive dock

Oddelek: Kaj kupiti
61314 (826) kmetek
»

Zunanji trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6514604 (11835) Dromar
»

trdi disk priklop na USB

Oddelek: Kaj kupiti
62528 (2415) Macketina
»

kje dobiti "docking station"

Oddelek: Kaj kupiti
121556 (1419) kmetek

Več podobnih tem