» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
9 / 50
»»

kmetek ::

evo končno uspelo endomondo, real calc pro in pool break pro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

trnvpeti ::

Kaj pa je prednost real calc pro proti navadnem free?

ThinkPad ::

Zakaj je pa AMEX nepodprt način plačila, če imajo ikono amex kartice? Je kdo plaču z amex?
Edit:
Aja, parvijo da z amex USD Only...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

Magic1 ::

trnvpeti je izjavil:

Kaj pa je prednost real calc pro proti navadnem free?

RealCalc Plus includes the following features:
* Traditional algebraic or RPN operation
* Fraction calculations and conversion to/from decimal
* Degrees/minutes/seconds calculations and conversion
* Result history
* User-customizable unit conversions
* User-customizable constants
* Percentages
* 10 memories
* Binary, octal, and hexadecimal (can be enabled in Settings)
* Trig functions in degrees, radians or grads
* Scientific, engineering and fixed-point display modes
* Landscape mode
* Configurable digit grouping and decimal point
* Full built-in help


Jaz sem ga nabavil, ker sem free dostikrat uporabljal in tako nagradiš avtorje. Zelo uporabna zadeva, sploh ko malo čekiraš, ima ogromno funkcij.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

trnvpeti ::

evo,sem jih tudi jz nagradil

ttommy ::

Kaj je pomembno vedeti pri plačilu z Mastercard glede varnosti? To bo prvič zame, kajti 0,25€ za Endomondo pro je res zastonj...
Gamer

Magic1 ::

ttommy je izjavil:

Kaj je pomembno vedeti pri plačilu z Mastercard glede varnosti? To bo prvič zame, kajti 0,25€ za Endomondo pro je res zastonj...

Nič dokler uporabljaš zanesljive strani. Itak številko vpišeš le enkrat.
Hmm, mi je dalo mislit, kaj če ti kdo ukrade mobitel in ti nabavi n aplikacij?(ene so tudi 100€)
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ThinkPad ::

Greš v Googlovo denarnico in zbrišeš kartico.

ttommy ::

Da se prepričam- če enkrat kupim aplikacijo z Mastercard, kaj potem drugič samo enkrat tapnem na "kupi"?
Ker včasih dam hčerki telefon da se igra z Talking friends, ampak prej vseeno izklopim vse povezave. Lahko se pa zgodi, da kdaj pozabim in potem hčerka tapne na kupi....
Gamer

Magic1 ::

Vsakič, potem ko kupiš, greš v G denarnico in izbrišeš kartico. Fajn bi bilo če bi lahko nastavil geslo za nakupovanje s G denarnico...
Magic

ttommy ::

Aha tako. Hvala za nasvet.
Gamer

Magic1 ::

Magic

pi pawr ::

Če nimaš celega telefona pod geslom ali PIN kodo si lahko v Play trgovini nastaviš še PIN kodo, ki jo vpišeš pred plačilom.

Ops, je že pred mano povedano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

ttommy ::

Hmmm, this credit card was not accepted.... Pa sem vse številke s prednje strani prav vpisal. Kaj moram še kaj drugega?
Gamer

Okapi ::

Običajno moraš še one tri, ki so samo zadaj, za dodatno varnost.

O.

ttommy ::

Ja mi je uspelo in sem kupil. Najprej sem dobil SMS obvestilo SPLET/TEL nakup 1.00€, potem ko sem pa kliknil dokončaj, pa še 0,25€. Zakaj tako?
Gamer

Okapi ::

Ne bi vedel, kaj počneš - jaz nobenih SMS-jev ne dobivam, samo po e-pošti dobim sporočilo od Google play, da sem plačal.

O.

ttommy ::

No jaz imam varnostna SMS sporočila aktivirana. Res me zanima zakaj mi je zaračunalo 1€, če pa nikjer ni bilo omenjeno.

Na email sem pa dobil samo sporočilo od Google play za 0,25€.
Gamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ttommy ()

ttommy ::

Google checkout (pogoji uporabe....)
 Google checkout stane 1€

Google checkout stane 1€

Gamer

Okapi ::

Ne. To je samo avtorizacija, ti je sploh ne trgajo, oziroma dobiš nazaj.
You may also notice a $1.00 transaction from Google, which is actually a pending authorization request between our billing system and the bank that issued your credit or debit card, so you won't end up paying the extra $1.00.

When you check your bank account or credit card statement, payment authorizations are often listed as pending. These transactions might remain in your account between 1-14 business days, depending on your card-issuing bank. Please keep in mind they are authorization requests only, not actual charges.

However, in a small number of countries, $1 is charged to your account and will be refunded. This refund can take up to 1 month to process. We recommend you contact your bank on the authorization status.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

ttommy ::

Hvala za pojasnila, sedaj pa spet veselo priporočat aplikacije... Svetilka na mojem Sony Live je super.
Gamer

popster ::

tole sem installiral da me zvokovno opominja na zgrešene klice in sms..

CaqKa ::

danes so na voljo smart tools, sketch book pro.

mi lahko kdo razloži kako lahko naredim da bom kupil sketch book pro, čeprav nimam kompatibilne naprave?
verjetno je tablet verzija, imam pa galaxy note, rootan, tako da lahko dpi nastavim, bi to kaj spremenilo da ga kupim?

Lonsarg ::

Prijavi se z google računom na en od frenda sposojen telefon, edino to mi pade na pamet.

BladE_ ::

Tudi jaz ne morem kupiti SketchBooka... verjetno je res tablet verzija, ker imam cca 15 Android naprav(nobene tablice) notri pa so vse nekompatibilne... Kako je s spreminjanjem DPIja ne vem...
Akcija - Reakcija

oo7 ::

Je že kdo igral Drag racing??
Super igra na marketu je zastonj:)

VoidRay ::

Jaz že 1,5leta nazaj

oo7 ::

Super igra samo problem je s tistimi experince points in nemorem nadgrajevat avta:|premalo jih je.

denabiker ::

kateri program priporočate za nadzor android tablice (trenutno je ICS gor) iz PC-ja (OS je WIN 7)? Torej, da bi lahko delal vse na tablici iz PC-ja?

enega sem najdel: VMLite VNC Server

Zgodovina sprememb…

flameir ::

Danes sem kupil Sgs2.
Zanima me par stvari:
-obstaja navigacija zastonj, ki bi vsaj priblizno delala (brez prenosa podatkov)
-se da dobit "zastonj" kako boljšo aplikacijo za navigacijo, ki dela v offline mode (tujina)
-katera športna aplikacija je boljša: sport tracker ali endomondo? v smislu katera boljše deluje, da ne izgubi signala itd + ali dela under lock screen?
-kater brskalnik je najhitrejši? ter kaj je razlika med opero mini ter neko drugo opero mini (ki ima siv znak namesto rdec)
-aplikacija za word, excel, pdf?
-najhitrejši flashlight
-zanima me, ali obstaja tipkovnica s šumniki?
-ter še ena sistemska zadeva: rad bi vse push maile, razne avtomatske posodobitve itd. skenslal, da varčujem z baterijo. kako to naredim, ker se v nastavitvah žal ne znajdem najbolje...

predlaga kdo se kaksno uporabno aplikacijo?
hvala vsem, ki si boste vzeli čas za odgovor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

Sriple Tix ::

Jaz uporabljam SportsTracker. Je zastonj, enostavnen upload podatkov na njihovo stran, glede signala GPS si lahko ogledaš slike, ki sem jih postal v temo o teku (tu in tam zgreši pot za kakšen meter ali tri, popolnoma pa signala v zadnjih dveh letih še nisem izgubil) in dela under lock screen. Endmondo sem za pokušino uporabil le enkrat, zato ga ne morem merodajno oceniti.

Imam nameščen tudi Apndroid, ki mi omogoča popolno prekinitev povezave telefon - internet (seveda jo lahko preprosto tudi sprostim), dopusti pa Wi-Fi . Priporočam, če ne želiš kakšnih neželenih sprejemanj ali nadgrajevanja brez tvoje vednosti.

Zgodovina sprememb…

flameir ::

A ko izklopiš mobilne podatke, jih ne izklopiš popolno?
hvala ti ;)

Sriple Tix ::

Nimam pojma, kako je s telefonskimi nastavitvami in koliko jim je zaupati, ker sem glede tega popoln laik, ampak "zihr je zihr" :))

NP.

flameir ::

Aha hvala. Morda kdo ve, zakaj, če nekaj časa nisem na internetu, naslednič napiše da ni povezave? težavo sem rešil tako, da izklopim in nazaj vklopim prenos podatkov v nastavitvah, vendar mi gre to pošteno na živce...

pi pawr ::

Tale Tyny flashlight + LED ima dostop do kamere pa telefonskih klicev....
Zakaj naj bi glupa aplikacija za svetilko to potrebovala?
A sem samo jaz tako paranoičen? To mi gre pri teh aplikacijah zelo na vse organe.

Flashlight genius ima isto uporabnost (v lock screenu potreseš telefon in se vklopi LED)
Pa tudi hoče dostop do interneta:|

Okapi ::

Ker prenašajo kakšne reklame in podobno. Tudi programerji brezplačnih programov morajo od nečesa živeti.;)

flameir ::

Kaj pa antivirus? ker se tja gor lahko (kolikor vem) navleče precej sranja, me zanima, ali vi imate antivirus ter katerga? lp

black ice ::

Jaz uporabljam samo LBE Privacy Guard (kar pa ni nadomestilo za antivirus).

pi pawr ::

Aja, saj reklame niso problem.
Telefon pa sporočila pa ja8-)

CaqKa ::

katera aplikacija je boljša?
jaz si tako pomagam, da pogledam zvezdice.
če je od 5 zvezdic do 1 zvezdice, vsakič manj glasov je kul.
če je več ratingov z eno zvezdico kot z dvema, je z aplikacijo nekaj bilo tako narobe da se je dosti uporabnikom zelo zamerila. ponavadi gre za kak bug, ki ga developerji za določene modele telefonovo niso popravili. v takih primerih preberem negativne komentarje.
zelo pri tem pomaga če si v google play potem daš da ti pokaže samo komentarje za tak telefon kot ga imaš sam.
pri ratingih je pač treba gledat razmerje med downloadi in med tem koliko jih je sploh ocenilo aplikacijo. za referenco pa vzameš kakšno aplikacijo iz iste kategorije in pogledaš kakšne rejtinge ima. (pomagaš si z "users also downloaded:")
tako sem jaz recimo prišel do powerampa in do pocket casts.

aplikacije za word excel pdf so vsaj na mojih telefonih že vedno bile zraven. sicer pa polaris office, ezPDF, quickoffice... nič od tega kar je na marketu ni za neko resno delo. pivot table v excelu lahko pozabiš.

tipkovnica s šumniki, kupljeno imam swiftkey.


Ja LBE privacy guard je pravi cukrček, za tote aplikacije ki hočejo preveč vedet :>

icek ::

@flameir

-obstaja navigacija zastonj, ki bi vsaj priblizno delala (brez prenosa podatkov)
-se da dobit "zastonj" kako boljšo aplikacijo za navigacijo, ki dela v offline mode (tujina)
https://play.google.com/store/apps/deta...

-aplikacija za word, excel, pdf?
https://play.google.com/store/apps/deta...
https://play.google.com/store/apps/deta....
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

BladE_ ::

- Endomondo... sem imel SportsTracker pa mi ni bil všeč. Obe aplikaciji sta OK ampak Endomondo je po mojem mnenju boljši
- Dolphin Browser(mogoče ni najhitrejši, ima pa hud interface)... Probavam se nagibati h Chromu pa mi ne potegne, Opera mini naj bi porabila najmanj podatkov(podatki grejo preko njihovih serverjev in jih skompresira...), Default browser pa tudi ni tako slab... moja izbira Dolphin Browser
- za Word, Excel, PDF imaš en kup aplikacij, boljše so seveda plačljive ampak to ni ovira(travnik)
- Tiny Flashlight + LED... fukncija kot vse ostale, prižge lučko... ima pa eno hudo funkciji, ki jo vklopiš v nastavitvah aplikacije in sicer, ko si na lock screenu telefon potreseš in se ti vklopi lučka, potreseš še 1x in se izklopi
- ponavadi imaš tako, da držiš na c,s,z in se vklopi dodatni simbol s strešico
- Go Keyboard... top... jih je pa spet en kup različnih, boš moral sprobati katera ti ustreza

BladE_ je izjavil:

Še moje:

AdFree: Brez oglasov, potreben root
Alarm Clock Xtreme: top budilka
GO Launcher: nadomestilo originalnemu launcherju
GO Weather: vreme+widged
GO Calendar: koledar+widget
Ex Dialer: dial pad
Dolphin browser: brskalnik
Dropbox: dropbox pač :)
Endomondo PRO: zame najboljši tracker, uporabljam redno.
ES File Explorer: explorer
Faster fix: ročno spreminjanje GPS serverjev, poveže se v cca 1-2sek, potreben root
Juice Defender Ultimate: prihrani nekaj % baterije
Shazam: prepoznavanje glasbe
Team Viewer: remote desktop
Titanium backup: backup in brisanje vse applikacij(tudi sistemskih), skoraj nujno če imaš root
Vreme SLO: radarska slika padavin + vreme
Zedge: ozadja in zvonenja, ogromna izbira

Uporabljam jih še nekaj ampak zgoraj naštete so skoraj nujne...
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

flameir ::

obszaja dober offline slovar, tak kot je bil na starih nokiah?
hvala, lp

flameir ::

še en aplikacija me zanima, in sicer takšna, ki ti lahko zaklene določene aplikacije z geslom? hvala

pi pawr ::

flameir je izjavil:

še en aplikacija me zanima, in sicer takšna, ki ti lahko zaklene določene aplikacije z geslom? hvala

nekaj takega

dunda ::

flameir je izjavil:

obszaja dober offline slovar, tak kot je bil na starih nokiah?
hvala, lp


Ni ravno offline, je pa optimiziran, da prenaša čim manj.
Termania za Android.

V naslednjih tednih bo dodanih še kar nekaj novih slovarjev.
https://www.kacnje.eu

CaqKa ::

dunda je izjavil:

flameir je izjavil:

obszaja dober offline slovar, tak kot je bil na starih nokiah?
hvala, lp


Ni ravno offline, je pa optimiziran, da prenaša čim manj.
Termania za Android.

V naslednjih tednih bo dodanih še kar nekaj novih slovarjev.

danes sem ponovno razmišljal kako si na starih televonih imel voice dial in podobne finte brez interneta.
današnji pametni telefoni pa še prdnit ne znajo brez interneta.

takšne razvijalce, kot je za tole termanio in za recimo odpiralne čase ter google maps, bi lahko bilo sram da ne naredijo offline modusa.
folk si na telefon glih tak od neke igre dol potegne 900 mega dodatnih podatkov, ki jih igra zahteva za install, zakaj ne bi še aplikacije šle v offline smer?

$%&/() ::

Google Maps si kamot preneseš za offline use (vsaj na Jelly Beanu).

Magic1 ::

Plačljive verzije programov bi res lahko delale offline. Zastonjse se načeloma financirajo iz reklam, ki jih vlečejo iz neta.
Magic

Venum ::

Hitro vprašanje: A je na tablici možno upgrejdat iz ice cream sandwicha (4.0.3) na jelly bean (4.1) ?
««
9 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257454 (398) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408858 (7538) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011513 (6782) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94419 (4081) CaqKa

Več podobnih tem