» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
7 / 50
»»

Lion29 ::

a uporablja kjer viber?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaRtMaN ::

Ena super kolekcija miselnih igric je Simon Tatham's Puzzles, port tegale.

Precej grd dizajn za današnje čase, ampak ne boli glava.

DuleKrtola ::

Rad bi zaklenil prenos podatkov po presegu 100MB. Kokr vem, je potrebno met rootan fon, ali se da s kako aplikacijo brez tega?

Bias ::

@DuleKrtola, jaz uporabljam https://market.android.com/details?id=n... nastavil sem si limit in pri koliko (npr. 90% porabljeno me alarmira) vedno ko se povežem preko 3g se tudi zalaufa aplikacija in če želim tudi sprotno čekiram porabo... Ne vem zagotovo, če ti po presegu limita blokira (sam še nisem presegel svojega, zatorej ne vem) ampak, itak imaš pregled nad porabo in če nisi površen, lahko (tudi sama aplikacija pove) če boš nadaljeval s to (povprečno) porabo, boš do konca obračunskega obdobja npr. porabil 125% :)

testiraj, meni ustreza

DuleKrtola ::

Ja sej to aplikacijo testiram že eno leto :) Sej pomaga, ko sem blizu dosega kvote se trudim izklapljat 3g po vsakem syncu. Danes se mi je zgodilo tole:
http://slo-tech.com/forum/t479215/konec...
In noben warning ni pomagal, ker je v kaki urci šla poraba iz 40MB na ~250MB :O. Edino avtomatika bi me rešila

btw, a kdo uporablja app TrafficInfo? Ravno sem jo pobral iz appbrain in že prikazuje neke prenešene količine podatkov po aplikacijah. Se komu sanja, od kdaj je to merjeno? Zadnji boot, zadnji mesec...? V helpu nič ne piše :S

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

3G watchdog lahko aktivira avtomatično lock na data preko dodatnih aplikacij. Nekje pod settings je kljukica, ki jo seveda lahko klikneš, če to aplikacijo imaš. Vem pa ne a je treba root...

Bias ::

Lonsarg je izjavil:

3G watchdog lahko aktivira avtomatično lock na data preko dodatnih aplikacij. Nekje pod settings je kljukica, ki jo seveda lahko klikneš, če to aplikacijo imaš. Vem pa ne a je treba root...


na PRO ali FREE verziji? No grem raziskat :)

DuleKrtola ::

No, da si odgovorim na vprašanje. TrafficInfo resetira counter ob bootu. Hkrati sem našel barabo, ki me je koštala 75€. Faking android browser ;((. Mar ne bi moral v backgroundu početi NIČ!?

Bias ::

am, kaj točno pa lahko sploh počne, če ga ne drkaš?! Tole mi pa ni nč jasno, nep reku neka aplikacija kj požrešna že pri bateriji..

Lonsarg ::

Preko browserja lahko daš lovdat kak velk file, ta se tudi v ozadju izvaja naprej. Pa nekatere skripte na kakih straneh(a te porabljajo KB ne MB), tak da ne vem. Vzamte 1GB paketa za smarthphone kaj naj rečem:)

CaqKa ::

za watchdoga 3g rabiš mislim da "apnandorid" da izklopi net. ne rabiš pa root za apnandroid. dela brez, ko samo APN spremeni, pa se dogaja to da se telefon vedno hoče na napačn server povezat in pol ni prometa, ker tistega ne najde.

DuleKrtola ::

Rabim eno offline app, ki ti pokaze trenutno in prej bookmarkane lokacije ter smer in razdaljo do njih. Ne rabim map, ampak samo tocke. More bit offline, recimo za uporabo v tujini, ce nimas namescene navigacije ala iGo. Ima kdo kej tazga?

St235 ::

Watchdo 3g rabi apn droida če hočeš da sam uganse net. Drugače ap brez težav spremlja porabo tudi če se vmes resitira

btree ::

#DuleKrtola
Compass

Redorange ::

RejZoR je izjavil:

A kdo ve če je MapQuest navigacija z lokalno naloženimi zemljevidi al se vse streama soproti kot Google Maps?

Sam bi rad uporabljal kakršnokoli free navigacijo, samo da ima vse mape naložene lokalno na telefon, ker packet data ni opcija. Lahko je zarad mene tud brez glasovnega usmerjanja.


Iskal sem tudi sam nekaj takega in našel tole:
https://market.android.com/details?id=c...
Zdaj mi vleče mape dol tako da bom videl kasneje kako se obnese

tukaj so nekaj debatirali
http://androidforums.com/android-applic...


Še prej sem našel tole, kjer si moraš sam ustvarit zemljevide s progrmaom na pc in potem naložiš na tel.
https://market.android.com/details?id=c...

bdoxx ::

sam uporabljam za omejitev limita NQ Mobile Security.

drugač pa treba sprobat igro RF2012 HD :D fifa pa pes (na pcju) se lahko skrijeta :D

Jazzie ::

Lion29 je izjavil:

a uporablja kjer viber?

Tole sem zloadala par tednov nazaj, mnenja so super, pa zdi se tudi bolj prijazen uporabnikom kot Skype. A ga še nisem sprobala, ker nameravam to uporabljati predvsem v tujini.

BoLhCa ::

Kaj uporabljate za download videjev iz Youtuba?

cryptozaver ::

NetVideoHunter plugin za mozillo.

bdoxx ::

naj nekdo že 1x nardi aplikacijo za avto.net :).

P.S gajbo pira za idejo :)

c00L3r ::

bdoxx je izjavil:

naj nekdo že 1x nardi aplikacijo za avto.net :).

P.S gajbo pira za idejo :)

Avto.net nima odprtega API-a, da bi lahko delal zahtevke in ti ta vračal rezultate. Da se hack-at pa ugotavljat kako zadeva deluje, samo to je potem polizdelek. Takšnen app neha delovat, ko se spletna stran spremeni.

Druga stvar, pa zakaj bi razvijal to? Če bi bili lastniki avto.net zainteresirani, pa bi plačali razvijalcu. Slovenski trg pa je zelo majhen, in del tega majhnega trga ima Android telefone. In samo del teh "redno" uporablja avto.net.

;-) ::

Zakaj bi rabo aplikacijo za avto.net jaz komot z telefonom brskam po spletni strani...

DuleKrtola ::

Katero app priporocate za remote desktop? Rabim za vnc in windows rdc

cryptozaver ::

http://www.bitvise.com/tunnelier

to in še veliko več 8-)

BoLhCa ::

Samo ena je in to je Team Viewer!

Lion29 ::

jaz imam splashtop in je res top notch za androida...placas tistih par usd in to je to....

sicer je prakticno nikoli ne uporabljam, ker imam prenosnika vedno pri sebi, ali pa nikoli ne rabim kaj ekstra... takrat ko pa, pa se odlicno obnese
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DixieFlatline ::

A ste tole že probal? Jest sm že parkrat uporabil po kakih žurih in je prišlo prav. Najde ti taksije v bližini, pri čemer jih lahko takoj kličeš kar iz aplikacije.
https://market.android.com/details?id=c...
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

theStranger ::

Ja kaksen music player ki omogoca predvanaje po mapah, ker integriran mi razvrsti samo po albumih, izvajalich.. + kaksna vredu weather aplikacija.

hvala za odgovor.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

po mapah, poweramp.
vreme. na namizje si daj blijžnjico bookmarka za pro-vreme.net. po možnosti si predhodno še svoj kraj nastavi predno narediš bookmark. imajo mobilno verzijo strani.

xandros ::

Rabil bi naslednje programe za android-a:

1.youtube aplikacija 2.44, ali obstaja kaj drugega, rad bi imel ze na prvi strani gumb priljubljene. Pa ko konca z predvajanjem enega videa, da mi menu z naslednjimi filmcki

2.bralnik pdfjev, kateri program predlagate, da lahko potegnem pdf iz smb/s(ftp)/dropbox/box.net na tablico/sd in potem tam prebiram

3.medijski predvajalnik, divx, podnapisi, predvajanje preko smb serverja, predvajanje preko dlna/upnp serverja

4.internet radio predvajalnik z moznostjo, da sam vnesem url

5.kateri browser predlagate: dokaj vsec mi je dolphin browser mini, hd mi dela samo na telefonu, na tablici pa je samo mini. Mini edino nima sync bookmarkov

6.kaksna aplikacija, ki spremlja znizanje/akcije aplikacij, in da si dam v zelje dolocen program, in ko je le-ta znizan, mi javi to

DuleKrtola ::

Pri default tipkovnici se mi zdi češko, da je v landscape načinu full screen. Če recimo tipkam v instant search okno namreč ne vidim rezultatov in bi moral stisnit back za vsak znak ki ga vtipkam. A obstaja kšna tipkovnica, ki v landscape modeu ni full screen?

BoLhCa ::

X-Ball Hero free - Igra izpod rok lokalnih programerjev, probajte ter podajte vaše mnenje, rating,.. ;)

bdoxx ::

rabim neko aplikacijo, ki bi mi pokazala kolikorat sem katere programe/aplikacije zagnal v zadnjem tednu, mescu....

lp

anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

frikec() ::

Še ena domača.
Invasion of the Veggies

CaqKa ::

DuleKrtola ::

bdoxx ::

PES 2012 :) vreden nakupa

Modiano ::

Živjo, morda sem sicer kje zgrešil, da je že napisano. Potreboval bi aplikacijo, ki ima enake zmožnosti kot droidwall, torej da lahko določaš, katere aplikacije boš uporabljal na wifi in katere na 3g in da NE potrebuje oziroma zahteva root accessa. Obstaja kaj takega? Brezplačno če gre. Hvala.
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

RuN ::

Iščem aplikacijo za androida, ki bi shranjevala screenshote iz FBja in pa tudi kaj je bilo tipkano po tablici/telefonu.

c00L3r ::

Torej iščeš neke vrste keyloger/trojanskega konja da boš lahko nekomu špioniral kaj dela na napravi?

miraldi ::

Mi lahko kdo povedat kje naj dobim navigacijo garmin? Sem že mal iskal pa ne najdem.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Magic1 ::

Kdaj bo market imel spet kašno razprodajo?
Magic

francek1 ::

miraldi je izjavil:

Mi lahko kdo povedat kje naj dobim navigacijo garmin? Sem že mal iskal pa ne najdem.

Za Android ga ni.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

RuN ::

c00L3r je izjavil:

Torej iščeš neke vrste keyloger/trojanskega konja da boš lahko nekomu špioniral kaj dela na napravi?


Tako, ja.

miraldi ::

Kako to da ni navigacije za android? Sej sm še na stari N95 imel navigacijo :|
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

genesiss ::

Navigacija je. Ti si za garmin spraševal. Išči iGo.

Mavrik ::

miraldi je izjavil:

Kako to da ni navigacije za android? Sej sm še na stari N95 imel navigacijo :|


Boljše navigacije za Android:
Navigon Europe
Sygic
iGo
The truth is rarely pure and never simple.

miraldi ::

Uff kr draga navigacija 60€ glede na to koliko bi jo malo uporabljal za nekoga ki jo pogosto rabi niti ni drago :-S
A kakšna cenejša uporabna navigacija pa ne obstaja?
Sem si namestil Sygic brezplačno za en teden sam to bo takoj mimo.
Me zanima če jo po tednu dni uporabe zbrišem pa ponovno namestim če bo spet brezplačna en teden samo dvomim da se bo dalo najverjetneje da ne ma kakšno zaščito ki se zapomni kdo je to že izkoristu
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sweeti ::

Za omejitev prenosa podatkov je vgrajeno v sistem od ICS-a naprej tak da se ne rabi nobene aplikacije ;)

PARTyZAN ::

Offline navigacije so vse drage. Bo treba še nekaj časa počakat, da google izpili svojo...
««
7 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257439 (383) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408845 (7525) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011510 (6779) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94413 (4075) CaqKa

Več podobnih tem