» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
42 / 50
»»

Skylord ::

matobeli je izjavil:

Skylord je izjavil:

matobeli je izjavil:

Pomoje to lahko automata nardi

To misliš Automate
https://play.google.com/store/apps/deta...
Ali katero drugo?


Ja, seveda, Automate :))

Fora je, da je kar nekaj teh aplikacij z enakim imenom tudi Avtomata obstaja.
Izgleda kar zakomplicirana, posebej ker bi jo uporabljal samo za eno tako enostavno operacijo, bom preizkusil.

matobeli ::

Ja, zgleda ful kunšt. Ampak v resnici sploh ni, lepo grafično daješ skupaj zadeve da tečejo v krogu in določaš kaj naj se v tem krogu zgodi.
imaš tudi search notri za funkcije.

matobeli ::

evo, da se, rabil sem 5min pa imam za sabo samo ene 3 urce igranja z programom. povej če ti bo delalo težave

Jerry000 ::

Kaj res noben ne ve za app glede hashtagov in video editinga o čemer sem pisal?

Skylord ::

matobeli je izjavil:

evo, da se, rabil sem 5min pa imam za sabo samo ene 3 urce igranja z programom. povej če ti bo delalo težave

To meni nič ne dela?;((

matobeli ::

Na začetki izberi "+" da začneš svoj program od začetka. Potem pa te bosta zanimali funkciji "delay" in "bluetooth set state".

Skylord ::

matobeli je izjavil:

Na začetki izberi "+" da začneš svoj program od začetka. Potem pa te bosta zanimali funkciji "delay" in "bluetooth set state".

Ko pritisnem "+" se mi prikaže "flow beginning", če grem potem zgoraj levo na (ključ/kladivo) "brez naslova" se mi odpre search kjer lahko izberem recimo "bluetooth set state". Potem se zraven prikaže kvadratek enable BT. S pritiskom na ta kvadratek imam notri On on Off. Zraven On je še fx kjer predvidevam, da nastaviš čas = Kaj nastaviš ne vem?
Pod delay pa tudi ne vem kaj nastavit. Imaš Exact in Inexact. Kot spet predvidevam tukaj nastaviš čas recimo 1h in 1m kam gre kaj in v kakšnem vrstnem redu pa ne vem.
Od tu naprej ne pridem nikamor.
Če je možno prosim za navodila za telebane. Step baj step. Kot že gor rečeno. Čisto enostavno:D Da se mi bluetooth prižge vsako uro za eno minuto in potem ugasne.
Saj ko bom enkrat pokapiral nastavitve bom potem že sam prilagajal.
Da nebi tukaj smetila lahko tudi preko ZS.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

matobeli ::

Ni panike, moraš razmišljat step by step. Ta flow ki ga imaš je potek ki se bo odvijal, elemente boš notri naložil in povezal. IN je vhod, OUT je izhod.

V tvojem primeru želiš da se zgodi najprej bluetooth on, potem delay 1min (delay zanke) 1min, bluetooth off in nato še en delay v dolžini 1h.

Da bo vse delovalo nonstop boš zadnji "out" napeljal na prvi "in" tako bo vse teklo v krogu in se bo končalo ko boš izklopil.

Exact in inexact ti piše v opisu, en bo približen ne pa točen, ne vem pa na kaj bo vplivalo vse skupaj, jaz bi vzel exact. Une fx ne boš rabil.

Morš razmišljat da ima vsak del samo eno določeno funkcijo, torej nikakor tisti fx ni za štelat čas na BT ker se nanaša samo na BT on/off.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Skylord ::

Ne moreš verjet, da mi je uspelo. Hvala matobeli. Problem je sedaj, da mi za vsak vklop-izklop zahteva dovoljenje in dokler ne potrdim ne izvede dejanja. Vklopil v nastavitvah aplikacije vsa možna dovoljenja, naložil še vse dodatne aplikacije za dovoljenja pa še vedno isto.

matobeli ::

Ker android? men je po prvih dovoljenjih vse šibal

Skylord ::

9.0.1 Huawei Mate9
Mogoče je s tem Huaweiem kakšna fora, ker ponavadi imajo raznorazne muhe. Toda sem res pregledal vse in vse dovolil pa vedno znova vpraša za dovoljenje vklopa in potem spet po 1 min. za izklop. To se potem ponavlja v nedogled. Bi vsaj imel možnost, da za vedno omogočiš dovoljenje. Mogoče bi bilo z plačljivo pro verzijo to kaj drugače?
Če ne bo pa treba zamenjat telefon:P
Drugače pa dobra aplikacija, ni da ni. Samo ni ravno enostavna. Moraš pogruntat par for potem pa gre.

broken/link ::

ja, huawei ima svoje fore.
https://llamalab.com/automate/doc/faq.h...
poglej, kako imaš zgornje nastavljeno. oz nastavi glede na FAQ
oz tole: https://forum.xda-developers.com/mate-2...

Zgodovina sprememb…

Redorange ::

Iščem aplikacijo ravno nasprotno VLC-ju. Imam Denon av sprejemnik in Heos aplikacija ki jo ponujajo za predvajat iz telefona ni praktična. Probal sem z VLC-jem ampak ne morem predvajat mp3 iz telefona na sprejemnik, predvajam pa lahko na telefonu mp3-je ki so na usb ključu v av sprejemniku.

matobeli ::

A to predvajaš prek BT ali mreže?

Redorange ::

Preko omrežja ja.

klinker ::

Redorange ::

Uff, hvala ti :)

nsa_ag3nt ::

Glede na debato o polnjenju baterij, obstaja morebiti aplikacija, ki bi recimo vklopila alarm/budilko, ko bi med polnjenjem kapaciteta dosegla 70% (ali celo ustavila polnjenje) ?
https://slo-tech.com/novice/t749491/p64...

In/ali opozorila še za spodnjo mejo.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

SumTingWong ::

AccuBattery je za opozorilo. Za prav ugasniti/prekiniti napajanje boš pa rabil rootan telefon.

dunda ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Glede na debato o polnjenju baterij, obstaja morebiti aplikacija, ki bi recimo vklopila alarm/budilko, ko bi med polnjenjem kapaciteta dosegla 70% (ali celo ustavila polnjenje) ?
https://slo-tech.com/novice/t749491/p64...

In/ali opozorila še za spodnjo mejo.


Jaz sem uporabil Tasker in nastavil opravilo, ki me opozori.
https://www.kacnje.eu

eno_ime ::

Katera offline(bred mobilne ali wifi povezave) GPS aplikacija, recimo vsakih 5min vklopi GPS, zabelezi X,Y in spet izklopi.
Ob koncu obdobja pa prikazes celo pot. Ali pa izvoz drugam, in tam pregled.

WRC555 ::

Mogoče eno neumesno vprašanje...

Na tv-ju je naložen Android 8.0.

A je normalno, da je v Google store fuuul malo aplikacij...npr. ni Gmail, Chrome brskalnik itd...Zelo malo izbire v glavnem.

modelno1 ::

Očitno ni navaden Android ampak Android TV.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

OK.d ::

WRC555 je izjavil:

Mogoče eno neumesno vprašanje...

Na tv-ju je naložen Android 8.0.

A je normalno, da je v Google store fuuul malo aplikacij...npr. ni Gmail, Chrome brskalnik itd...Zelo malo izbire v glavnem.

Normalno.
LPOK.d

WRC555 ::

OK.d je izjavil:

WRC555 je izjavil:

Mogoče eno neumesno vprašanje...

Na tv-ju je naložen Android 8.0.

A je normalno, da je v Google store fuuul malo aplikacij...npr. ni Gmail, Chrome brskalnik itd...Zelo malo izbire v glavnem.

Normalno.


Ok hvala.

AgiZ ::

eno_ime je izjavil:

Katera offline(bred mobilne ali wifi povezave) GPS aplikacija, recimo vsakih 5min vklopi GPS, zabelezi X,Y in spet izklopi.
Ob koncu obdobja pa prikazes celo pot. Ali pa izvoz drugam, in tam pregled.

Sam testiram PhoneTrack aplikacijo, ta potem te lokacije pošilja v Nextcloud, kjer naprej obdeluješ pot. Ni pa še na nivoju googlovega locationa.

woman ::

Katero aplikacijo priporočate za vodenje izdatkov/stroškov?
Hvala :)

klemenSLO ::

woman je izjavil:

Katero aplikacijo priporočate za vodenje izdatkov/stroškov?
Hvala :)

AceMoney..... aja ....ta je za PC.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Dosan ::

woman je izjavil:

Katero aplikacijo priporočate za vodenje izdatkov/stroškov?
Hvala :)


Toshl, Expense Manager

Jerry000 ::

Money Lover, tošl mi je pa obup od appa bil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

buttcrack ::

Obstaja aplikacija za budilko, kateri lahko izklopiš alarm samo za naslednji dan, če je npr. praznik. Xiaomi clock ima to opcijo, stock android pa ne. Xiaomijeve mi noče naložit na android one :(

matobeli ::

Googlova budilka to zna: imaš ponavljajoč alarm, ob izklopu te bo app vprašal ali ugasne samo za naslednjo ponovitev ali za vse

buttcrack ::

Mene ne :(

Konlov ::

Meni Huawei tudi ne vpraša. Prej xiaomi me je...

matobeli ::

Hmmm... meni tudi zgleda ne več? WTF, mam v spominu da je par mescev nazaj še delovalo. Alpa je bil to glitch v matrici ;((

Sony tud ne vpraša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

buttcrack ::

Jeba ja...
A se komu sanja zakaj miui clock apk ne dela na android one?

Tero ::

Ali obstaja app ki bi odprl samo specifično sliko? Se pravi jaz bi rad imel en jpg file kot aplikacijo. Večkrat rabim pogledat 3-5 slik ki jih imam nekje vmes med ~3000 slikami :(. Ali obstaja kakšna drugačna rešitev za moj problem?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

modelno1 ::

Uporabiš keep/onenote?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

MrStein ::

Lahko narediš shortcut do slike na desktop/homescreen.
Tapneš in se bo odprl v default programu za prikaz slik.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GupeM ::

Če uporabljaš Google Photos, lahko sliki dodaš description. Nato v search v Google Photos vpišeš to, kar si vpisal v ta description in ti bo vrglo ven to sliko. Tudi jaz imam nekaj slik, ki jih včasih moram pogledat (neko zajebano WiFi geslo pri enem znancu, pin od ta švoh ključavnice za kolo za vsak slučaj). Pa sem v description dodal nekaj keywordov, po katerih bi iskal to, če bi se lotil iskat. ("pin", "wifi", "geslo", "kljucavnica"). Vedno najdem takoj.

Lahko pa si narediš album s temi 5 slikami, pa potem v Google Photos odpreš ta album, kjer bo notri teh 5 slik. Med 5 slikami boš pa menda že našel pravo.

zuz3k ::

katera aplikacija RES pokaže max mAh baterije telefona?

lp
Life is a psychological game.

SumTingWong ::

Pomoje največji približek je AccuBattery. Ampak moraš vec ciklov imet (več polnjenj).

zuz3k ::

točno do nule ne rabim, ampak približno ali je 2300 ali je 3400 ali 4100
Life is a psychological game.

AgiZ ::

Nek zunanji USB tester bo še najboljši za take potrebe. Recimo kaj takega:
https://www.aliexpress.com/item/3277326...

zuz3k ::

AccuBattery in še dve aplikacije napišeta za baterijo iz alixpress 2300 mAh,
oglaševana pa je kot 3400 mah
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

SumTingWong ::

Oglasevana ja :) koliko je pa original v tem mobitelu.

Sicer pa polni malo veckrat kot 1x.

Skylord ::

zuz3k je izjavil:

AccuBattery in še dve aplikacije napišeta za baterijo iz alixpress 2300 mAh,
oglaševana pa je kot 3400 mah

Kateri telefon?

zuz3k ::

nateg. original je 2300 mah. telefon je xperia xa
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Skylord ::

Saj piše, da ima Sony Xperia XA 2300mAh.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

zuz3k ::

sry z predlagal..

baterija ni original.. kupljena kitajska naj bi blo 3400 mah
Life is a psychological game.
««
42 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408801 (7481) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011483 (6752) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem