» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
43 / 50
»»

matobeli ::

To pa res ni nič takega. Konec koncev so telefonske baterije z prenapihnjeno kapaciteto ena izmed ikon kitajskega izvoza.

To so počeli še za časa Nokie na NiMh baterijah.

Danes to sicer počnejo samo tisti res cheap.

Skylord ::

zuz3k je izjavil:

sry z predlagal..

baterija ni original.. kupljena kitajska naj bi blo 3400 mah

Kako kitajska? Telefon ima neodstranljivo baterijo. So samo tri verzije: Versions: F3111 (Europe); F3113 (USA); F3115 (Asia, Global)
in povsod za vse verzije je oglaševano da imajo 2300 mAh.
Kje si ti dobil, da je 3400mAh? Kaj to si mislil odpirat telefon in menjat baterijo?

PARTyZAN ::

Neodstranljivo, si prepričan?

https://www.amazon.com/sony-xperia-xa-b...

Skylord ::

Ja baterija je serijsko neodstranljiva! To kar pa ti limaš neke posnetke se pa da z vsakim telefonom.
Po takem posegu telefon nima več garancije.;)

Ales ::

"Serijsko neodstranljiva..."

Daj no nehaj nabijat neumnosti.

MrStein ::

---> Battery Non-removable Li-Ion 2300 mAh battery

(ja, z hamrom lahko vse odstraniš)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

PARTyZAN ::

Tudi akumulator v avtomobilu je neodstranljiv. Konec koncev rabiš orodje, da ga odstraniš.

matobeli ::

Vakumsko zaprt je slab izraz, neprodušno zaprt je bolj ustrezen.

Menjava baterije na vsakem telefonu ki ustreza certifikatu IP67/68 ni enostavna, celo praktično nemogoča za povprečnega uporabnika, če seveda želimo obdržati neprodušnost telefona.

SmeskoSnezak ::

Dobra aplikacija s kamero za panoramsko slikanje v vse stiri smeri/osi? Po moznosti, da deluje na Androidu 5, 6 in 8/9.
@ Pusti soncu v srce... @

Gogyto ::

Obstaja kak add free music player, s katerim bi lahko predvajal tudi podcaste? Za androida? Nekaj v stilu Pi music player...

buttcrack ::

preveri aimp

Gogyto ::

@ butch3r

sem preveril, rahlo zakomplicirana zadeva se mi zdi..:8)

Če ne bo drugega, si bom mogoče vzel čas in naštudiral.. hvala

klinker ::

A 3-4€ je res tako hud znesek za aplikacijo, ki ti omogoca nekaj kar rabis? ;((

Mavrik ::

Gogyto je izjavil:

Obstaja kak add free music player, s katerim bi lahko predvajal tudi podcaste? Za androida? Nekaj v stilu Pi music player...


DoubleTwist si probal?
The truth is rarely pure and never simple.

KiNgKoNgX ::

Delno-povezano vprašanje:

Če bi naročil mobilni telefon iz nemškega Amazona, in če pri podrobnostih piše: Style: Deutsche Version seveda lahko pričakujem da bo operacijski sistem in vsi meniji v nemškem jeziku. Se da vse to prenastaviti v slovenščino da bo telefon tak, kot bi ga kupil pri nas? Ima pa Android verzijo 9.0.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

SumTingWong ::

Ima SLO jezik. Pa se updejte ponavadi Nemci prej dobijo, kot mi.

KiNgKoNgX ::

Slovenski meni, tipkovnico,... Vse?

Gre pa za sledeči telefon, če kaj pomaga.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

broken/link ::

1 vprašanje in odgovor v Q/A

question:What's the difference between different county versions? as long as i am in europe, it should not matter, right? (except for the plug in uk, ok)

Answer:
Hello,
all smartphones are intended for a regional market. It might be that they offer a different range of apps or differing settings concerning the provider. They should work with any European SIM-card though.
Nevertheless we recommend buying a device foreseen for the country you will use it mainly.
Kind regards,
Your Samsung Service Team see less

KiNgKoNgX ::

Nemško ne zastopim, ali na tem linku piše kaj o garanciji?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Skylord ::

Ne razumem zakaj preko Amazona, če ga dobiš pri nas za manj denarja?

KiNgKoNgX ::

Kje?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Skylord ::

Poglej na Bolhi kjer imaš tudi trgovine, ki prodajajo ta aparat za približno isto ceno, privat pa je še veliko ceneje.
Tveganje oziroma garancija je pa ista oziroma raje kupim pri nas kot preko Amazona oziroma teh tujih spletnih trgovin ala Amazon, eBay, GB...

FTad ::

KiNgKoNgX je izjavil:

Delno-povezano vprašanje:

Če bi naročil mobilni telefon iz nemškega Amazona, in če pri podrobnostih piše: Style: Deutsche Version seveda lahko pričakujem da bo operacijski sistem in vsi meniji v nemškem jeziku. Se da vse to prenastaviti v slovenščino da bo telefon tak, kot bi ga kupil pri nas? Ima pa Android verzijo 9.0.


Ne bi smelo biti razlike. Saj ko das factory reset, lahko na zacetku pri customization spet izbiras jezik. Imam mobi kupljen v AT, pa ni bilo nikoli tezav z nastavljanjem jezika.

KiNgKoNgX ::

Skylord je izjavil:

Poglej na Bolhi kjer imaš tudi trgovine, ki prodajajo ta aparat za približno isto ceno, privat pa je še veliko ceneje.
Tveganje oziroma garancija je pa ista oziroma raje kupim pri nas kot preko Amazona oziroma teh tujih spletnih trgovin ala Amazon, eBay, GB...


Sem našel, ampak ni Amazon nekaj tako "ziher" da bolj ne gre? eBay je zame povsem nekaj drugega, tam pa res nikoli ne veš.


FTad je izjavil:

Ne bi smelo biti razlike. Saj ko das factory reset, lahko na zacetku pri customization spet izbiras jezik. Imam mobi kupljen v AT, pa ni bilo nikoli tezav z nastavljanjem jezika.


Hvala.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

k4vz0024 ::

Se da s tem testerjem izmeriti kapaciteto baterije v telefonu in powerbanka (glej spodnji link=?

https://www.aliexpress.com/item/3299551...

mat11 ::

Kateri Live cam, kamere v živo app? Predvsem za Slovenijo, Hrvaško, Italijo.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

klinker ::

Ve kdo za kak app, s kerim se da cim lazje urejat zbirke slik v sheranih mapah v lokalnem omrezju?

jakepel03 ::

Če koga zanima:
Pi network je aplikacija, ki omogoča rudarjenje kriptovalute na mobilnem telefonu. Na voljo je za Android in IOS in deluje v ozadju ter ne porablja veliko baterije. Projekt zajema 3 faze razvoja:
- 1.faza (beta verzija) poteka sedaj, rudarjenje je že možno, uvaja se različne izboljšave
- 2.faza (testnet) bo okoli januarja 2020, uvedel se bo Node software, pripravljalo se bo na zadnjo fazo
- 3.faza (mainnet) bo okoli marca 2020 in bo sla kriptovaluta "live" - na borzo

DODATNO: Zaslužek kriptovalute se je pri 1 milijonu uporabnikov razpolovil, prav tako se bo pri 10 milijonih,... (zato, da ne bo prevelik supply kripto kovancev in posledično nižja cena)
Zaenkrat je v aplikaciji okoli 1.250.000 uporabnikov. Edino, kar je treba na vsakih 24h narediti za neprekinjeno rudarjenje je pritisniti tipko, da potrdiš da nisi "robot".
Okoli decembra bo že možen prenos Pi-jev med uporabniki in uvedel se bo marketplace v aplikaciji.
Za več informacij me kontaktirajte :)

V primeru, da boste začeli s tem bi mi veliko pomenilo, če uporabite mojo invitation kodo: jakepel03
https://minepi.com/jakepel03

Zgodovina sprememb…

Ales ::

O sveta preproščina, daj ne spamaj te natege naokoli no.

jakepel03 ::

Malo poglej po internetu reviewe pa se malo pozanimej...potem pa govori da je nateg. Če ne poznas ne govori, brez zamere.

zuz3k ::

SMS sound ne dela

na Xperii XA mi kar na enkrat ko dobim SMS telefon ne zvoni, sound je naštiman

rešitev je bila da sem inštaliral drugo aplikacijo in je potem na drugi sound delal
zdaj sem šel iz ene aplikacije na drugo, zdaj pa spet tudi na tej ne dela sound

posodobitve so tazadnje


kaj bi lahko bilo narobe?

lp
Life is a psychological game.

;-) ::

Obstaja kak dober app, predvsem pregleden, kamor bi lahko zapisoval urnike prihajajocih dogodkov naprimer kot neka casovnica ko kliknes na jutrisnji dan da vrze ven kj vse moras naredit.

Googlov koledar ni toto bi pa bilo fajn da je malo bolj pregledno

Jerry000 ::

Iščem in nikakor ne najdem. Rad bi en dober urejevalnik videjev, na primer Adobe Rush mi je zelo všeč po uporabnosti in UI ker ima dober trim in preciznost in enostavnost ter urejanja barve. Vendar free ima samo 3 izvoze na voljo...če bi bilo to 3 mesečne izvoze bi bilo še nekako. Torej iščem nekaj podobnega, da je minimum izvoz 1080p, brez watermarka (lahko je tudi plačljiv program ampak brez subscription - one time pay), ter da je dober vmesnik. Je kaj takšnega?

flameir ::

Iščem aplikacijo, s katero bi lahko več ljudi v nekem društvu (cca 20) najenostavneje slikalo in shranjevalo račune na en oblak. Se pravi, optimalno bi blo, da vsak samo odpre app, slika račun, in ta slika se bi prenesla v neko galerijo, iz katere bi potem "blagajnik" takrat, ko rabi, te slike računov prenesel dol.

Gagarin ::

en microsoft account - OneDrive, app pa Microsoft Office Lens (al pa Ofiice beta)

radmannsdorf ::

Še komu ne osvežuje Accuweather app? Osveži se izključno če odprem app. Če pritisnem na tisti refresh gumb, se ne zgodi nič. Se pa to dogaja kakšen dober mesec. Na RN4 in MI A3 enako. Počasi imam dovolj, sploh ker sem plačal app.
Iščem alternativo, pa da deluje tudi izven Slovenije. Kaj imate? :)

roCkY ::

accuweather itak ni optimalen za naše kraje okoli Alp!

api ga vsi mal hecajo enkrat en drugič drugi. Serverji so očitno na meji oz pod njo. Je pa odvisno kolk zahteven si.

Ventusky - se da zelo hitro veliko informacij dobiti
Windy sicer predhonik gornjega - meni je postal preveč nabasan s "kičem" neglede an android ali WWW verzijo

za hiter 10 dnevni pregled je najboljša verzija (največ informacij na zelo enostaven način):
http://www.meteociel.fr/cartes_obs/gens...
kjer vpišeš v sam URL (lat,lon) svoje koordinate. Tole seveda ni če se premikaš.

In še wunderground velja omenit, ki pa ga precej heca že leta kot app. Je pa na WWW soliden ima nekaj zadev malo drugače predstavljenih kot metiociel.

MrStein ::

Delno off topic, ampak meni se vsi weather app-i tako obnašajo. Android, iOS, Windows...
Še google v iskalniku (web stran) ni dovolj pameten, da ugotovi, da kaže 3 ure stare podatke.

Primer od danes:

(tu je narobe, da kaže sredo, čeprav je četrtek)

Če ga nekajkrat pobijem, pokaže prave podatke.

Najbolje, da dam shortcut do google searcha "weather maribor" na desktop...
(widget ima iste probleme, čeprav je ponavadi tak, da če kakih 5 sekund strmim v njega, update-a)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

roCkY ::

Baze niso osvežene. Pa še en kup zrcanih strežnikov je pri večjih sistemih... Zadeve so precej kilave. Za trenutne podatke uporabi ARSO ali pa si daj bookmark na wounderground do najbljižje vpisane privatne postaje ali pa kar direktno postajo prek HTML, če ima svojo stran...
http://meteo.arso.gov.si/met/sl/weather...

buttcrack ::

poizkusi weather and clock widget

klinker ::

radmannsdorf je izjavil:

Še komu ne osvežuje Accuweather app? Osveži se izključno če odprem app. Če pritisnem na tisti refresh gumb, se ne zgodi nič. Se pa to dogaja kakšen dober mesec. Na RN4 in MI A3 enako. Počasi imam dovolj, sploh ker sem plačal app.
Iščem alternativo, pa da deluje tudi izven Slovenije. Kaj imate? :)


V nastavitvah si ustimaj frekvenco osvezevanja, ki je naceloma na nekaj ur v teh appih.
Sam drugace uporabljam "weather timeline ad free - forecast" ze par let in mi je ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Jerry000 ::

1.9 ocena...zgleda da ničveč ni supporta

klinker ::

Bemti lih sem zdaj opazu, ja.
Zadnji update je od Aprila. Sicer app dela super.

radmannsdorf ::

klinker, ne skrbi, vse to imam zrihtano. Accuweather ne osvežuje tudi po kakšen dan.
Sicer pa sem zdaj zadevo rešil in namestil app, ki sem ga uporabljal na prejšnih telefonih, in sicer Fancy Widgets. Dela tako kot včasih, če primerjam temperaturo z Google iskalnikom za moje mesto, kaže enako. Se pa lahko nastavlja vir podatkov - trije na izbiro. Kul mi je tudi, da lahko naštimam da mi na widgetu kaže tudi naslednji alarm.

mailer ::

Kateri brskalnik priporočate namesto croma... Firefox, duckduckgo, Opera,...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

veteran ::

mailer je izjavil:

Kateri brskalnik priporočate namesto croma... Firefox, duckduckgo, Opera,...


Bromite - če ne rabiš razširitev; in pa Kiwi browser (v tem lepo dela tudi Nano adblocker ki je precej boljši od vgrajenega)

oba sta hitrejša od chroma.

Ales ::

mailer je izjavil:

Kateri brskalnik priporočate namesto croma... Firefox, duckduckgo, Opera,...

Poskusi kak se ti zdi Firefox Preview.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

MrStein ::

Beta softver? Zakaj?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ales ::

Preview, ne beta... Ker je ok. Če imaš čas in/ali željo, kar poskusi pa povej, kako se ti zdi.

Apofis ::

Oj. Predlog za kak light online radio streamer? Do zdej nucu tuneina, pa je ratval z vsakim updejtom počasnejši...sj ne da je bil prej kej ekstra hitrejši. Hvala
««
43 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257410 (354) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408804 (7484) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem