Prijavi se z GoogleID

» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

strani: 1 ... 40 41 42 »

RokFeler ::

matobeli je izjavil:

RokFeler je izjavil:

matobeli je izjavil:

Pomoje to lahko automata nardi

To misliš Automate
https://play.google.com/store/apps/deta...
Ali katero drugo?

Ja, seveda, Automate :))

Fora je, da je kar nekaj teh aplikacij z enakim imenom tudi Avtomata obstaja.
Izgleda kar zakomplicirana, posebej ker bi jo uporabljal samo za eno tako enostavno operacijo, bom preizkusil.

matobeli ::

Ja, zgleda ful kunšt. Ampak v resnici sploh ni, lepo grafično daješ skupaj zadeve da tečejo v krogu in določaš kaj naj se v tem krogu zgodi.
imaš tudi search notri za funkcije.

evo, da se, rabil sem 5min pa imam za sabo samo ene 3 urce igranja z programom. povej če ti bo delalo težave

Jerry000 ::

Kaj res noben ne ve za app glede hashtagov in video editinga o čemer sem pisal?

matobeli je izjavil:

evo, da se, rabil sem 5min pa imam za sabo samo ene 3 urce igranja z programom. povej če ti bo delalo težave

To meni nič ne dela?;((

Na začetki izberi "+" da začneš svoj program od začetka. Potem pa te bosta zanimali funkciji "delay" in "bluetooth set state".

matobeli je izjavil:

Na začetki izberi "+" da začneš svoj program od začetka. Potem pa te bosta zanimali funkciji "delay" in "bluetooth set state".

Ko pritisnem "+" se mi prikaže "flow beginning", če grem potem zgoraj levo na (ključ/kladivo) "brez naslova" se mi odpre search kjer lahko izberem recimo "bluetooth set state". Potem se zraven prikaže kvadratek enable BT. S pritiskom na ta kvadratek imam notri On on Off. Zraven On je še fx kjer predvidevam, da nastaviš čas = Kaj nastaviš ne vem?
Pod delay pa tudi ne vem kaj nastavit. Imaš Exact in Inexact. Kot spet predvidevam tukaj nastaviš čas recimo 1h in 1m kam gre kaj in v kakšnem vrstnem redu pa ne vem.
Od tu naprej ne pridem nikamor.
Če je možno prosim za navodila za telebane. Step baj step. Kot že gor rečeno. Čisto enostavno:D Da se mi bluetooth prižge vsako uro za eno minuto in potem ugasne.
Saj ko bom enkrat pokapiral nastavitve bom potem že sam prilagajal.
Da nebi tukaj smetila lahko tudi preko ZS.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: RokFeler ()

Ni panike, moraš razmišljat step by step. Ta flow ki ga imaš je potek ki se bo odvijal, elemente boš notri naložil in povezal. IN je vhod, OUT je izhod.

V tvojem primeru želiš da se zgodi najprej bluetooth on, potem delay 1min (delay zanke) 1min, bluetooth off in nato še en delay v dolžini 1h.

Da bo vse delovalo nonstop boš zadnji "out" napeljal na prvi "in" tako bo vse teklo v krogu in se bo končalo ko boš izklopil.

Exact in inexact ti piše v opisu, en bo približen ne pa točen, ne vem pa na kaj bo vplivalo vse skupaj, jaz bi vzel exact. Une fx ne boš rabil.

Morš razmišljat da ima vsak del samo eno določeno funkcijo, torej nikakor tisti fx ni za štelat čas na BT ker se nanaša samo na BT on/off.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: matobeli ()

Ne moreš verjet, da mi je uspelo. Hvala matobeli. Problem je sedaj, da mi za vsak vklop-izklop zahteva dovoljenje in dokler ne potrdim ne izvede dejanja. Vklopil v nastavitvah aplikacije vsa možna dovoljenja, naložil še vse dodatne aplikacije za dovoljenja pa še vedno isto.

Ker android? men je po prvih dovoljenjih vse šibal

9.0.1 Huawei Mate9
Mogoče je s tem Huaweiem kakšna fora, ker ponavadi imajo raznorazne muhe. Toda sem res pregledal vse in vse dovolil pa vedno znova vpraša za dovoljenje vklopa in potem spet po 1 min. za izklop. To se potem ponavlja v nedogled. Bi vsaj imel možnost, da za vedno omogočiš dovoljenje. Mogoče bi bilo z plačljivo pro verzijo to kaj drugače?
Če ne bo pa treba zamenjat telefon:P
Drugače pa dobra aplikacija, ni da ni. Samo ni ravno enostavna. Moraš pogruntat par for potem pa gre.

broken/link ::

ja, huawei ima svoje fore.
https://llamalab.com/automate/doc/faq.h...
poglej, kako imaš zgornje nastavljeno. oz nastavi glede na FAQ
oz tole: https://forum.xda-developers.com/mate-2...

Zgodovina sprememb…

strani: 1 ... 40 41 42 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
222958 (1553) r3dkv1c4
»

Obupno počasen Android

403894 (2574) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

406408 (1677) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu