» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
6 / 50
»»

Lonsarg ::

Izbris roota, je samo izbris enga fila v system particiji, ostali fili, ki si jih zbrisal seveda ostanejo zbrisani. Flashat morš stock ROM da dobiš vse nazaj(ali pa ročno v system particijo dodati stock aplikacije)

RejZoR ::

A obstaja kakšna brezplačna navigacija, ki ima vse mape lokalne in ne rabi povezave, da pokriva slovenijo.
Zdej če ima še glasovno usmerjanje pod brezplačno bi bilo fajn, mi pa je že dost, da kaže trenutno lokacijo in se zemljevid vrti kot se vrtim sam.

Na Samsungu sem imel Route 66, ki je imel pod brezplačno to opcijo, glasovno pa je bilo treba kupit. Ampak ko sem enkrat neki iskal mi je vseeno ful pomagal že samo zemljevid.

Aja pa fino je če se da prenest zadevo na telefon preko računalnika. Sicer imam na voljo WiFi ampak prenašat ne vem 200 MB bo prav mučno za telefon in zame. Čeprav kakor gledam Android Market ne podpira teh zadev...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jurre ::

za navigacijo imam jaz iGO, edino plac me base na nerootanem desireu ker mi vsega zafila :|

mikko ::

Katero sms aplikacijo uporabljate?
GoSMS ali Handcent? Kakšna druga alternativa?

RejZoR ::

A kdo ve če je MapQuest navigacija z lokalno naloženimi zemljevidi al se vse streama soproti kot Google Maps?

Sam bi rad uporabljal kakršnokoli free navigacijo, samo da ima vse mape naložene lokalno na telefon, ker packet data ni opcija. Lahko je zarad mene tud brez glasovnega usmerjanja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

c00L3r ::

iGo je odlična navigacija. Uporabljam jo na Android in na Windows Mobile.

jurre ::

@mikko
jaz mam handcent sms samo zaradi popupov:) samo mi ga zadnje case nekaj bluzi, ker ne prizge vec ekrana ko pride sms. Bom moral mal telefon resetirat, ker ga ze 2 meseca nisem.

RejZoR ::

c00L3r je izjavil:

iGo je odlična navigacija. Uporabljam jo na Android in na Windows Mobile.


Sam tega iGo sploh ne najdem. Na spletni strani pa ni vidit nobene free opcije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Kva je fora dodatnih aplikacij za SMS lol, system jih čisto lepo handla. Imam pa SMS Backup+, ki fajn sihronizira SMSe z gmailom kot maile z labelo SMS_:)

mikko ::

Azgard, HTC ima en issue z SMSi. In ko prejmeš SMS ter ga prebereš, ti LED še vedno blinka in ostaja notification.
Niti nima pop-up funkcije.

Jaz sem bil tudi s Handcent zadovoljen, potem sem moral pa za vsak prejet SMS vedno odklepat telefon in mi ni bil več OK.

Trenutno sem zelo navdušen nad GOsms, full hitrejši od Handcenta in nobenega bug-a zaenkrat.

RejZoR ::

Men SMS-i delajo ok na Wildfire-ju. Lučka mi utripa dokler ne preberem vseh prejetih sporočil, v notification mi kaže ikonco in če odprem notification panel mi tam kaže maile. Mi pa tud v widgetu kaže nove maile kot je treba. Android 2.2.1. Mogoče kakšna fora z updejti. Sem bral par stvari, da nadgrajenim telefonom ne funkcionira kot je treba, medtem ko na mojem, ki je bil na taki verziji že tovarniško pa iste stvari delujejo ok.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pharaon ::

Še en glas za GOsms, sem kar nekaj časa uporabljal Handcent, vendar sem zaradi raznih že omenjenih bugov presedlal na GOsms.

Zakaj uporabljati alternativne sms programe?
Osebno zato, ker stock htc-jev program ne zna pošiljati zadovoljivih mmsov, jih preveč pomanjša in kljub nastavitvi limita do 200kb, je slika velika 6-15kb, torej precej majhna.
Dodaten plus je popup, ko pride sms.

mikko ::

Pri GOsms me moti samo ta popup, da je za open sms tako majhen gumb. iPhone ima to bolje rešeno...

Lion29 ::

meni se bo spipalo, ce ne bom dobil pravega timerja...

torej, ker delam razlicne vaje (kolebnica, trebusnjaki, druge vaje za noge in kondicijo)... potrebujem eno aplikacijo, na katero lahko nastimam timerje...

torej recimo da bi rad naredil 10 setrij po 20s z vmesnim postamkom 10s

torej 20s
postanek 10s
spet 20s,
psotanek 10s, itd

torej nastavil bi rad le 3 parametre...
kolko serij (20)
cas serije (20)
cas pocitka (10)

IN JE NE DOBIM!!!

najblizje je timers4me, ki mi omogca nastavitev timerjev (zelo zamudno, vsakega posebi).... ampak mi ne omogoca starta vseh hkrati! torej neuporabno...

ce bi pa se zadnje 3s zvocno odsteval bi pa bil fenomenalen!

A kdo ve za tak timer? mislim, da bi bil veliko folka uporaben!

in pol folk dfela neke eye candy-je, uporabnost pa v kurc...

pismo a si ga bom res moral sam narest?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

ok, nasel nekaj kar mi bo mogoce odgovarjalo
beep timer

in

Yogo Timer

tle v moji vukojeb.. nimam povezave na net prek telefona... kako in kje lkahko te aplikacije poberem na kartico? sem robal prek tega email direktnega linka, pa mi ne dela...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mare3 ::

js osebno ::

Evo moj seznam na hitro:
AdFree Android (blokira reklame, na telefonu jih nism več videl :D, potreben je root)
APNdroid - za nadzor nad povezavami
AppBrain Market
Chrome To Phone
Juice Defender / UltimateJuice
Pew Pew (s to igro sem v zadnjih 2 dneh zabil približno 4 ure)
WidgetLocker - zamenja lockscreen
:)

k3k3tz ::

@Lion29
Sem imel podobne probleme. Sprobal en kup timerjev in na koncu pristal pri gymboss štoparci :)

vseeno se pa splača probat če ti katera ustreza

http://www.appbrain.com/search?q=interv...

Lion29 ::

dobil ADTimer, ki je super!

hvala!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mikko ::

Ali obstaja kakšna aplikacija, ki ti samodejno menja data/wifi, ampak da imaš konstantno povezavo?
Tko kot npr. Green Power Battery Saver, samo da ti ne izklopi prenosa po določenem času...

recmajkemi ::

Če bi kdo rad vodil statistiko intimnih trenutkov ...
http://www.wankometer.com/

;-) ::

My Tracks, Googlova aplikacija, s katero si lahko posnameš pot in hkrati prikazuješ hitrost, graf višine in hitrosti...


Če tečeš po brezpotjih ga to ne zmoti kot naprimer runtastic ?

djordjevic ::

Jaz imam Cardiotrainer in je super.
No grave is deep enough to keep us in chains.

BaRtMaN ::

;-) je izjavil:

My Tracks, Googlova aplikacija...

Če tečeš po brezpotjih ga to ne zmoti kot naprimer runtastic ?

Meni je enkrat od desetkrat na enaki trasi (markirana pohodniška pot in vzporedne poti po gozdu) izgubil signal. Sem precej zadovoljen s programom, čeprav ga le še redko uporabljam. Edina pomembna informacija mi je kompleten čas, ki ga porabim za traso, za to pa ne rabim aplikacije (razen muzike :)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

denabiker ::

meni je najboljši SportsTracker Pro, zelo lep vmesnik, lepi grafi, audio poročanje itd.

misek ::

A morda pozna oz. še bolje uporablja kakšne aplikacije za uporabo v letalu (ultralahko oz. jadralno)? Za navigacijo in podobno. Sicer to ne more biti tako dobro kot pravi garmini za ta namen ampak za dodatek k letenju po kartah.

BaRtMaN ::

Če rabiš referenco, da hitreje najdeš svoj položaj na fizični karti, rabiš le neko aplikacijo, ki ti sporoča geografske koordinate, npr. GPS Essentials.

vesolc ::

če kdo uporabla last.fm, pa ne more poslušat zaradi frke z njihovimi licencami (možno je poslušat ga v samo 3 državah al neki takega), sem ugotovil, da deluje normalno preko te aplikacije (klast.fm):
https://market.android.com/details?id=c...

LP

D

icek ::

misek: gaggle
Rider of Theli
www.air-tv.net

kihc ::

Uporablja kdo kakšno aplikacijo za branje/pošiljanje SMSov s PCja preko telefona? Katera se najbolj obnese?
x

Mare3 ::

Lahko kdo pove kako odprem temo ki sem jo prenesel za Launcherpro?

kmetek ::

temo? misliš skin?

Mare3 ::

Po angleško: launcherpro theme :)

Bananovec ::

Zanima me, katero tipkovnico mi priporočate za čimhitrejšo tipkanje?
Ali pa še bolje, ali bostaja kakšna tipkovnica, pri kateri se da ročno nastaviti / zmanjšati velikost tipk (virtualnih valjda)?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

c00L3r ::

Meni je najboljši swype.

Mare3 ::

Mah swype je dober če pišeš slovnično... Če ne je itak krneki

c00L3r ::

Ga pač naučiš svoje besede.

UNIVERZUM ::

mene pa zanima če lahko aplikacija z android marketa totalno crasha telefon?
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Lonsarg ::

Teoretično ja, ker je lahko v telefonu kak bug, ki ga aplikacija sproži. V 99% pa crasha samo aplikacija in ti Android ponudi "force close".

Bananovec ::

No, sem našel meni najljubšo tipkovnico in to je HTC Ime. PRoblem pa je, da na SGS ne dela tako lepo to pomanjševanje tipk.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

DuleKrtola ::

Pred parmi dnevi sem na marketu opazil plačljive aplikacije, se mi zdi da so bile prej prikazane samo brezplačne. So končno enablali kupavanje aplikacij za Slovenijo, al me spomin vara in so bile prikazane že prej?

keitai ::

Ne, končno so dodal Slovenijo na market, tko da lahk sedaj kupujemo aplikacije.

OldSkul ::

ja, to je že nekaj dni :)

js osebno ::

OldSkul je izjavil:

ja, to je že nekaj tednov :)

FTFY ;)

CaqKa ::

sej je bla novica o tem na slotechu :)

http://slo-tech.com/novice/t467453

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

frikec() ::

Če želi kdo sprobat: Rain of Blocks

denabiker ::

katera aplikacija je v redu za vklop/izklop APN točke, pa recimo da pusti MMS, internet, sinhronizacije in vse ostalo pa blokira? Uporabljal sem ene par do sedaj in čez čas se opazil, da ne delajo tako kot treba. En čas je pa delalo super. Kako pa ročno najenostavneje spremenit točko, da ne bo delala? Sem spreminjal ime , ime APN,... in zanimivo, da sem dosti stvari spremenil, ampak sem še kar imel dostop do neta. To je pa tista opcija, da so ponudniki omogočili da kljub določenim napačnim nastavitvam stvar dela.

kitl76 ::

frikec() je izjavil:

Če želi kdo sprobat: Rain of Blocks


Super, hvala!

btree ::

denabiker je izjavil:

katera aplikacija je v redu za vklop/izklop APN točke, pa recimo da pusti MMS, internet, sinhronizacije in vse ostalo pa blokira? Uporabljal sem ene par do sedaj in čez čas se opazil, da ne delajo tako kot treba. En čas je pa delalo super. Kako pa ročno najenostavneje spremenit točko, da ne bo delala? Sem spreminjal ime , ime APN,... in zanimivo, da sem dosti stvari spremenil, ampak sem še kar imel dostop do neta. To je pa tista opcija, da so ponudniki omogočili da kljub določenim napačnim nastavitvam stvar dela.

men tale dela super, samo blokira tudi mms.

frikec() ::

Evo, še ena za nostalgike: Tiles
««
6 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408802 (7482) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem